"Ortacko" spavanje....ima li toga?

Betty

Elita
Poruka
21.481
Evo ovako. Dobila sam jednu, za promenu, sasvim (čini mi se) pristojnu ponudu - da gledamo filmove i da ja onda spavam kod njega. Dao mi je reč da neće "ništa da pokušava". Šta sad to znači, i šta spada u to "ništa" a šta ne spada? Inače, mene cela ta situacija jako privlači i potpuno sam omađijana.
 
Betty:
Evo ovako. Dobila sam jednu, za promenu, sasvim (čini mi se) pristojnu ponudu - da gledamo filmove i da ja onda spavam kod njega. Dao mi je reč da neće "ništa da pokušava". Šta sad to znači, i šta spada u to "ništa" a šta ne spada? Inače, mene cela ta situacija jako privlači i potpuno sam omađijana.



ma opusteno samo 8)
zar to nije lepo
 
Nista zaista moze da znaci nista, ali i ne mora...
Ponekad je to samo nacin da se drugoj strani ugodi, dok ne dodje u stan kod njega, a onda ce on pokusati da je tokom veceri "namami" tako da ipak nesto bude... Satro, spontano se desilo...
Ponekad, pak, u momentu kad kaze nista, zaista tako misli, ali kasnije, tokom noci, promijeni misljenje...
 
Betty:
a, misli š tako. Ali u JEDNOM krevetU!!!!!!!

eee... tu vec moze svasta da bude... mada, kad ja kazem nista, to zaista znaci da necu pokusati ama bash nista... doduse, ako dama pocne da flertuje i izaziva, tu je vec tesko ostati pri prvobitnoj odluci, pogotovo ako me ista privlaci...

Ali to sve zavisi od karaktera tvog 'ortaka'... Ipak, ti bi to najbolje trebala da procenis... Ako nije pokusavao nista do sada, i gleda te prijateljskim ocima (to se lako da primetiti), najverovatnije nece ni biti nicega (bar ne ako ti sama ne iniciras)... Kao sto rekoh, ti ga bolje znas od svih nas (koji ga ne znamo), pa proceni sama...
 
He he... pa to da flertujes sa svima, to stoji ;)

A sad, mozda on namerno ne inicira nista jer ne zeli da te uvredi, ili je isuvise stidljiv da odgovori na flert, pa zeli da te namami na svoju teritoriju gde se oseca daleko mocnije... Rekoh ti, sve zavisi kakva je on osoba... Ja se cvrsto drzim svojih reci i principa, pa ne bih pokusao nista, kao sto rekoh, bar ne ako dama to prva ne inicira... Pa mozda cak ni tada... Ali ljudi se razlikuju... Uostalom, cak i da 'bude necega', sto tt rece, sta ce ti faliti? Seks ume da ulepsa vece ;)
 
Incognito:
E sad vec imam neki osecaj da ti ustvari i zelis da se nesto desi, pa se cudis zasto on kaze 'NISTA' ... Te cisto pitas da li se to on sali ili ne ;)

Ma pravi si djavolcic, ja da ti kazem ;)


Pa dobro, ima tu malo istine.....ponekad ovih dana zamišljam da se mazimo...ali ja bih volela kad bismo se stvarno iskulirali, šta, najlakše je imati seks, nije u tome poenta, a nije ni u tome šta bih ja volela, nego jel kad kaže "ništa" misli "možda malo" (maženja :shy:) , ili će totalno da se iskulira?
 
Pa pazi... retko kad se ostane na pettingu... Zasigurno ne kad ste zajedno u krevetu... Mazenje kao finalni ishod je karakteristicno za doba od 14 do 16 godina ;)

A sad, rekoh ti, ne znam coveka pa da mogu da ti kazem sta on misli pod time 'nista'... Ali sam gotovo siguran da ako ti das inicijativu, imas dobre sanse da se krene sa mazenjem... Doduse, petting se u 90% slucajeva, a u ovom slucaju bih dao sansu od 99%, zavrsi seksom...

