Slike muzičara

thebest-pl-1.jpg


sestorica velicanstvenih :)
 
jabs08_jpg.jpg


Matthias Jabs,jedan od najboljih gitarista stare skole,savrsena zamena u Scorpions za Uli Jon Rotha 1979 godine.Covek je pokazao kako se lako sviraju solaze i ta neverovatna energija koju on poseduje odrzala je u Scorpinsima to da su gitare na prvom mestu.
 
Stefan Milan:
jedna od najboljih mladih blues gitarista i vokala.........
rodjena u bg 76, u Amsterdamu zivi i radi, a tamo je i zavrshila akademiju odsek jazz gitara.......nemoguce da je nisi nikad slushao

Tacno,i ono na njenoj prelepoj Stratocaster gitari nije kurbla nego tremolo.Svaka joj cast.
Samo imam zamerke na njen nacin sviranja slajda,i zavijanje zice moze da se izvede na milion nacina bez tremola.Ali cini mi se da je ona vezana iskljucivo za Fender Stratocaster,pa onda nije ni cudo sto ga toliko koristi.
 
Zivot na Marsu?:
obrisanoQUOTE]

Izvini,koliko si ti ucen,treba da pravis razliku.Moj potpis je na svedskom,a ne na norveskom.A ko se zove Rudolf?Pa Rudolf Schenker,lider Scorpionsa koji pise sve njihove pesme,a pri tome je takodje sjajan gitarista.

A sto se tice moje pameti,ja itekako znam da sviram gitaru,samo kazem da Ana Popovic precesto koristi tremolo,sto ne mora da bude zamerka,nego razlika u ukusu,kako ko vise voli da svira.Ja nju jako postujem jer je cisto svojim znanjem da osvoji toliku publiku i tu joj svaka cast.
I ja imam apsolutno pravo da "prosipam" svoju pamet gde god hocu jer ja prosto sviram i zestoko sam zagrizen za muziku.Izvinjavam se sto sam toliko ucen.
I sledeci put ako napadas,izadji sa argumentima koji imaju bilo kakvog smisla a ne tako bezobrazno da lupas gluposti.
 
shmirgla:

Pa gde mog prijatelja Paju nadje da stavi ovde?Ok,sjajan je lik,stvarno je ostavio sve po strani da bi postao gitarista,cesto sam sa njim,sjajan je,ali kako on uvek voli da kaze "Gitara je samo instrument sa kojim ja prenosim svoje ideje u realnost".
Stilovi nam se drasticno razlikuju,ali svaka cast onome ko je postavio mog prijatelja Vladu Vuckovica Paju (propalog masinca).
 
Dont_Break_The_Oath:
Pa gde mog prijatelja Paju nadje da stavi ovde?Ok,sjajan je lik,stvarno je ostavio sve po strani da bi postao gitarista,cesto sam sa njim,sjajan je,ali kako on uvek voli da kaze "Gitara je samo instrument sa kojim ja prenosim svoje ideje u realnost".
Stilovi nam se drasticno razlikuju,ali svaka cast onome ko je postavio mog prijatelja Vladu Vuckovica Paju (propalog masinca).

hvala hvala...pozdrav i tebi...Pajini prijatelji su i moji prijatelji :D
 
E, da... Milan je tu za moju dušu, kao i za jednu malu izblajhanu koja ih mnogo voli. ;) A ovaj drugi momak Stevie je za jednu blesavu novosađanku. :P I za moju dušu, of course... 8)

Tu još fale Morrison, onaj drugi Jimi, John Lee, sir Mick, Lennon, itd...

A, po mom izboru bi bili još i Elmo, B.B. Louie, Ella, Nina... Hm... Da. Zaboravio sam ove naške... Drugom prilikom. ;)

stevie-ray-vaughan04.jpg
 

Back
Top