Sopranovi

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
Davno sam gledao seriju "Sopranovi" i veoma mi je cool.
Skoro sam cuo od nekog da se ponovo daje,ali nemogu nikako da provalim na kom TV
kanalu se daje.
Zna li neko gde i kad se daje?

Hvala unapred !
 
uvek je isla oko 23, ali nije fiksni termin...

mislim da se zavrsila serija, tj. taj ciklus na HRT-u...

jedna od poslednjih epizoda je bila kad su ubili Adrianu

inace, medju tri najbolje serije svih vremena
 
vicente:
uvek je isla oko 23, ali nije fiksni termin...

mislim da se zavrsila serija, tj. taj ciklus na HRT-u...

jedna od poslednjih epizoda je bila kad su ubili Adrianu

inace, medju tri najbolje serije svih vremena


Znam tu seriju,ali to nije valjda 4-i serijal?
Znam jednu devojku koja je imala sve serijale "Sopranovih" i "Smallville"-a.
Bila je zaludjena za tu semu sicilijanskih mafijoza i donova.Sopranovi su strava!
 
Ma bilo bi strava pa i nek je puste od pochetka, valjda u medjuvremenu otkupe poslednju sezonu! Gledao sam Na HRT-u ceo poslednji, kad Toni zvekne rodjaka Tonija, a Dzonija uhapsi FBI! Serijal je ostao skroz nedorechen, pa mi izgleda malo verovatno da ta epizoda oznachava kraj 5. sezone, kako rekoste, moralo je bar neshto da se rashchisti! Je l' tako!
 
Ako vas bas nesto detal;jno zanima,postoji strava sajt www.Sopranoland.com
Sajt je strava i dobro je uradjen (mada malo pretrpan).Ima jos malo nade za nas....mozda neko od nasih stanica krene sa emitovanjem ili od Hrvata.


Evo jos neceg sto sam pronasao....

"HBO announced today that in addition to THE SOPRANOS' upcoming sixth season, which will include 12 episodes, HBO will produce an additional eight bonus episodes, to debut in January 2007." HBO "The Sopranos" 14.09.2005
 
da,da na hrvatima su fakticki bile reprize serijala, a snima se 6 sezona kristofer iz soprana je rekao na nominacijama za emija(nedavno) da su na sredini 4 epizode i da ce biti super...ali nije mogao vise reci...
sopranovi su stvano extra serija sa puno skrivenih poruka inace kraj 5 serijala je bas ironican -jonija hapsi fbi sto fakticki znaci da je tony bezveze ubio svoga rodjaka....ma serija je puna ironije i sa puno obrta,moja omiljena...
a naj likovi su mi posle tonija onaj debeli sto cuva dzuniora,johnny sack,aj-tonijev sin!
po mom misljenju u buducnosti aj ce sigurno propasti na faksu i zameniti tonija ma vidite da se sve u tom smeru odvija(tako da cemo u buducnosti sigurno gledati AJ kao new jarsy* bossa...kad tony ostari za ulogu...hmmm...)
 
neverujem da ce i jedna nasa televizija otkupiti sopranove posto je pink prestao emitoati kod 3 ili 4 , 5sezona 100% nije bila pa tako nema smisla....a druge stanice bi morale otkupiti ceo serijal sto isto mislim da se nece desit...
hrt ce ih sigurno otkupit kada serija bude zavrsena a to je moza tek sledece jeseni...
dotle cekajte....
 
U Americi 8. Aprila pocinju sa emitovanjem novih epizoda (9 ukupno), to ce definitivno biti kraj serije.
Za sad ima 6 serijala (77 epizoda), ove nove epizode nisu 7. serijal vec nastavak sestog...
Definitivno jeedna od najboljih serija.Ja sam stao kod 5. serijala, moram da pogledam ostatak pre pocetka ovih novih...
 
sve sam nešto gledao na preskoke i nepovezano, a onda sam nedavno poskidao prvih, otprilike 40 epizoda, što se baš poklopilo sa ponovnim emotovanjem na tv-u ...na f. crime-u pratim svakog dana 10 min. pre ponoći...jako, jako dobra serija.. ( :
 
Poslednja izmena:

Back
Top