Da li ima Srba u Peruu?

¡Hola amigos! Ja bih u Chile ili Argentinu, ali tek za godinu-dve. Moram da ustedim lovu i naucim bar malo spanski. Zanimalo bi me, ako neko zna, koliko je novca potrebno za mesec dana boravka u Chileu, kakve su mogucnosti za smestaj, itd. Unapred zahvalna :D
 
Sale_NS:
Pozdrav ljudi..Ima li neko da je skoro bio u J.Amerci a da je iz Srbije? I ako moze da napise neke informacije oko avionskih karata i samog boravka tamo...I ima li ljudi koji planiraju daputuju u Peru ? pozzz

Ja sam trenutno u Peruu.Cuasco je nesto najlespe sto sam video u zivotu i barem dva puta godisnje odlazim tamo...
Ako hoces da putujes,poseti moj sajt:

www.cumbresteam.com (trenutno je pri aktualizaciji za 2007)

U MAju -Junu spremamo tur iz Juge za Peru,pa ako imas zelju...

POzdrav
Boban

el_viajero@acuario.com
 
Ima li sanse da "ozivim" ovaj razgovor :)
Ja sam u Limi vec neko vreme i do sada nisam naisla na "nase" :) velika je YU...
ajd' dizite ruke ako vas ima :)

Velike su sanse da cu doci tamo u narednih godinu, dve, i ostati mozda isto toliko. Bilo bi lepo u tom slucaju "imati" nekog naseg u istom gradu, pa ako do tada ne promenis lokaciju bice mi drago da se nadjemo.
 
Velike su sanse da cu doci tamo u narednih godinu, dve, i ostati mozda isto toliko. Bilo bi lepo u tom slucaju "imati" nekog naseg u istom gradu, pa ako do tada ne promenis lokaciju bice mi drago da se nadjemo.

Naravno! :)
ja sam u medjuvremenu pocela da se upoznajem sa ljudima pa se ispostavilo da nasih ima i vise nego sto bi pomislila ali takodje i stranaca koji imaju neverovatne zivotne price :)
ja se nadam da cu biti tu, a ti se seti pa mi pusti pm pred dolazak ili ako te nesto zanima, tu sam.
Pozdrav
 

Back
Top