SVETSKA GODINA FIZIKE 2005
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: SVETSKA GODINA FIZIKE 2005

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano SVETSKA GODINA FIZIKE 2005

Veliki broj drzava je 2005 godinu obelezio kao godinu fizike zbog stogodisnjice cudesne 1905 godine kada je albert ajnstajn dosao do niza otkrica koja ce obeleziti naredni vek fizike.
    Sta mislite kako je ko nas obelezena godina fizike i sta je moralo biti bolje da bi i nasa nauka pratila svetski nivo
    albert einstein

Početnik
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: SVETSKA GODINA FIZIKE 2005

Penis Pills, Penis Enlargement Pills at http://thepenispills.blogspot.com
    Check Penis Pills at http://thepenispills.blogspot.com
    Penis Enlargement Pills at http://thepenispills.blogspot.com
    ICQ#295778036

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Dobro Lykos, to sto je tebi neophodno drugima ne treba, ne moras sve da nas maltretiras svojim problemima.
    Čiste ruke
    Hladna glava
    I vatreno srce

Citat Original postavio fizikus
    Veliki broj drzava je 2005 godinu obelezio kao godinu fizike zbog stogodisnjice cudesne 1905 godine kada je albert ajnstajn dosao do niza otkrica koja ce obeleziti naredni vek fizike.
    Sta mislite kako je ko nas obelezena godina fizike i sta je moralo biti bolje da bi i nasa nauka pratila svetski nivo
    Mi smo u toku, jer mnogi, ako ne i svi, Ajnstajnovi radovi imaju jak prizvuk Mileve Maric. Ajnstajn je bio stvaralacki raspolozen sam za vreme zabavljanja i braka sa Milevom, kasnije ama bas nista nije napravio. Naravno niko mu ne osprava radove na izlaznom radu elektrona, ali to je trica u odnosu na Relativistici Sistem.

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio informaticaplus
    Mi smo u toku, jer mnogi, ako ne i svi, Ajnstajnovi radovi imaju jak prizvuk Mileve Maric. Ajnstajn je bio stvaralacki raspolozen sam za vreme zabavljanja i braka sa Milevom, kasnije ama bas nista nije napravio. Naravno niko mu ne osprava radove na izlaznom radu elektrona, ali to je trica u odnosu na Relativistici Sistem.
    Najveca glupost koju sam ikad cuo.
    Mnogi su od njegovih dela culi samo za fotoelektricni i opstu teoriju relativnosti, ali taj covek je uradio toliko stvari...............
    Da li stvarno mislis to sto si rekao , ili ti prija da si pripadnik nebeskog naroda i da si u svemu najbolji, MA KAKAV BIO!!!!!!!????

Citat Original postavio opi
    Najveca glupost koju sam ikad cuo.
    Mnogi su od njegovih dela culi samo za fotoelektricni i opstu teoriju relativnosti, ali taj covek je uradio toliko stvari...............
    Da li stvarno mislis to sto si rekao , ili ti prija da si pripadnik nebeskog naroda i da si u svemu najbolji, MA KAKAV BIO!!!!!!!????
    Nije problem u Nebesima nego u cinjenicama, poput Milevine briljantnosti, a Albert je bio dosta ispod nje i generalno los djak i student, jer se nije bas najbolje snalazuo u skolskoj materiji, posebno u matematici. Dobro, osim foto-efekta, Opste i Specijalne, navedi mi nekoliko njegovih originalnih radova od '30 pa do njegove smrti. Ne sporim da je bio dobar, jeste, ali je zasluga Mileve Maric u zajednickim radovima ili marginalizovana, ili precutana. To Ti je kao na nasim Univerzitetima, kada se titluju autori napise se prof. Taj i Taj, a onda pet-sest saradnika (koji su ustvari odradili ceo posao).Vidis svako ko koristi tudj rad i talenat da bi se "kitio perjem" je izvan svake kritike....

Slične teme

1. Sretna Vam Nova 2005. godina!
    Autor Medo Medic u forumu Muškarci
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.01.2013., 17:34
  2. Svetska kriza nije bas svetska
    Autor sinnke u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.11.2008., 00:19
  3. 9/11 i svetska politika
    Autor gost 304860 u forumu Politika
    Odgovora: 17