DA LI NEKO ZNA BILO STA O FABUSU?

Izvini sto kasnim, ali ne zivim na netu... Postoje odseci sirom Srbije, u Bg, Cacku, Sapcu, Subotici... Brcko... Bar... Pitaj boga gde josh. Poznati profesori, Bol Deklalaracija. Oko 2000 studenata do sada. Jasna Sekaric, voditelji sa TV-a, predsednik skupstine Vojvodine... svi tu studiraju iz jednog od dva razloga: Lako ga je zavrsiti, ili da fax nesto vredi! Siguran sam da je bolji od MEGATRENDA i sl. ali i dalje sumnjam u kvalitet...
 
Ne znam kako stvari stoji u Novom Sadu,ali veruj mi u centrima je ocaj.Das tolike pare,da bih te zafrkavali,odlagali ispite,rusili,terali da kupujes njihove knjige..jer fotokopija nije validna.Studiram u Subotici ,s tim da i sama koordinacija kod nas je blagi ocaj-ravno katastrofi.Umesto da ti pomognu,oni ti odmazu u svemu.Dobro razmisli da li ces upisati taj faks.Raspitaj se i o drugim fakultetima.Puno srece
 
Marconey:
Izvini sto kasnim, ali ne zivim na netu... Postoje odseci sirom Srbije, u Bg, Cacku, Sapcu, Subotici... Brcko... Bar... Pitaj boga gde josh. Poznati profesori, Bol Deklalaracija. Oko 2000 studenata do sada. Jasna Sekaric, voditelji sa TV-a, predsednik skupstine Vojvodine... svi tu studiraju iz jednog od dva razloga: Lako ga je zavrsiti, ili da fax nesto vredi! Siguran sam da je bolji od MEGATRENDA i sl. ali i dalje sumnjam u kvalitet...

zasto je po tebi FABUS bolji od MEGATRENDAAAAAAAAAAAAAAA???
DA LI ME CUJES???
 
Ja studiram Fabus i ocistila sam godinu u oktobru, iako sam polagala racunovodstvo vise puta...
Samanta, to nije razlog da napustis fax. Inace, knjige se na svakom fakultetu kupuju od profesora kod koga polazes, ne vidim nikakvu razliku!
Inace, kako se ti postavis prema fakultetu, tako ti i bude. Ja nemam nikakvih problema i preporucujem ti da upises Fabus.
Barbara, to sto si ti navela, tako je na svim drugim fakultetima... Gde jos ispiti ne kasne ili ih ne odlazu?
 
U Novom Sadu predavanja su pocela jos 10.10.U Subotici jos nemaju pojma ni od prilike kada bi to moglo biti.Nisu u stanju bili ni pismeno da obaveste studenta gde se sada faks preselio(verovatno ne placamo dovoljno,da bi mogli da odvoje desetak dinara i posalju pisamce svakom studentu na kucnu adresu).Angelina,zar gresim.??Uslovi rada prosle godine su bili ocajni .Jedna ucionica na prvu,drugu i trecu godinu.Guzvanjac pravi!!!!Ocene nisu upisane u index,ko je tu kriv??Drze nam te knjizice,a nisu u stanju da vrse jedinu duznost koordinatora.Nista se ne zna!!!Studenti koji su na Fabusu u Su.,dobro znaju o cemu pricam.
 
barbara_su:
U Novom Sadu predavanja su pocela jos 10.10.U Subotici jos nemaju pojma ni od prilike kada bi to moglo biti.Nisu u stanju bili ni pismeno da obaveste studenta gde se sada faks preselio(verovatno ne placamo dovoljno,da bi mogli da odvoje desetak dinara i posalju pisamce svakom studentu na kucnu adresu).Angelina,zar gresim.??Uslovi rada prosle godine su bili ocajni .Jedna ucionica na prvu,drugu i trecu godinu.Guzvanjac pravi!!!!Ocene nisu upisane u index,ko je tu kriv??Drze nam te knjizice,a nisu u stanju da vrse jedinu duznost koordinatora.Nista se ne zna!!!Studenti koji su na Fabusu u Su.,dobro znaju o cemu pricam.

Eh draga moja ja sam u centru i razumem te skroz....pa ti ne znas da je na gradjevinskom fabus sada??A predavanja jos se ne zna jer neki studenti(ja) nisu dali uslov za trecu godinu....tj cekaju se jos uvek rezultati..A znas i sama koliko nam koordinatorke pomazu...Mene nisu hteli da puste da sahranu svom dedi da odem ukoliko ne platim 100 evra samo zbog toga da ispit ne polazem u PETAK vec u ponedeljak isti predmet samo kod drugog profesora!!! sramota i sta mozemo povodom toga???sta? NISTA CUTI I TRPI I JEBU NAS ZA NASE PARE KOJE DAJEMO!!!
 
