POVECANJE USANA!!!

cicka

Zainteresovan član
Poruka
152
Posto imam dosta tanke usne,pogotovo gornju htela sam da izvrsim neke blaze korekcije,jer su mi usne strasno upadljive u odnosu na lice i to mi se ne dopada nikako,pa sam htela da pitam neke bar donekle upucene da mi kazu koliko to otprilike kosta i da mi preporuce neke dobre klinike,ali prvenstveno koja je cena...recimo ono OD/DO....Hvala
 
ako sme laik nesto da vam savetuje: ako je moguce, gledajte da izbegnete po svaku cenu injekciju/ugradnju silikona, acrylic masa i slicnih "neorganskih" materija u predelu usana.
ne bih da vas plasim, ali pre kraceg vremena sam gledala jednu vrlo strucnu emisiju u kojoj su prikazane usne posle ovakvih intervencija - i kako to sve izgleda posle nekoliko godina, uzasavajuce je, a na zapadu i zabranjeno zakonom u nekim zemljama.

stav hirurga iz emisije (konzilijum vrhunskih specijalista iz oblasti plasticne/rekonstruktivne hirurgije) je u istoj emisiji bio da je jedino medicinski ispravno resenje popunjavanje usana (sopstvenim) masnim tkivom.

drugim recima, ja bih vam, kao rodjenom detetu, od srca preporucila da odete lepo licno na pregled, i sami cujete sta se radi i KAKO, a usput otvorite cetvore oci i PAZLJIVO razgledate samu kliniku, osobu sa kojom razgovarate i o svemu kriticki promislite.

i - mnogo srece :)
 
cicka:
Posto imam dosta tanke usne,pogotovo gornju htela sam da izvrsim neke blaze korekcije,jer su mi usne strasno upadljive u odnosu na lice i to mi se ne dopada nikako,pa sam htela da pitam neke bar donekle upucene da mi kazu koliko to otprilike kosta i da mi preporuce neke dobre klinike,ali prvenstveno koja je cena...recimo ono OD/DO....Hvala
Ako vec planiras da to uradis onda nek ti na prvom mestu bude metoda kojom se intervencija radi , ne cena.
A sto se tice klinika, posle razno raznih prica iz najblize okoline savet ...iskljucivo drzavne sutanove.
 

Back
Top