Sise!

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I

iluzionista

Gost
Kad već provocirate evo vam tema za vas, sisolisci. :mrgreen: Znači pitanje: kakve sise volite? Pitanje važi i za muškarce i za žene (koje su bi orijentisane ili fantaziraju o drugim ženama). 8)

MP3 predlog: Daj sisu! :mrgreen:
 
o bozhe, nek udari grom odma u server ove krstarice...ovo zaista postaje...strashno

alo bre ljudi gde vam je smernost zaboga ?!

eee , a ja mislila ti neki fin momak , ccc...
 
svi mi volimo da vidimo nesto lepo..sta je tu cudno..i zene gledaju druge zene..bla..nego..tema...
nije mi bitna velicina grudi, vec velicina bradavica, tj areola..ako razumete sta mislim..da ne izgleda kao da je dojila ceo zivot ili tako nesto...ocajno zvucim hahahaha..
 
sinnke:
Ja volim kad je primim da mi je puna saka sise. I onda je peglam zguza a ona prdi. A ja govorim prdi kujo dok cato guzi.
E kolko vec vrtim po ovom forumu,3 sata bez prestanka ******...uzas...i procitala sam ovu recenicu vise puta,al bre moram da se smejem...svaki put...boze...boodalo ..hahhahah
 
sisa mi i nije bitna...mozhe i samo bradavica...a mozhe i one velike shto su ko krpa....ne smeta mi nishta nit me neshto extra lozhe...ok fine su i sve to al nishta posebno ne mogu da vezhem za moje misli k njima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top