Vredjanje & moovanje - bez smeca

CaLiMeRo:
Pero, što izbrisa moj post? Pa odgovorila sam ti na temu. Vređaju i muvaju istovremeno samo budale, a na to padaju takođe budale. Možda si mislio da to nije pametno rečeno, pa me izbrisao? :lol: :lol: :lol:
Ali sad kad te Hanibalka smekšala lepotom, računam da ovaj moj post nećeš ni da primetiš, a kamoli obrišeš. :lol: :lol: :lol:
Primecujem ja tvoje postove. Prekopirao sam jednu najbitniju recenicu....pogledaj na prvoj strani. Takodje se slazem i da je to jedna od najpametnijh izjava....kratko i hebitacno... :lol:

Ma da ova mafija se tu nesto raskokodakala...ali izmedju svog tog smeca nadje se i koja lepa recenica....
 
hanibal77:
jao super ti si moj idol!ajde sad idi
Nekulturno...
I kako sad covek tebe da gotivi i da ti ne kaze nesto uvredljivo...
Opet jos jedno smece.

Ja ne znam kakve vi privilegije imate kod admina da vam dopustaju ovoliko chatovanje. Za chatovanje imate chat...a za privatne stvari i privatna dopisivanja imate PP. Ne smarajte ceo forum. Mislite da je nekom sa strane ovaj vas chat nesto zanimljiv...dosadan je bre. Od 5000 recenica samo se jedna dve mogu izdvojiti da su vezane za temu. Ako nemate sta reci na temu...ne znam sta trazite ovde. Zelja za centrom paznje...sick... :?
 
Pera_Zdera:
Nekulturno...
I kako sad covek tebe da gotivi i da ti ne kaze nesto uvredljivo...
Opet jos jedno smece.

Ja ne znam kakve vi privilegije imate kod admina da vam dopustaju ovoliko chatovanje. Za chatovanje imate chat...a za privatne stvari i privatna dopisivanja imate PP. Ne smarajte ceo forum. Mislite da je nekom sa strane ovaj vas chat nesto zanimljiv...dosadan je bre. Od 5000 recenica samo se jedna dve mogu izdvojiti da su vezane za temu. Ako nemate sta reci na temu...ne znam sta trazite ovde. Zelja za centrom paznje...sick... :?
kupujemo adminu svako jutro dorucak;)
 
hanibal77:
ma nije papucar al voli da mi ugadja kad smo sami,inace pred drustvom mi preti
kad smo sami to je bre dusa od coveka(cak me je pustio da da idem svakog vikenda na sluzbeni put)
Pa sto bi ti branio kad ti verujem 100% :rolleyes: , namestena klopka u koju nisam upao.
Mislio sam da si pricala o moru a ne o sluzbenom putu.
Drugo kakve veze ima neke bezvezna kres sema - one night stand, sa da ja tebi nesto ne dozvolim.
I trece najsladje - da to vece sam ti dopustio, a sutradan sam te oterao u PM. :lol: A ti si se pitala pa kako pa zasto. :wink:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
 
Pera_Zdera:
Pa sto bi ti branio kad ti verujem 100% :rolleyes: , namestena klopka u koju nisam upao.
Mislio sam da si pricala o moru a ne o sluzbenom putu.
Drugo kakve veze ima neke bezvezna kres sema - one night stand, sa da ja tebi nesto ne dozvolim.
I trece najsladje - da to vece sam ti dopustio, a sutradan sam te oterao u PM. :lol: A ti si se pitala pa kako pa zasto. :wink:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
to je bilo s namerom da ispadnes duhovit?ili faca na moj racun?e pero pa znaju te ljudi,a ovi novi ce te upoznati
 
hanibal77:
LE PIAAAAAF LE PRRRRRRR
nadji moju goozu mrdajucu stp
Voila
assresized4ue.gif
 
hanibal77:
ma uopste se ne ljutim,samo ocekujem da drzimo odredjeni nivo;)
a da mi smeta mislis da bismo to radile samo na tvojim a ne i na tudjim temama?:lol:
Pa da...samo ko sto si vec primetila da ja stvari gledam samo iz moje perspektive pa ono sto ja radim je ok...a kad drugi to isto radi to je bljack... :wink:
No opusteno...ni ja se ne ljutim... Oprosticu ti na dobru goozu. :lol: Sise da i ne pominjem. :lol:
 
divlja u srcu:
Ne znam kako vi, al' ja volim da se malo i svadjuckam pre bilo cega!
Daleko da se lozim na ozbiljnu svadju, niti na tesku pljuvacinu, ali malo odmeravanja snaga nije na odmet. :wink:

Etotako je dala najbolji odgovor.
Hehe, jel to onaj gde kaze da koji se svadjaju i muvaju lece komplekse?
:lol:

Inace da ti kazem da ima devojaka koje vole da stavljaju tipove na neke svoje testove...sto ako tip provali ispadne tako jadno...Otvoricu i temu za neki dan i o ovome...da sad ne opterecujem forum previse, a i kasno je...
 

Back
Top