laz savremenog muskarca...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: laz savremenog muskarca...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano laz savremenog muskarca...

"U lazi su kratke noge" ne kaze se dzabe...Uzasna sam i nemilosrdna kad to otkrijem...prekidam momentalno prijateljstva veze i bilo kakav kontakt a ja samo znam kako se osecam...Treba li biti tako kategorican...Znam da su sitne lazi neophodne ponekad ali treba li da lazete i time povredite nekog? Meni je u stvari vise zao sto cu postujuci svoj princip tu osobu eliminisati....zao sto sam se razocarala....Gledam ga i vristim u sebi: Zasto si bio tako neoprezan?

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano Re: laz savremenog muskarca...

zato shto sam trapav i ne znam da lazhem....al u sushtini sam dobra dusha...znash...skroman sam i sve....a ti si tako velika i lepa....tako topla tako zhuta....a ja....ja sam tako ineferioran i pogreshan....izvini za svu patnju koju sam ti naneo svojoj nesigurnoshtju....ja zaista nisam zheleo da naudim ni tebi ni nashem odnosu....ne znam...izgubio sam kontrolu....sve je tako komplikovano....imash svako pravo da me eliminishesh

e vid na slice platinumu neka riba sama sebi gura shaq u anus....ajde to i nekako...nego istovremeno i uzdishe...mislim....polomi se od prenemaganja....koja glupos....kako proshiri ovolko svoj rektum?....jbte ko da je od gume....****...izgleda skroooz gano....fuj stho li sam pominjo
    Voistinu.

Zainteresovan član djura22 (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2005.
    Reputaciona moć
    47

Moram da lazzem,pa lazz nas i spaja...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

[font=Courier New][/font][font=Courier New]Prijateljima sve praštam. Prošli su spartansku torturu da bi mi postali prijatelji, a to nije mala stvar. Kolegama, rođacima i drugarima ne praštam, eliminišem ih, a pre toga ih maltretiram.[/font]
    [font=Courier New]Samo su prijatelji privilegovani, i sad, postoji tu jedan bitan momenat - oni me nikada ne lažu 8-) [/font]

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio AntunTun
    zato shto sam trapav i ne znam da lazhem....al u sushtini sam dobra dusha...znash...skroman sam i sve....a ti si tako velika i lepa....tako topla tako zhuta....a ja....ja sam tako ineferioran i pogreshan....izvini za svu patnju koju sam ti naneo svojoj nesigurnoshtju....ja zaista nisam zheleo da naudim ni tebi ni nashem odnosu....ne znam...izgubio sam kontrolu....sve je tako komplikovano....imash svako pravo da me eliminishesh

e vid na slice platinumu neka riba sama sebi gura shaq u anus....ajde to i nekako...nego istovremeno i uzdishe...mislim....polomi se od prenemaganja....koja glupos....kako proshiri ovolko svoj rektum?....jbte ko da je od gume....****...izgleda skroooz gano....fuj stho li sam pominjo
    Јбте...ти си иста јагодица...само у мушком облику. Нешто је ту сумњиво.

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Mene je apsolutno fascinirao Al Paćino u "Kumu". Brate, kako je taj lagao ženu, potpuno mirno, potpuno opušteno, i ona zna da je ovaj laže, ali jednostavno hoće da mu veruje.

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

pa nije te onda on fascinirao, nego ona. to je ta "slepa" ljubav, tako se to zove?

Aktivan član teardrop (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Milojko Vasic
    Mene je apsolutno fascinirao Al Paćino u "Kumu". Brate, kako je taj lagao ženu, potpuno mirno, potpuno opušteno, i ona zna da je ovaj laže, ali jednostavno hoće da mu veruje.
    Ne veruje ona njemu, nego laže samu sebe. Još crnje!

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Cool Re: laz savremenog muskarca...

Citat Original postavio antihrista
    pa nije te onda on fascinirao, nego ona. to je ta "slepa" ljubav, tako se to zove?
    Ma jok. K'o što rekoh, ON me je fascinirao ! Valjda ja bolje znam ko me je fascinirao.

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

lol dobro. bolje znas hahahahahahahahahah ovo je bilo slatko valjda ja znam...nja nja nja hahahahahahahahaha

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Smile Re: laz savremenog muskarca...

Citat Original postavio antihrista
    ... ovo je bilo slatko valjda ja znam...
    A kako tek slatko lažem ! Ustvari, sladak sam ja po celom telu !

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

a ja sam dijabeticar hahahahahahahahahahaahah
    hahahhahah umrecu od smeha dzordz hvala hahahahahahh

chika_doktor
    Guest

Mora se lagati u zivotu da bi se uspjelo....

