Njegoš o NEMANjIĆIMA. Što je ovo ? Njegoš komunista ! Njegoš ustaša ! Njegoš Dukljani
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Njegoš o NEMANjIĆIMA. Što je ovo ? Njegoš komunista ! Njegoš ustaša ! Njegoš Dukljani

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Njegoš o NEMANjIĆIMA. Što je ovo ? Njegoš komunista ! Njegoš ustaša ! Njegoš Dukljani

Nemanjići - smrtni neprijatelji Crne Gore, kao Turci !

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano Re: Njegoš o NEMANjIĆIMA. Što je ovo ? Njegoš komunista ! Njegoš ustaša ! Njegoš Dukljani

Човече - с м а р а ш ! А зашто то радиш НЕ ЗНАШ НИ САМ...то је већ на нивоу неке дијагнозе...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Njegoš o NEMANjIĆIMA. Što je ovo ? Njegoš komunista ! Njegoš ustaša ! Njegoš Dukl

Citat Original postavio eremita
    Човече - с м а р а ш ! А зашто то радиш НЕ ЗНАШ НИ САМ...то је већ на нивоу неке дијагнозе...
    Ne obraćaj pažnju na njega...U Crnoj Gori je očajno stanje zdravstvenog sistema, pa ludaci slobodno šetaju ulicom.... :-(

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Njegoš o NEMANjIĆIMA. Što je ovo ? Njegoš komunista ! Njegoš ustaša ! Njegoš Dukljani

Eremita,
    ja razgonim veljesrpske bajke, ja blagotvorno uticem na one Srbe koji ovo citaju.
    Dok ih veljesrpska proliv-elita (Ćosic, Beckovic...) pun i lažima ja im otkrivam istinu i tako ih liječim.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

А која си па Ти елита, из које си се пећине довукао??? Па Ти Добрици Ћосићу и Матији Бећковићу НЕ МОЖЕШ ЦИПЕЛЕ ДА ОЧИСТИШ... еееееееееееееејјјјјјјјјјј јјј !!!
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

gost 4554 nije na forumu
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Njegoš o NEMANjIĆIMA. Što je ovo ? Njegoš komunista ! Njegoš ustaša ! Njegoš Dukl

Citat Original postavio Diocles
    Eremita,
    ja razgonim veljesrpske bajke, ja blagotvorno uticem na one Srbe koji ovo citaju.
    Dok ih veljesrpska proliv-elita (Ćosic, Beckovic...) pun i lažima ja im otkrivam istinu i tako ih liječim.
    Da nisi mozda preskocio vjecerasnju dozu lijekova za shizofrenioju???? :razz: :razz:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Је л' то само ја увиђам да су Diocles и igracina исте особе?

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio jelena_24
    Је л' то само ја увиђам да су Diocles и igracina исте особе?
    Па наравно да је иста особа, само пати ОД МЛАДАЛАЧКОГ ЛУДИЛА тј: ШИЗОФРЕНИЈЕ, тј: ИМА ПОЦЕПАНУ ЛИЧНОСТ ПА СЕ ЈАВЉА У НЕКОЛИКО ЛИЦА... била је једном једна књига по истинитом догађају а мислим и да је филм
    снимљен о оваквом случају "Ана са ТРИ ЛИКА"

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Počinu ni rđa na oružje,
    ostade ni zemlja bez glavarah;
    nekršću se gore usmrđeše,
    ujedno su ovce i kurjaci!
    združio se Turčin s Crnogorcem,
    odža riče na ravnom Cetinju;
    smrad uhvati lafa u kljusama,
    zatrije se ime crnogorsko,
    ne ostade krsta od tri prsta!

Tako je govorio Njegoš u
    svom najvećem delu....

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

jao,igracino....ajde preseli se na neki crnogorski forum gde imas istomisljenike.
    smaras.
    a ne da ne citam ono sto paste-ujes nego ga odmah preskocim ako je napisano velikim crvenim boldovanim slovima....
    neces nista ovim postici...
    udavio si sve redim.
    you make me sick because i adore you so

Domaćin Zarathustra (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Thumbs up Re: Njegoš o NEMANjIĆIMA. Što je ovo ? Njegoš komunista ! Njegoš ustaša ! Njegoš Dukljani

Nemanjići - smrtni neprijatelji Crne Gore, kao Turci !

Primećen član _guru_ (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Eremita,
    Kao sto rece covek ne mozes ti njima ni cipele da cistis. Ajde da se ne zauzimam za njihove stavove, ali ono sto su oni uradili i skole koje su zavrsili tvoji so-called Dukljani mogu samo da sanjaju. Znas ima od Podgorice do Beograda mnogo da se ide ako kapiras sta hocu da ti kazem.
    A to da razgonis neke bajke. Aj ne s*ri. Pises ih jos malo pa ko Andersen, a svaku dekonstrukciju prihvatas sa to je laz, prevara velikosrpska zavera kojom su ceo svet zafrkli i ubedili u nesto sto nije istina.
    A tek teza da lecis nekoga tu si tek napravio ovo
    Ja znam dosta Crnogoraca. Svi su mi dobri drugovi (osim jednog profesora na faxu doduse) i ja poznajuci njih o Crnoj Gori nisam nista lose pomislio. Ali zbog budala kao sto si ti ja stvarno moram da zamrzim te tvoje Crnogorce, nazovimo ih Dukljanima koji se busaju u grudi zato sto su super antisrbi. Nema mi druge kao i mnogima ovde.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _guru_
    Pises ih jos malo pa ko Andersen, a svaku dekonstrukciju prihvatas sa to je laz, prevara velikosrpska zavera kojom su ceo svet zafrkli i ubedili u nesto sto nije istina.
    Ma ne pišem ja čoeče, razumi.

Ja samo komentarisem dokumenta koja pokažujem !

Nemas sto ti sa mnom polemisati, polemisi sa dokumentima.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Нема већих МИТОМАНА И ЛАЖОВА ОД ОВЕ СОРТЕ ДУКЉАНСКЕ...

gost 4554 nije na forumu
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Pa. u Crnoj Gori ili si čoek ili si đubre, treće ne postoji...A igračina je polu musliman...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio analiticar
    Pa. u Crnoj Gori ili si čoek ili si đubre, treće ne postoji...A igračina je polu musliman...
    Analiticar je Albanac i Vrake, koji se posrbio, i sad je "veci katolik od Pape"

Slične teme

1. Njegos je bio homoseksualac?
    Autor snoshaj efendija u forumu Istorija
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 05.08.2009., 13:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •