laz savremenog muskarca...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
"U lazi su kratke noge" ne kaze se dzabe...Uzasna sam i nemilosrdna kad to otkrijem...prekidam momentalno prijateljstva veze i bilo kakav kontakt a ja samo znam kako se osecam...Treba li biti tako kategorican...Znam da su sitne lazi neophodne ponekad ali treba li da lazete i time povredite nekog? Meni je u stvari vise zao sto cu postujuci svoj princip tu osobu eliminisati....zao sto sam se razocarala....Gledam ga i vristim u sebi: Zasto si bio tako neoprezan?
 
zato shto sam trapav i ne znam da lazhem....al u sushtini sam dobra dusha...znash...skroman sam i sve....a ti si tako velika i lepa....tako topla tako zhuta....a ja....ja sam tako ineferioran i pogreshan....izvini za svu patnju koju sam ti naneo svojoj nesigurnoshtju....ja zaista nisam zheleo da naudim ni tebi ni nashem odnosu....ne znam...izgubio sam kontrolu....sve je tako komplikovano....imash svako pravo da me eliminishesh


e vid na slice platinumu neka riba sama sebi gura shaq u anus....ajde to i nekako...nego istovremeno i uzdishe...mislim....polomi se od prenemaganja....koja glupos....kako proshiri ovolko svoj rektum?....jbte ko da je od gume....****...izgleda skroooz gano....fuj stho li sam pominjo
 
Prijateljima sve praštam. Prošli su spartansku torturu da bi mi postali prijatelji, a to nije mala stvar. Kolegama, rođacima i drugarima ne praštam, eliminišem ih, a pre toga ih maltretiram.
Samo su prijatelji privilegovani, i sad, postoji tu jedan bitan momenat - oni me nikada ne lažu 8-)
 
AntunTun:
zato shto sam trapav i ne znam da lazhem....al u sushtini sam dobra dusha...znash...skroman sam i sve....a ti si tako velika i lepa....tako topla tako zhuta....a ja....ja sam tako ineferioran i pogreshan....izvini za svu patnju koju sam ti naneo svojoj nesigurnoshtju....ja zaista nisam zheleo da naudim ni tebi ni nashem odnosu....ne znam...izgubio sam kontrolu....sve je tako komplikovano....imash svako pravo da me eliminishesh


e vid na slice platinumu neka riba sama sebi gura shaq u anus....ajde to i nekako...nego istovremeno i uzdishe...mislim....polomi se od prenemaganja....koja glupos....kako proshiri ovolko svoj rektum?....jbte ko da je od gume....****...izgleda skroooz gano....fuj stho li sam pominjo

Јбте...ти си иста јагодица...само у мушком облику. Нешто је ту сумњиво.:roll: :lol:
 
HeBePoBaTaH_:
Prijateljima sve praštam. Prošli su spartansku torturu da bi mi postali prijatelji, a to nije mala stvar. Kolegama, rođacima i drugarima ne praštam, eliminišem ih, a pre toga ih maltretiram.
Samo su prijatelji privilegovani, i sad, postoji tu jedan bitan momenat - oni me nikada ne lažu 8-)

e, tako nekako i ja :lol:
Inače, nije loše reći da imaš tu naviku na početku - odeš bez objašnjenja na prvi pomen gluposti....da vi'š kako se onda razgovara i bude iskren, da ne bi otišla lepot'caa :P
Sad ja se.rem, samo mi je jednom uspelo :wink:

ej, ali NEMOJ da se okrećeš i iideš ako ti to talasa dušu...onda razgovaraj!
Ja sam tako radila - iz ravnodušja....
 
ariela:
"U lazi su kratke noge" ne kaze se dzabe...Uzasna sam i nemilosrdna kad to otkrijem...prekidam momentalno prijateljstva veze i bilo kakav kontakt a ja samo znam kako se osecam...Treba li biti tako kategorican...Znam da su sitne lazi neophodne ponekad ali treba li da lazete i time povredite nekog? Meni je u stvari vise zao sto cu postujuci svoj princip tu osobu eliminisati....zao sto sam se razocarala....Gledam ga i vristim u sebi: Zasto si bio tako neoprezan?