Aphroditi
    Guest

[font=Tahoma]Provalim mu sve laži, po osmehu.[/font]
    [font=Tahoma]I on moje, ponekad, po pogledu.[/font]
    [font=Tahoma]I opraštamo ih jedno drugom, sitne su,......[/font]
    [font=Tahoma]Krupne laži i prevare,....arghhhhh, neka se čuva onaj ko pokuša. [/font]
    [font=Tahoma][/font]

[font=Tahoma][/font]

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio HeBePoBaTaH_
    [font=Courier New][/font][font=Courier New]Prijateljima sve praštam. Prošli su spartansku torturu da bi mi postali prijatelji, a to nije mala stvar. Kolegama, rođacima i drugarima ne praštam, eliminišem ih, a pre toga ih maltretiram.[/font]
    [font=Courier New]Samo su prijatelji privilegovani, i sad, postoji tu jedan bitan momenat - oni me nikada ne lažu 8-) [/font]
    e, tako nekako i ja
    Inače, nije loše reći da imaš tu naviku na početku - odeš bez objašnjenja na prvi pomen gluposti....da vi'š kako se onda razgovara i bude iskren, da ne bi otišla lepot'caa
    Sad ja se.rem, samo mi je jednom uspelo :wink:

ej, ali NEMOJ da se okrećeš i iideš ako ti to talasa dušu...onda razgovaraj!
    Ja sam tako radila - iz ravnodušja....
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

SINDI
    Guest

Citat Original postavio Betty

tako je beti...kad si ravnodusan,mozes kako oces..al te boli bas...
    ali to talasanje..e, to je z.jebano:-?

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio ariela
    "U lazi su kratke noge" ne kaze se dzabe...Uzasna sam i nemilosrdna kad to otkrijem...prekidam momentalno prijateljstva veze i bilo kakav kontakt a ja samo znam kako se osecam...Treba li biti tako kategorican...Znam da su sitne lazi neophodne ponekad ali treba li da lazete i time povredite nekog? Meni je u stvari vise zao sto cu postujuci svoj princip tu osobu eliminisati....zao sto sam se razocarala....Gledam ga i vristim u sebi: Zasto si bio tako neoprezan?

Sta znaci postoji covek koji nikad ne laze? Stvarno cudno, nisam to znao.
    Piti da, delat ne.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Citat Original postavio ariela

Хм....мало падаш у контрадикцију.
    Прво, сви лажемо! Лажу они који кажу да никада не лажу!:wink:
    Друго, некада лажемо управо зато да не бисмо повредили некога, да бисмо га заштитили. Некада од истине нема никакве вајде, а може много да повреди.
    Треће, шта тебе повређује? Лаж или то што си сазнала за њу? Требало је да буде опрезнији па да не сазнаш да је лагао? Какве везе онда има принцип? Онда ти опрашташ онима који стручно лажу, а аматери добијају шут-карту?

Ја не мислим да треба говорити истину по сваку цену. Наравно, не мислим ни да је добро живети у константним лажима. Али, мале лажи чине наш живот, и то нема везе са полом, нити са тиме да ли смо савремени или нисмо (пошто је тема ''Лаж савременог мушкарца'' :? ).

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

mislim, ako žmuriš nad laži koju nećeš d avidiš, to je licemrje i kad tad će te nešto mnogo veće i opasnije od te sitne laži lupiti po glavi...
    Ne verujem ljudima koji lažu
    A...pogotovo naveliko.
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.486
    Reputaciona moć
    15766

Nema onog ko bar jednom u zivotu nije slagao. Svesno, ciljano ili nesvesno , svejedno. Ruzno je u svakom pogledu. Mada postoje u odredjenim trenucima i one "pozitivne lazi" kada ne zelis a moras da je izgovoris. Slagati drugog nista ne boli ali lagati sebe je mnogo teze i bolnije.

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio Betty
    e, tako nekako i ja
    Inače, nije loše reći da imaš tu naviku na početku - odeš bez objašnjenja na prvi pomen gluposti....da vi'š kako se onda razgovara i bude iskren, da ne bi otišla lepot'caa
    Sad ja se.rem, samo mi je jednom uspelo :wink:

[font=Courier New]Da bi stvari mogle da se kreću, jednostavno moraš da pustiš da druge ODU. U miru, naravno. Naučili smo to još onomad :wink: [/font]

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

pa mi smo svi u sushtini isti....hromozomi vamo tamo....shta ti ja znam...medjutim.....ko je odredio da zhene nose duge nokte?....el to samo modni trend?....ne kapiram tako neke sitne detalje....zar je mogutje da su dugi nokti detalj koji samo zhene i poneki feminizirani muzzichari mogu sebi dozvoliti....zashto sam napisao feminizirani?....znachi da sam totalno u tome i ako sam svestan toga....nema da bezhish iz mashine....otju i ja da nosim duge nokte a da ne budem zhigosan kao feminiziran....shta zhene chachkaju cheprkaju cheskaju....a shta ja da radim s ovim patrljcima?....dedem govna eto shta
    Voistinu.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

dugi nokti su ynak nerada, pa je to valjda nekad bilo fensi...sad je sve preterano i iskarikirano.

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Mrzim laz. Sto sitnija - to mrskija. Veliki lazovi lazu sitnim lazima, nikad krupnim. Krupne lazi vole deca i patoloske licnosti i one su lako prepoznatljive i kao takve nisu opasne. Trudim se da ne lazem cak i kada je tesko reci istinu. Svaka istina je dobra samo treba biti svestan toga.

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio HeBePoBaTaH_

With you all the way. Mrzim kad nemam sta da dodam, al' sad bas nemam.
    No. 2 po shuntavilu.

Slične teme

1. Časopisi za savremenog muškarca
    Autor Dlakava_Strvina u forumu Muškarci
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 07.01.2009., 12:29
  2. zena za savremenog muskarca
    Autor marka u forumu Muškarci
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 19.11.2005., 22:18
  3. Ponasanje savremenog muskarca
    Autor Lord of Chaos u forumu Muškarci