Kings of Chaos

^Nikola^

Zainteresovan član
Poruka
321
Evo rekoh da napravim i temu za Kings of Chaos, isto kao sto je bila i za Herowar....

Ovde mozete ostaviti svoje linkove za igricu, diskutovati ili samo gledati ko je bolji :p


U stvari, zapoceo sam temu jer mi gadno treba jos vojske, ali rekoh ajde da napravimo nesto vece, neki klan ili tako nesto, ko god da igra ovo :)

Ako neko hoce da vidi igricu, a i usput mi malo pomogne neka ide na http://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=932c8n4i

Uglavnom, vazno je da napravimo klan!
 
Slabo,slabo ;)... Moj licni rekord u otimanju zlata je nesto malo manje od 1,100,000,000 zlata u jednom udarcu (jest da sam posle toga bio sabotiran nedelju dana od strane celog jednog klana :), al' isplatilo se). Inace, KoC sam poceo da igram sa pocetkom treceg AGE-a ali sam sad prestao sa igranjem posto je postao strasno dosadan i resio sam da napravim svoju verziju slicne igre koja bi objedinila opcije iz najboljih slicnih igara.
 
torque:
Slabo,slabo ;)... Moj licni rekord u otimanju zlata je nesto malo manje od 1,100,000,000 zlata u jednom udarcu (jest da sam posle toga bio sabotiran nedelju dana od strane celog jednog klana :), al' isplatilo se). Inace, KoC sam poceo da igram sa pocetkom treceg AGE-a ali sam sad prestao sa igranjem posto je postao strasno dosadan i resio sam da napravim svoju verziju slicne igre koja bi objedinila opcije iz najboljih slicnih igara.
brate oni milioni sto sam ja osvojio su bili ogromni za mene,svasta sam kupio za te pare.Takodje sam i ja igrao od pochetka tretjeg AGE-a ali sam se smorio i prestao,a i tome je sudelovalo sto moj komandant prestao da igra pa nam se Unija raspala,a imali smo dosta saveznika i bili smo jaki.
 
ma problem sa igrom za razliku od x-kinga je sto je monotona i uvek isto. U x-kingu barem imas tehnologije koje juris pa te zanima sta daje sledeca pa se trudis da je osvojis i globalno je zanimljivije od ovoga jer ovo stvarno smori.
dovoljno je reci da na x-kingse svaki dan svratim i odigram jedno 15 minuta do pola sata a king of chaos jednom u 3 ili 4 dana.
Ko hoce neka svrati da se pridruzi imamo svoj guild koji se zvao srbija a posto danas pocinje novi age napravice se novi guild pod nekim slicnim imenom posto je decko koji je osnovao guild "misteriozno" nesta pre mesec ili dva pa niko ne moze da otkljuca taj guild da bi primao clanove :)
 

Back
Top