Sta znaci postoji covek koji nikad ne laze? Stvarno cudno, nisam to znao.
 
ariela:
"U lazi su kratke noge" ne kaze se dzabe...Uzasna sam i nemilosrdna kad to otkrijem...prekidam momentalno prijateljstva veze i bilo kakav kontakt a ja samo znam kako se osecam...Treba li biti tako kategorican...Znam da su sitne lazi neophodne ponekad ali treba li da lazete i time povredite nekog? Meni je u stvari vise zao sto cu postujuci svoj princip tu osobu eliminisati....zao sto sam se razocarala....Gledam ga i vristim u sebi: Zasto si bio tako neoprezan?


Хм....мало падаш у контрадикцију.:roll:
Прво, сви лажемо! Лажу они који кажу да никада не лажу!:wink:
Друго, некада лажемо управо зато да не бисмо повредили некога, да бисмо га заштитили. Некада од истине нема никакве вајде, а може много да повреди.
Треће, шта тебе повређује? Лаж или то што си сазнала за њу? Требало је да буде опрезнији па да не сазнаш да је лагао?:roll: Какве везе онда има принцип? Онда ти опрашташ онима који стручно лажу, а аматери добијају шут-карту?

Ја не мислим да треба говорити истину по сваку цену. Наравно, не мислим ни да је добро живети у константним лажима. Али, мале лажи чине наш живот, и то нема везе са полом, нити са тиме да ли смо савремени или нисмо (пошто је тема ''Лаж савременог мушкарца'' :? ).
 
Nema onog ko bar jednom u zivotu nije slagao. Svesno, ciljano ili nesvesno , svejedno. Ruzno je u svakom pogledu. Mada postoje u odredjenim trenucima i one "pozitivne lazi" kada ne zelis a moras da je izgovoris. Slagati drugog nista ne boli ali lagati sebe je mnogo teze i bolnije.
 
Betty:
e, tako nekako i ja :lol:
Inače, nije loše reći da imaš tu naviku na početku - odeš bez objašnjenja na prvi pomen gluposti....da vi'š kako se onda razgovara i bude iskren, da ne bi otišla lepot'caa :P
Sad ja se.rem, samo mi je jednom uspelo :wink:

ej, ali NEMOJ da se okrećeš i iideš ako ti to talasa dušu...onda razgovaraj!
Ja sam tako radila - iz ravnodušja....

Da bi stvari mogle da se kreću, jednostavno moraš da pustiš da druge ODU. U miru, naravno. Naučili smo to još onomad :wink:
 
pa mi smo svi u sushtini isti....hromozomi vamo tamo....shta ti ja znam...medjutim.....ko je odredio da zhene nose duge nokte?....el to samo modni trend?....ne kapiram tako neke sitne detalje....zar je mogutje da su dugi nokti detalj koji samo zhene i poneki feminizirani muzzichari mogu sebi dozvoliti....zashto sam napisao feminizirani?....znachi da sam totalno u tome i ako sam svestan toga....nema da bezhish iz mashine....otju i ja da nosim duge nokte a da ne budem zhigosan kao feminiziran....shta zhene chachkaju cheprkaju cheskaju....a shta ja da radim s ovim patrljcima?....dedem govna eto shta
 
Mrzim laz. Sto sitnija - to mrskija. Veliki lazovi lazu sitnim lazima, nikad krupnim. Krupne lazi vole deca i patoloske licnosti i one su lako prepoznatljive i kao takve nisu opasne. Trudim se da ne lazem cak i kada je tesko reci istinu. Svaka istina je dobra samo treba biti svestan toga.
 
HeBePoBaTaH_:
Prijateljima sve praštam. Prošli su spartansku torturu da bi mi postali prijatelji, a to nije mala stvar. Kolegama, rođacima i drugarima ne praštam, eliminišem ih, a pre toga ih maltretiram.
Samo su prijatelji privilegovani, i sad, postoji tu jedan bitan momenat - oni me nikada ne lažu 8-)


With you all the way. Mrzim kad nemam sta da dodam, al' sad bas nemam.
 

Back
Top