Бивши директор ЦИА купио "Блиц"!

комшија

Stara legenda
Poruka
90.971
http://www.tanjug.rs/news/138149/informer--kkr-group-buys-blic-website.htm

Бивши директор ЦИА купио "Блиц" од Рингијера, а у преговорима је и са Б92.
Спремте се спремте за Нови Пети Октобар! :D

2C6E7038-96F8-424B-8423-77D8ABA2F79C_mw1024_s_n.jpg
 
http://www.tanjug.rs/news/138149/informer--kkr-group-buys-blic-website.htm

Бивши директор ЦИА купио "Блиц" од Рингијера, а у преговорима је и са Б92.
Спремте се спремте за Нови Пети Октобар! :D

Одавно ЦИА хара по СРбији - али ово је сада већ потпуно отворено и без пардона...... одвратно.......

п.с. Имаш ли можда неку фотку са протеста 5.октобра НА КОЈОЈ ГРАЂАНИ НОСЕ ЗАСТАВЕ СТРАНИХ ЗЕМАЉА..... сећам се да сам то видео својим очима али нигде не могу да пронађем фотке???
 
Одавно ЦИА хара по СРбији - али ово је сада већ потпуно отворено и без пардона...... одвратно.......

п.с. Имаш ли можда неку фотку са протеста 5.октобра НА КОЈОЈ ГРАЂАНИ НОСЕ ЗАСТАВЕ СТРАНИХ ЗЕМАЉА..... сећам се да сам то видео својим очима али нигде не могу да пронађем фотке???[/QUOTE]


:think:

Zasto li ih nema ...?
Zasto ?
Zasto ?!
Da nije nesto u zvezi sa " 11.septembrom" ...? I "novim demonkratskim zavrzlamama oko al-ko -ide "...?
;)
 
Одавно ЦИА хара по СРбији - али ово је сада већ потпуно отворено и без пардона...... одвратно.......

п.с. Имаш ли можда неку фотку са протеста 5.октобра НА КОЈОЈ ГРАЂАНИ НОСЕ ЗАСТАВЕ СТРАНИХ ЗЕМАЉА..... сећам се да сам то видео својим очима али нигде не могу да пронађем фотке???

ja se sećam da je na svakom listiću bio zaokružen Sloba iako bilo dosta kandidata
možda CIA nije dobronamerna ali i Sloba je pregovarao oko Zagrebačke Banke
da nije uzeo pare od Hrvata dok je branio državne i nacionalne interese
danas bi Srbija kao suvlasnik Zagrebačke Banke imala dva hotela u Dalmaciji ni manje ni više

ali to niko nije čuo pa se nije ni desilo jel...
 
Петреус је у Вашингтону словио за паметнијег међу генералима. Зато је постављен за команданта у Ираку, не би ли мењањем стратегије стабилизовао земљу.

Међутим у овој причи је он сасвим небитан, и за чемерни "Блиц" није ни чуо.
 
Pa američka moć ne opada, nego si suviše gledao lažne medije.

Baš zato treba da preuzmemo i reformišemo B92.


Jer proteklih godina B92 konstantno izveštava da je Putin visok i kosmat.
Izvini ali ja ne gledam TV.

A o Americi zakljucujem na osnovu kresanja vojnog budzeta i geopolitickih neuspeha u Iraku,Siriji.....
Nije to ista Amerika ko 80-ih i 90-ih.
 
Петреус је у Вашингтону словио за паметнијег међу генералима. Зато је постављен за команданта у Ираку, не би ли мењањем стратегије стабилизовао земљу.

Међутим у овој причи је он сасвим небитан, и за чемерни "Блиц" није ни чуо.

Fino je stabilizovao Irak.
 
Одавно ЦИА хара по СРбији - али ово је сада већ потпуно отворено и без пардона...... одвратно.......

п.с. Имаш ли можда неку фотку са протеста 5.октобра НА КОЈОЈ ГРАЂАНИ НОСЕ ЗАСТАВЕ СТРАНИХ ЗЕМАЉА..... сећам се да сам то видео својим очима али нигде не могу да пронађем фотке???
Немам, нисам никада видео такву фотку, а иначе сам баш хтео да ставим ову са четничком заставом, а којих је btw било јако пуно Петог октобра.
 
mozda hoce i nas da stabilizuje

Ја мислим да ће да оплету по режиму и ако је то у питању, ја поздрављам тај напор од стране Централне информативне агенције, јер ја не волим овај режим нити нео-колонијални савез Берлина и Москве инсталиран у Србији и сматрам да је исти далекосежно погубан по грађане.
Знаћемо врло ускоро. До сада "Блиц" јесте био критички настројен према режиму, али не довољно.
О Б92 да и не говоримо, који је скинуо "Ментално разгибавање" због зезања на рачун припадника режима, и који је једино што је заболело овај режим, пустио "Инсајдеров" серијал "Гасни (не)споразум".
 
Poslednja izmena:
Iracani uzivaju u plodovima njegovog rada.

Садама су испочетка, баш као и Милошевића, Американци подржавали. Помогли су Садамов долазак на власт.
Касније се Садам потпуно окренуо Кремљу, који га је затим буквално продао.
 
Poslednja izmena:
Петреус је у Вашингтону словио за паметнијег међу генералима. Зато је постављен за команданта у Ираку, не би ли мењањем стратегије стабилизовао земљу.

Међутим у овој причи је он сасвим небитан, и за чемерни "Блиц" није ни чуо.

Ма да он је то безвезе онако пазарио :hahaha:
 

Back
Top