Mala trola puna kontrolora

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Da li je neko gledao ovu parodiju na "Vidimo se u citulji". Momci koji su uradili su ludi kao struja.Opasno su poskidali likove.Ko je gledao "Citulju" zna o cemu se radi. Momci su kao cuveni sverceri u GSPu i poricaju kako se svercuju u autobisima,naravno koristeci preradjene izjave aktera "Citulje"
"Sto bih ja rekao mala bara puna krokodila"
"Sto bih ja rekao mala trola puna kontrolora"
"Mnogi dobri momci su prolali...sve zbog te droge"
"Mnogi dobri momci su propali...sve zbog te karte" :D
Potrudite se da nadjete...haos je! Ko nije gledao "Citulju" neka prvo pogleda original,pa tek onda parodiju,da bi znao o cemu se radi.
I jos snimak nekog lika koji u nekoj sumi juri "mocnu zmiju apokalipse Nirdilu" milsim da se tako zove.Havaraija. :D
 
bolje sverc ili nista - bolje sve ili nista
da se slikamo pored autobusa - da se slikamo pored porschea
gledao sam to pre dva meseca. uradili neki likovi sa vidikovca

a ovaj ortak sto juri nirdalu ima naucno ime gandor. covek ima kancelarijski itison obmotan oko sebe. ali mora da bude kancelarijski on stiti od mocne niradle
 
Travolta je u Ns-u superstar, došlo bi mu makar 30-ak ljudi na koncert. Imam nekih klipova ljudi što su hteli da ga kopiraju ali ne može, jedan je Travolta (iz Borče grede). A jel neko gledo Savu iz Kikinde? Mislim da je Sava.
 
kartagina mora pasti
moja persona najiskrenije zali zato sto mladoj hanibalki ne moze vizuelno docarati pripremu za okrsaj strasnog gandora sa mocnom nirdalom

Gandor : Ja sam hteo goloruk da jurnem i dosla je mocna komanda - covece ti si covek misije, ti moras da se naoruzas
 
Neki od vas mozda nisu razumeli Gandora, jer je covek govorio u metaforama i ima velike istine u onome sto je rekao. Elem, juri zmiju zar ne, koja je "uzrok svog zla i u neraskidivim je sustinskim odnosima sa trenutnom svetskom politickom situacijom."
Ako to pogledamo na ovaj nacin. Zmija koja jede svoj rep Aruborus a u ovom slucaju Nirdala je simbol j....ih jevreja=masonerija=illuminati, zar ne?

Sada problem je to jer su tvorci filma pokusali da Gandora predstave kao dijabolu a vi ste zbog toga to krivo shvatili, smejali se tome umesto da se zapitate...

A nas mentalitet je takav da cim neko na neki nacin odudara od sredine ne ovaj ili onaj nacin on je lud...cccc...

Menjajmo se ljudi, prihvatimo da je neko bolji od nas,sagledajmo nase greske, ne budimo sujetni,tasti,neka nam malo splasne ovaj nas ego.....ne znamo mi bas sve...pomirimo se s' tim....

"Ko ima oci videce,ko ima usi cuce"
 
ZAMISLITE SAMO LETOS SRETNEM ONOG LIKA GITARISTU >>>>
ALA JE BILO SMEHA DO SUZA :):):):)

Lik svirao na ulici u sapcu " ne tuguj majcice mila.......
okrenem se i pogledam i naravno posle sam se naslusao
bas odvala sa snimanja.....
i slikao ga naravno za uspomenu.:):):):)
 

Back
Top