KAKVA STOPALA VOLITE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze 42 al ako je Razija Mujanovic...Ima jedna anegdota sa Razijom kad su je navijaci poceli prozivati da je ista musko..Razija se rasplakala a trener da je utjesi kaze:Ma pusti ih Razija boli te qurac.... :D
 
:
chika_doktor:
Moze 42 al ako je Razija Mujanovic...Ima jedna anegdota sa Razijom kad su je navijaci poceli prozivati da je ista musko..Razija se rasplakala a trener da je utjesi kaze:Ma pusti ih Razija boli te qurac.... :D



Gde si se setio Razije Mujanovic :) mora da su joj stopala bila jako nezna :p Dobra ti je ova anegdota sa Razijom ;)
 
ne, proporcije su sve po ovom pitanju
ali ima recimo i jedan problem disproporcije kod risa i duzine stopala
neke zene imaju duzinu 40, a visinu risa za dva broja vecu

i naravno ukupna visina zene
recimo, imam prijateljicu koja je 20cm niza od mene i nosi 39, njeno stopalo u odnosu na moje 40 izgleda drasticno vece
 
Pazi, ako je devojka visoka, bilo bi i glupo da ima mala stopala.
Medjutim, iako su manja, to ne znaci nista. Opet mogu da budu bezveze.

Sto se tice mojih stopala i mojih prstica, moram da priznam da su savrseni i to cesto cujem od drugih, a moj dragi ih obozava! Imaju poseban tretman! :lol:
Sta da se radi, neko ima prelepe oci, e pa ja imam stopala!

haha.gif
 
?:
koja to devojka ima 42????? pa to je bash retko

: )

p aja mislim da je to jako bitan detalj i da razmishlja o operaciji "pepeljugina pastorka"


Poznajem jednu devojku koja nosi broj 42 i cipele joj izgledaju kao camci.Jeste da je visoka ali stopala su joj preterano velika, tako da to na zeni ruzno izgleda.I ona sama kaze da su joj ogromna
 
Moja sestra je znatno niza od mene i ima zanimljivo mala stopala... nisam jos videla tako mala, pogotovo su mi smesne neke njene cipele... kao da su od malog deteta :)

Primetila sam da neki muskarci previse paznje obracaju na stopala... cak sam vise puta osecala da mi neko narusava intimu sa onakvim gledanjem, meni je zaista neprijatno kada se neko fokusira na bilo koji deo tela... perverzija vristi iz njih!

ja sam vise za holisticki pristup
 
Jao, gde me nadje, ja sam kao klinka bas imala frku da su mi prevelika stopala! Nosim 40/41, i u ona "stara dobra" vremena maltene nisam mogla fine cipele da nadjem. Sad je kul. A i lepa su :) A i ja sam visoka...
A volim da vidim lepa zenska stopala, vazno je da su sredjena, a kolika su i nije toliko bitno. Moja mama ima fenomenalna stopala, svi joj to kazu, ko naslikana, jos br.37...
 
Mozete da primite i moju sestru u vasu grupu Hobita?
ucinicete covecanstvu veliku uslugu...

Moja sestra je brzo postala niza od mene, tj. brzo sam je prerasla, ne znam kada... ali je bila uvek toliko besna i histericna i ja sam uvek bila za sve kriva... i mucila me je, tukla me je... nije mi nista vredelo sto sam veca kad je ona bila agresivna za troje
 
Lepa stopala. :)
Brojevi su razni, oblici su razni, neko ima više sreće pri podeli, neko manje.
A neko ima i ravne tabane. :?

P.S. Ako se već diskutuje o laku, ja volim crveni lak na belu, belu, belcatu kožu. Na preplanulo može lak boje slonove kosti, ili čokolad braon... ne volim sedefne lakove... Ali ovo je već priča o lakovima i bojama, a i ko je mene išta o tome pit@o!?! :roll: :lol: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top