Znate sta, meni je zaista zao sto je vama tako! Ja sam sve ispite polozila, i sve ocene su mi upisane u index.Predavanja su mi pocela bez ikakvih problema (osim malog kasnjenja, ali to je meni i odgovaralo)! Ne svidja mi se cena za prijavu ispita, ali kad pogledam koliko moj decko placa na FEB-u kod Zecevica (100€ za svaku prijavu), onda treba da budem srecna!!! Ne znam imate li nekoga na drzavnom fakultetu, ja imam rodjenog brata i verujte mi da znam sta ima rade i koliko ih "maltretiraju"!
Inace, profesori dolaze u nas centar i kada se ispit polaze, a ako prof nije u mogucnosti, onda centar sam organizuje prevoz, studenti ne placaju nista! Mislim da je sam problem u Novom Sadu, da oni tamo nisu bas najbolje organizovani, a ne refernti po centrima (bar ne u mom).
Inace, u NS su mene stavili na spisak za Suboticu, pa su mi oduzeli 2 dana zivota, koliko sam se istraumira sto nisam polozila ispit. Na kraju se ispostavilo da jesam samo sam na subotickom spisku!!!
 
AngelinaJolie:
Znate sta, meni je zaista zao sto je vama tako! Ja sam sve ispite polozila, i sve ocene su mi upisane u index.Predavanja su mi pocela bez ikakvih problema (osim malog kasnjenja, ali to je meni i odgovaralo)! Ne svidja mi se cena za prijavu ispita, ali kad pogledam koliko moj decko placa na FEB-u kod Zecevica (100€ za svaku prijavu), onda treba da budem srecna!!! Ne znam imate li nekoga na drzavnom fakultetu, ja imam rodjenog brata i verujte mi da znam sta ima rade i koliko ih "maltretiraju"!
Inace, profesori dolaze u nas centar i kada se ispit polaze, a ako prof nije u mogucnosti, onda centar sam organizuje prevoz, studenti ne placaju nista! Mislim da je sam problem u Novom Sadu, da oni tamo nisu bas najbolje organizovani, a ne refernti po centrima (bar ne u mom).
Inace, u NS su mene stavili na spisak za Suboticu, pa su mi oduzeli 2 dana zivota, koliko sam se istraumira sto nisam polozila ispit. Na kraju se ispostavilo da jesam samo sam na subotickom spisku!!!

Ma slusaj draga,...FABUS kao fax je dobar i strvarno je kvalitettan ali samo organiacija fali...meni su inace ok u NS...i desava se i nama takve stavri kao i tebi,..samo jbg desava se da nam profesor nije upisao ocenu i da vise ne radi na faxu..kako ja da diplomiram???
Ja dala uslov za trecu fale mi ocene sa prve godine!!!
uzas...ali je inace fax ok.....
 
AngelinaJolie:
Ja studiram Fabus i ocistila sam godinu u oktobru, iako sam polagala racunovodstvo vise puta...
Samanta, to nije razlog da napustis fax. Inace, knjige se na svakom fakultetu kupuju od profesora kod koga polazes, ne vidim nikakvu razliku!
Inace, kako se ti postavis prema fakultetu, tako ti i bude. Ja nemam nikakvih problema i preporucujem ti da upises Fabus.
Barbara, to sto si ti navela, tako je na svim drugim fakultetima... Gde jos ispiti ne kasne ili ih ne odlazu?

Cao Angelina, procitah da si polagala razunovodstvo na Fabusu. Reci mi molim te da li imas knjige prof. Vidakovica "Racunovodstvo - jezik poslovnog sporazumevanja" i "Analiza poslovanja preduzeca u trzisnoj privredi"? Ovi indijanci iz centra u Bgd- u ne samo da nemaju knjige nego nemaju ni mozga. Mozes li da ostavis mail na forumu na koji bih te kontaktirala? Hvala unapred.
 
Itzo, nemam knjige, i mi smo koristili samo jednu, ali ni nju nisam kupila, vec uzela od drugarice. Mi smo radili seminarske radove, pa mi je knjiga trebala samo za to (nismo ucili iz knjiga)... Ostavi mi pp tako cemo najlakse razmentiti adrese, da je ne bih ostavljala na forumu...
Pozdrav!
 
FABUS bolji od Megatrenda, vecu glupost nisam cuo!

Nekoliko stvari o Fabus-u:

1. Prostorije u Beogradu su neki kiosci spojeni ili sta vec, ne znam za druge gradove.
2. Imaju odeljenja po mestima u Republici Srpskoj gde drze nastavu u osnovnim i srednjim skolama kao sedmi cas.
3. Prijava ispita u Republici Srpskoj je bila 50 km za pismeno polaganje ispita, a 20 km za usmeno pa vi vidite zasto.
4. Na kraju je bio ukinut, to jest nema ni dozvolu za rad nego se studenti vode kao da studiraju u NS.
5. Dvojica mojih poznanika koji nisu mogli da diplomiraju ili daju uslova na Megatrendu su presli tamo.
6. Traje 3 godine (pozitivno).
7. Ima dosta studenata oko 2000 iz Srbije (ukupno 3000 sa RS), sto ga cini jednim od vecih fakulteta (pozitivno).
8. Ne znam da li ce biti ukinut ali po novom zakonu odeljenja fakulteta, takozvani konsultativni centri ce morati da prodju verifikaciju kao da se radi o fakultetu.
9. Dobijes zlatni indeks. :-D
10. Dosta policajaca je zavrsilo taj fakultet (pozitivno).
 

Back
Top