Ljubitelji stripa, koliko godina imate?

да, то су ипак мало захтевнији стрипови од рецимо Блека. :D Иначе, стрипови си ме додатно мотивисали да учим италијански тако да сад онлајн могу да читам и у оригиналу...то радим са старијим бројевима.
 
Имао сам 10..11...;)

Стицајем околности мој отац је био професор у Електротехничкој средњој школи Никола Тесла...и сваког дана ми је доносио стрипове које би одузимао од ученика који су се тиме занимали на његовим предавањима...:lol: Имао сам на располагању неколико дана да их прочитам, а онда је те срипове враћао ученицима од којих је исте одузео...;):D

Када сам завршио основну ...уписао са.. ЕТСШ Никола Тесла...;):D
 
Imam 40plus, a kolekciju 500 plus stripova. Od toga jedno stotinak je stara ZS i LMS (pre svega Zagor, najvrednije LMS 99 i 100), ostalo nastavak kada se 2007. godine pojavio Veseli cetvrtak. Danas Bonelija uzimam vise iz nostalgije neka kolekcionarska izdanja, ali uzivam u grafickim novelama zbog kojih je strip zaista deveta umetnost. Na zalost polica sve manje ima mesta, jos sam otac malog deteta a stripovi nisu bas jeftini, tako da moja kupovina sada podrazumeva ne vise od desetak stripova godisnje, ali onda biram bas pazljivo sta kupujem.
 

Back
Top