ГЛАСАЈ

Дали СРБИЈИ ТРЕБА Е.У

  • Да

    glasova: 21 56,8%
  • Не

    glasova: 14 37,8%
  • Као куга

    glasova: 0 0,0%
  • Србија није Европа

    glasova: 2 5,4%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
Svakome ko zeli da dostigne tehnoloski nivo dostojan modernog coveka. Moralne i nacionalne vrednosti sa tim nemaju nikakve veze. To cemo da cuvamo za sebe.
Problem sa evropom nije u materijalnom... vise je u duhovnom...
 
Nexus 6:
skoro svi stranci govore kako ovde i nije tako drugacije, koliko se misli...
nismo mi nikakva "crna rupa Evrope"
to ovakva-onakva su samo nijanse...
Nemislim o samoj infrastrukturi(mada je i ona u chabru)vech mislm na mentalitet prosechnog srbina uzmi primer gosn eremite ,primitivno, nepismeno(ne u bukvalnom smislu , ne chitaju mi se trolovi o pismenosti ili ne)nesposobno za zhivot....to samo u srbiji mozhe da prodze
Vish coek oche da prikolje tamo na drugom topiku i to samo zato shto je neko duhovit i kreativan pa koristi stranske rechi :D
 
to moze svuda da prodje...a i ne mislim da je eremita skroz takav...
ali u svakom slucaju takvi ljudi su u manjini u Srbiji...
taj primitivizam ce postepeno da se gubi, i to ce biti to...
ali tu je vec drzava glavna da se postara za to...moze neko da hoce da prikolje, al' tu je drzava koja ce da reaguje...
a, i ako gledamo po stranackoj pripadnosti, meni najomrazenija stranka aktivno radi na prikljucenju EU...tako da...
 
Nexus 6:
to moze svuda da prodje...a i ne mislim da je eremita skroz takav...
ali u svakom slucaju takvi ljudi su u manjini u Srbiji...
taj primitivizam ce postepeno da se gubi, i to ce biti to...
ali tu je vec drzava glavna da se postara za to...moze neko da hoce da prikolje, al' tu je drzava koja ce da reaguje...
a, i ako gledamo po stranackoj pripadnosti, meni najomrazenija stranka aktivno radi na prikljucenju EU...tako da...
Koja drzhava stoji iza toga, ko che da se postara za takve ?
P.S 6 oktobar vam josh nije svanuo
 
ne radi se ovde o "6. oktobru", koji je trebalo da se desi...
ali to je proslo, mozda ce se vratiti, ali sada treba da se radi na stvaranju pravne drzave...
na tome se radi, ali ne tako brzo koliko bi to bilo da je bilo "6. oktobra"...

tuzno je sto je na celu manjinska vlada, koja, da bi se odrzala, mora da povladjuje stranci ciji je predsednik Slobodan Milosevic...ali priblizava se dan "cistke starih snaga" i u toj stranci...

ono sto treba da se uradi, ali je pratkicno nemoguce, je da dve najjace strakne formiraju vladu...
 
Nexus 6:
ne radi se ovde o "6. oktobru", koji je trebalo da se desi...
ali to je proslo, mozda ce se vratiti, ali sada treba da se radi na stvaranju pravne drzave...
na tome se radi, ali ne tako brzo koliko bi to bilo da je bilo "6. oktobra"...

tuzno je sto je na celu manjinska vlada, koja, da bi se odrzala, mora da povladjuje stranci ciji je predsednik Slobodan Milosevic...ali priblizava se dan "cistke starih snaga" i u toj stranci...

ono sto treba da se uradi, ali je pratkicno nemoguce, je da dve najjace strakne formiraju vladu...

Јел' мислиш на ДСС и СРС ??? :razz: :razz: :razz:
 
pa, ako si pre godinu i po dana dana upao u komu i danas se probudio, onda... :wink:

naravno da mislim na DS i SRS...tj. obrnuto...

a DSS i SRS je trebalo da naprave vladu onda, ali nije ni Kostunica glup...
 
Nexus 6:
ne radi se ovde o "6. oktobru", koji je trebalo da se desi...
ali to je proslo, mozda ce se vratiti, ali sada treba da se radi na stvaranju pravne drzave...
na tome se radi, ali ne tako brzo koliko bi to bilo da je bilo "6. oktobra"...

tuzno je sto je na celu manjinska vlada, koja, da bi se odrzala, mora da povladjuje stranci ciji je predsednik Slobodan Milosevic...ali priblizava se dan "cistke starih snaga" i u toj stranci...

ono sto treba da se uradi, ali je pratkicno nemoguce, je da dve najjace strakne formiraju vladu...
Upravo se o 6 oktobru radi, koknuli ste jedinog choveka koji je imao realnu predstavu o chitavoj stvari.
P.S drago mi je da si toliki optimista
 
FrankSWildYearS:
Upravo se o 6 oktobru radi, koknuli ste jedinog choveka koji je imao realnu predstavu o chitavoj stvari.
P.S drago mi je da si toliki pesimista

5. oktobar je bio 2000., a Djindjic je ubijen 2003. godine...

ono sto ja hocu da kazem je da je onda 5/6/7. oktobra, postojala mogucnost da se posmenjuju svi idioti iz proslog rezima, na konto "revolucionarne" euforije...
danas je tako nesto nemoguce, i treba traziti evolutivno resenje...to je tesko, ali tako mora...
mozda ce se ukazati prilika za "6. oktobar" nekada u buducnosti, ali za sada...
 
Banshee:
:lol:
mihajlo je po svaku cenu hteo da zavara forumase i ponadao se da ce mis nekim nesrecnim slucajem ipak skliznuti na negativan odgovor... :roll: :lol:


Европа је гробље нација и хришћана(ПРАВОСЛАВАЦА)

А какви су плодови рата – милиони убијених и унакажених православних људи како у насој Русији, тако и на Балкану. Главна предстража Православља на југозападу је Србија која је у рукама Хрвата, католика – Јосиф Броз Тито је Хрват, и Хрватска постаје најразвијенија република. Православне области Југославије нису просто у забораву, али се Косово насељава муслиманима као сада и Русија, и Москва.
 

Back
Top