ups...
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: ups...

Zainteresovan član hulahopka (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano ups...

E bre kad moze onaj markyu .....bre oce da pokaze penis..otvorio covek temu,aj malo i ja da udarim po novoj....
    Al ja cu kao da budem inovativna pa da vas nagonim na interesantniju pricu...
    svima se verovatno nekada desilo nesto smesno,glupavo,baksuzno u toku sexsanja,al cemu se sada uvek smejete kad se setite...ako nije previse intimno pitanje,sivuple....

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Re: ups...

Meni se desilo u camcu hteli promeniti pozu i upali u vodu. Bili smo pijani. I libo nas tuki.
    Piti da, delat ne.

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

mda...boli vas tuki

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

[QUOTE=sinnke]Meni se desilo u camcu hteli promeniti pozu i upali u vodu. Bili smo pijani. I libo nas tuki.[/QUOTE)
    e,tako nastaju trenutci za pamcenje.....hehheeh,ludo burazeru.....

Zainteresovan član Samurai Jack (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Meni je u toku sexa pukao banjo string iliti frenulum iliti kozica sa donjestrane glavica sto spaja glavic s ostatkom ''alatke''........pre nego sto muski deo citalaca pocne da ukrstava noge i vice ''uffffff....'' da vam kaze da ne boli uopste al krvari ko ludo.....
    tako da blamovi tipa ''ja sam obukao gace naopako hihihi....'' i nisu neki blamovi ;-)
    Long ago in a distand land I, Aku, the shape-shifting master of darkness, unleashed an unspeakable evil, but a foolish samurai warrior, wealding a magic sword, stepped forth to oppose me. Before the final blow was struck, I thore open a portal in time and flung him in to the future, where my evil is law! Now the fool seaks to return to the past and undo the future that is Aku....

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Uh,sine ovo je i mene zabolelo....A riba jel se istraumirala....

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Da se meni to desilo ja bi slagao da je njoj nesto otislo unutra da se ukenja.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

il se pretvaras kako krvaris na smrt...al dobro,trebala je ona to da poljubi da prodje....

Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Nije se istraumirala. Ispala je skroz ok, odmah je otvorila moj ormar, nasla neku staru majicu da zaustavimo krvarenje....bilo je sve posle ok. Btw. i dalje smo zajedno....
    ps. to jest bilo je sve ok ako se izuzme cinjenica da narednih mesec dana nije bilo sexa (sporo zarasta u p.m.)
    Long ago in a distand land I, Aku, the shape-shifting master of darkness, unleashed an unspeakable evil, but a foolish samurai warrior, wealding a magic sword, stepped forth to oppose me. Before the final blow was struck, I thore open a portal in time and flung him in to the future, where my evil is law! Now the fool seaks to return to the past and undo the future that is Aku....

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Bi ako je vampir. Van Helsing.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

To je zena bre,i u dobru i u zlu....

Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

a da stvar bude jos zanimljivija, odvezem je nakon toga kuci tu noc se bacim na net da vidim sta se prica o tome, sta mi se desilo...ispostavilo se da postoje dve varijante ove povrede: po prvoj, nema sexa mesec dana i proci ce sve samo od sebe kao da nista nije bilo...hehehe...a po drugoj: operacija, usivanje, obrezivanje...slosilo mi se...srecom, ispalo je da sam prva grupa...
    ovo je ostalo izmedju mene i nje....ne znam ni kako bi matorcima rekao....dragi roditelji, sinoc smo moja devojka i ja....znate vec...ehm,....jel....e pa....Black Hawk down....

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Vidi tata,roletna...hehheheh...bedak bre,al vidis svasta se desava...kod vas ostalo izmedju vas,a ne ko kod mene kad je keva tadasnjeg mi decka upala u sobu(sami,zaboravili da zakljucamo vrata,nismo imali kad,jelte) dok sam ja poskakivala na njenom sincicu,videla mi bulju skroz....

Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

E to je blam....samo me zanima kako si izasla iz sobe posle? Kod mene stoj kljuc u bravi uvek....nikad se ne zna da li kevi da dune u glavu da udje ''samo da ponudi moju dragu bombonjerom''... jednom se to i desilo, srecom nismo nista radili....

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Taj i ja imam problem. Stvarno nasi roditelji su previse komotni i nemaju kulture. Ko da ih pali to sto vide svoju decu kako jebu.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Sva sreca te je zena bila lik,al danima posle je imala neke sitne provokacije,kao izmedju redova...ja stisla zube i iskulirala maksimalno, pa sta cu....i ****** sta upada tako u sobu...ma super sam ja to iskulirala,al dva dana nisam isla kod njega...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Sta imas kulirati steraj staru kurvu u p.m. Umesto da se izvini ona jos drka.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Ja,majku ti...bas sam bila glupa...ma bila klinka....sad bih joj j.kevu ja...Ma i ispala je cak nesto koza kad smo nas dvoje raskinuli....Ma sto sam se setila, sad cu da je polomim bre....Da je zovem da joj kazem-a i nije ti sin neki ebac,a dve muve jednim udarcem...hahhahah...boze...spava mi se,...uvek lupetam,al kad sam pospana to je onda za noblesovu nagradu....

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Reci joj da je stara ***** koja se nije ****** 20 godina i da joj je ***** srasla zato je isfrustrirana **** je njen komsija u oko vrljavo. Nego kako izgleda stara da je ja izjebem?
    Piti da, delat ne.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

man....u jump good....

napravila afmosferu dok se ja qpo....ja u sobu....om nekih svetja...i sad ispred kreveta je neki onizhi stochitj....na njemu neka veeeelika tjasa pune neke crvene technosti i po njoj plutaju svetjice....i drzh ne daj....ona na krevetu ja na kolenima...ja se gicnem...udarim u astal...ono sranje iz tjase se prospe svuda...ubijem romantiq u dva poteza a ona se nesretjnica trudila ...shto je najcrnje padne po MOJIM stripovima...josh uvek mi par korto-a crveno....pooooludeo sam
    Voistinu.

Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio sinnke
    Taj i ja imam problem. Stvarno nasi roditelji su previse komotni i nemaju kulture. Ko da ih pali to sto vide svoju decu kako jebu.
    Ne mislim da ih pali...pre mislim da su u fazonu ''Ju, nase dete...ono da radi...ju, ju, ju,....pa to je nase dete...'' a ''devojka mu je bas fina devojcica, uvek donese sto grama kafe, pita kako smo....jeste jedan ujutro i ugasena svetla u sobi al mora da igraju tablic...''

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ima vec nekoliko topica o blamovima... Jedna se bas i nedavno pojavljivala na prvoj strani...
    Potrazite!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •