Ljubitelji stripa, koliko godina imate?

Truman

Elita
Poruka
22.709
Kao klinac sam obožavao stripove, to mi je jedna od najlepših uspomena iz detinjstva...Kad sam se zamomčio nekako sam ih batalio kao ''dečju stvar'', a sada u 28-oj godini života sam im se vratio i mogu reći da me i dalje rade...bojim se da se više neću latiti beletristike kako je krenulo.:mrgreen:
 

el ima i druna?:rumenko: :lol:

chitao sam ranije preko stripovionline.com...ali neshto su izyebali taj sajt
sacu ovaj dodam u favorite

@tema....josh uvek imam neke od stripova iz detinjstva.nema puno...par stotina komada,ali zao mi da bacim
mozda ih jednog dana deca chitaju sa odushevljenjem kao i ja :)
 
el ima i druna?:rumenko: :lol:

chitao sam ranije preko stripovionline.com...ali neshto su izyebali taj sajt
sacu ovaj dodam u favorite

@tema....josh uvek imam neke od stripova iz detinjstva.nema puno...par stotina komada,ali zao mi da bacim
mozda ih jednog dana deca chitaju sa odushevljenjem kao i ja :)

Ima :zper: uploadovacu jos :lol:

Taj sajt naplacuje citanje kod mene je besplatno :cool:

Stripovi trebaju biti besplatni online
 
el ima i druna?:rumenko: :lol:

chitao sam ranije preko stripovionline.com...ali neshto su izyebali taj sajt
sacu ovaj dodam u favorite

@tema....josh uvek imam neke od stripova iz detinjstva.nema puno...par stotina komada,ali zao mi da bacim
mozda ih jednog dana deca chitaju sa odushevljenjem kao i ja :)
ništa ne može da se poredi sa držanjem knjige ili stripa u ruci, nemoj da bacaš, deca će ti biti zahvalna :)
 
ništa ne može da se poredi sa držanjem knjige ili stripa u ruci, nemoj da bacaš, deca će ti biti zahvalna :)

kad pomenu knjige...kao klinac dobio sam od caleta tvrdokorichene zbirke predratnog mike misha,mandraka i ostalih starijih stripovnih junaka
ono je zaista jedna divna zbirka...i solovjeva takodje:)

- - - - - - - - - -

Hvala, no to mi nije prioritet pošto čitam najviše online...

Pozudan, podrška za blog i da dodaješ što više epizoda :)

Slonce, od druune imaš sve na torentima, doduše na engleskom...

sve ce to gugl translejt prevesti...techno :lol:
 
Inače, slažem se da je najlepše držati strip u ruci, ali u mom slučaju postoje finansijska i prostorna ograničenja. U selu imam pun sanduk stripova od kojih sam mnoge nasledio od tetke...Kada bih recimo imao svoju kuću ili veliki stan to bih prebacio...ovako skuplja prašinu.
I ja sam svoju zbirku pravila godinama, kad nemam para, čekam i skupim ih ili kažem da mi se neki strip kupi za rođendan, naravno, napraviš selekciju koji moraš da poseduješ a koji možeš samo da pozajmiš, pročitaš i vratiš, ko u biblioteci...Mlad si, ima vremena....Takođe kupujem i polovne stripove, mogu biti fino očuvani....
Savet za držanje - pošto nemam više mesta na policama - imam jednu SAMO za stripove kao i veliki sanduk, mogu dobro poslužiti velike kartonske kutije koje se stave na vrh ormana,i zabašure nekom tkaninom ili šarenom artijom....
 
Poslednja izmena:
kad pomenu knjige...kao klinac dobio sam od caleta tvrdokorichene zbirke predratnog mike misha,mandraka i ostalih starijih stripovnih junaka
ono je zaista jedna divna zbirka...i solovjeva takodje:)

- - - - - - - - - -



sve ce to gugl translejt prevesti...techno :lol:
I ja imam kod ćaleta i Mikija, Mandraka, Fantoma i Ripa Kirbija - onog pravog, Rejmondovog
I knjiga imam par hiljada - samo mojih, ne računam kućne....To volim više od svega i to skupljam, u krajnjoj liniji u pitanju je trajna vrednost
 

Back
Top