plug in od brak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li je posteno od zena da prepusti da sve musko napravi?
Recimo kad se pravi kuca to bi trebalo sve po pola. Ionako kad se rastave pola pripada zeni po novom zakonu.
Meni je jedna sto sam se trebao s njom ozeniti rekla da ja kao musko moram sve stvoriti.
Kakva je to emancipacija zena?
Ljudi moji kad mi je to rekla ja nju izvedem napolje i kazem jel vidis ovaj put od 100 metara, ona kaze vidim i pitam ja nju kako je meni lakse ici po tom putu
pesice bez da ista nosim ili pesice a da nosim vrecu od sto kila na ledjima, ona normalno odgovori da mi je lakse bez te vrece.
A ja njoj e ti si meni ta vreca od 100 kila kad nikakve koristi od tebe nema. A pri rastavi bi delila harac bez blama.

Danas ionako vise ima posla za zene. Cim zoves za posao mutant sa druge strane samo zene trazi.
Cak po toj logici bi vise zene trebale ucestvovati u stvaranju i da nas ne traze novce u kucu.
Koliko malo zaradimo to nam jedva pokriva troskiove piva, a za qrvanje ni pomisliti.
 
Auuuuu sinnke koja ti to danas stala na zulj? ;)
Ma nemoj da se sekiras, ljubav i brak podrazumevaju slogu, ljubav, i podelu obaveza...nisam bila u braku, ali posmatram moje roditelje, i veruj mi SVE obaveze dele. Ona prava ti takva pitanja i zahteve nece ni postavljati :)
 
Kiss_me:
Auuuuu sinnke koja ti to danas stala na zulj? ;)
Ma nemoj da se sekiras, ljubav i brak podrazumevaju slogu, ljubav, i podelu obaveza...nisam bila u braku, ali posmatram moje roditelje, i veruj mi SVE obaveze dele. Ona prava ti takva pitanja i zahteve nece ni postavljati :)


Nije mi stala na zulj nego sam se setio toga pa mi je cudno. Ti dobro zboris ako ti treba muz javi se. Nego kako stojis s lovom?
 
ja sam to mislio vishe figurativno.....tj.....mislio sam da zhena drzhi kontrolu pomotju jezika.....tj....poqshao sam karikirati zhene.....strpati ih u stereotipe koji kazhu da su zhene jezichare.....pri tome nisam to mislio ozbiljno vetj samo da malko provociram.....al ajd sad....neko razume a neko ne.....drugi put crtezh.....samo da provalim kako da shaljem sa kompa na forum....i pushka sam
 
jadno..udati/ozeniti zbog novca...misliiim...nema tih para, ako sve ostalo ne stima..milion stvari ...ljubav,razumevanje,poverenje,tolerancija,sex,ciljevi..kuda ide ovaj svet...ne kazem da ja nisam materijalista...ko ne voli novac, tj.ono sto se s njim moze..ali ovo je dno dna...i sta onda.. s kim se ebem, dozivljavam,prozivljavam lepo, ruzno,kome se radujem,...sta ko gde...nema ga..ali tu su pare,kuca,kola ..whatever....u suck
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top