Heliko bakterija

Mire^^

Početnik
Poruka
37
U pitanju je kao sto u naslovu stoji ta Heliko bakterija. Moj otac ima problema vec od Novembra 2013 pa sve do danas, svaki dan ga boli stomak i ako on nece da prizna da je tako vidi se, prva dva meseca imao je toliko jake bolove da sam ga svake noci mogao naci u kuhinji kako je skupljen na kolenima i "stenje" od bolova. I odluci da ode doktoru, posle nekoliko nalaza rekli su mu da je u pitanju Heliko bakterija ili ostecenje sluzokoze zeluca, rekli su mu da se ta bakterije malo teze izbacuje i da je potrebno 8 meseci da bi se ona izbacila, i propisali su mu neku terapiju, nisam siguran ali mislim da je ona trajala mesec dana. Popio je tu terapiju i jos nekoliko njih, ali jos uvek ga boli stomak svaki dan, ali opet jedan dan ga moli manje tako da moze da da zaspi dok drugi dan opet ista prica, kuhinja i stenjanje od bolova. Zanimljivo je to sto ga stomak preko dana ne boli, ali cim dodje vece ta prica pocinje. Pa znate li vi mozda da li moze biti nesto jos osim te bakterije ili znate li neki lek za te bolove, ili neki prirodni lek? Hvala vam unapred.
 

Back
Top