Pa sad, ako on nista ne pokusava, a ti ne pokazujes interesovanje, noc ce biti mirna... Das li mu neki signal, tu vec niko ne zna sta ce se desiti ;)
 
Betty:
Evo ovako. Dobila sam jednu, za promenu, sasvim (?ini mi se) pristojnu ponudu - da gledamo filmove i da ja onda spavam kod njega. Dao mi je re? da ne?e "ništa da pokušava". Šta sad to zna?i, i šta spada u to "ništa" a šta ne spada? Ina?e, mene cela ta situacija jako privla?i i potpuno sam oma?ijana.
To znaci to sto ti je receno ali sa dodatkom pred spavanje-PUJ PIKE NE VAZI!Provereno, na taj nacin sam pokusavao da dodjem do ***** sa 16-17 godina :lol: :lol:
 
MISLIM DA NI NJEMU NIJE SASVIM JASNO KAKVE SU MU SANSE KOD TEBE ,ALI BI ZELEO DA SE NESTO DESI,ALI NECE PRVI DA PODJE DA TE NE BI IZGUBIO KAO DRUGARICU.NAMESTIO JE SITUACIJU I SADA SVE PREPUSTO TEBI NA NEKI NACIN.AKO MU DAS SAMO MALO INICIJATIVE NESTO CE SA DESITI 100 POSTO.AKO NE ZNAS KAKO DA DAS TO MALO INICIJATIVE,SLOBODNO GA NEHOTICE UHVATI RUKOM ZA ONU STVAR,SATRO SLUCAJNO GA DOTAKNI,NEMA VEZE I AKO JE OKRENUO LEDJA,URADI TAKO,VERUJ MI NECE MU SMETATI,ALI NEMOJ DA POVUCES RUKU,VEC PUSTI DA TI JE ON SKLONI.VIDECES NJEGOVU REAKCIJU,A JA SAM SIGURAN DA CES GA PODSTACI DA KRENE U AKCIJU I IMACETE ZANIMLJIVU NOC.NEMOJ SAMO DA SE ZEZNES I DA POCNES DA SE IZVINJAVAS AKO TE PITA STA CE TU TVOJA RUKA,VEC JA SAMO POVUCI AKO TI POSTAVI TO PITANJE I UZVRATI PROTV PITANJEM "JE LI TI SMETA?POMAKNUCU JE AKO TI SMETA" I ONDA JE POMAKNI.(UVEK,ALI TO JE PROST NEVEROVATNO,AKO SE NISTA NE DESI MOZES DA SE PRAVIS UJUTRU DA NI NEZNAS STA SI DOTAKLA NEHOTICE,MADA JE MILION PUTA VECA SANSA DA IMATE NOC KOJU CETE PAMTITI I DA JE ON CELU SITUACIJU NAPRAVIO U NADI DA CES TI OVAKO POSTUPITI) 8) :lol: 8)
 
Betty:
Evo ovako. Dobila sam jednu, za promenu, sasvim (čini mi se) pristojnu ponudu - da gledamo filmove i da ja onda spavam kod njega. Dao mi je reč da neće "ništa da pokušava". Šta sad to znači, i šta spada u to "ništa" a šta ne spada? Inače, mene cela ta situacija jako privlači i potpuno sam omađijana.

Betty, sreco, evo ovako: ako ne pokusa nista razocarace i tebe i sebe. Ja znam da ti znas onu studentsku: ovo mi je poslednja cigareta, sutra pocinjem da ucim i skini se - necu ti nista :D

Bez obzira, fora je u tome da ako te ne napadne nije ispostovao osnvni bonton (to ne znaci da ti moras da pristanes :!: ). Jednostavno, on se nece osecati kao pravi muskarac, a ti se neces osecati kao pozeljna zena. A ako niste to - ne treba ni da postojite :D .

(je6o nam charls darvin majku)

Pozdrav, i samo napred :D .
 
Mimaaa:
e, vrlo je ocigledno da ce tu biti ,,nesto", samo je pitanje vremena. U sustini ortacko spavanje ne postoji. Isto tako mislim da i ti prizeljkujes da se od nista bude nesto :-)

8) 8) 8) Tako je Mirnaa, a ti Betty, vidi se da si odvalila na njega, a i on nije mutav nego te majstorski navlaci lagano i sigurno, dok se jednog jutra, ne probudis... na njegovim jajima, srecna i ispunjena, bez zezanja i odista. Tip je iskusan, ima takta, ume da te privuce a i ti nemas nista protiv, stoga kuliraj i pusti da polako tvoj avioncic sleti na njegovu pistu i da ako to samo ti (a i on, sto da ne) to budes zelela, primis i njegove putnike... Sve u svemu, uzivajte i zivite zivot !!! Volim te Betty sto si tako otvorena, slobodna, iskrena i , brate, prava riba za druzenje svake vrste ! Navijam za tebe , ne daj nikom da te iz...grebe, nek ti svako ... pruzi size, kako gore, tako i nize... :wink: :twisted: :P
 

Back
Top