Vasa najgora nocna mora

trivijan

Zainteresovan član
Poruka
152
Ulazim u neku praznu stalu sa grupom drugova i drugarica da jurimo neke zmije. Zmije su svuda oko nas,a neke imaju i noge :confused: .Elem, jurimo se mi tako sa tim zmijama, ali ja ubrzo ostajem sama sa zmijom iza mojih peta koja me juri. Ona me pritom ujede, a njen ujed je smrtonosan. Na nekom povecem kamenu sede moja mama, brat i moj drug iz vrtica (ne znam otkud on u mom snu) i ja u panici pitam sta da radim? Moj brat meni nonsalantno odgovara:"Pisi testament".

Ovo nije najgori moj san, ali se visoko kotira na toj listi... koji su vasi? :-D
 
uf toliiko ih je.

Ali evo jednog sna kojeg se secam , nije toliko strasan ali zbog njega mrzim plave oci, ustvari plasim se ljudi sa plavim ocima.

Kao ja idem da odnesem nekom neke novine.Jos je dan i imam na nogama neke klompe. I sad ja to obavim i vracam se, vec pada vece. I iz nekog razloga te klompe mi stalno spadaju, sporo hodam, jedva pokrecem noge.I dolazim pred svoj ulaz, stojim na pragu zgrade i lupam po svetlu ali ono se ne pali. I tacno vidim iza ugla( ono racvanje koje vodi za podrum),vidim da neko stoji, nazire se necije telo. I ja nista ne preduzimam, umesto da bezim ja ulazim malo dublje i stojim.I odjednom mi ta osoba pridje, ima crni kaput i kapuljacu, i sve je zamraceno, kao da nema lice. Samo vidim sasvim jasno plave plave,nebesko plave oci. I hvata me za ruku i odvlaci u podrum....
Ne znam,nije neki veliki horor ali me naterao san na razmisljanje :)
 
Neznam zasto,ali sve nocne more koje sam ja sanjala do sada su o stepenicama.Obicno sanjam da se penjem nekim uskim stepenicama i sto se vise penjem stepenice su sve uze i svuda okolo je mrak.I onda stepenice pocnu da propadaju i ja padam.

Mislim to nije cak ni strasno ali ja to cesto sanjam:(
 
moje najgore more su one u kojima se svadjam s nekim.... obicno onda govorim u snu ili placem toliko glasno da probudim mamu u drugoj sobi...

ali imam jedan san koji mi je ostao u pamcenju kad sam bila mala neggje oko 7-8 godina .elem,prije spavanja gledala sam zvjezdane staze i 2 dijela aliena... sanjala sam kadrove iz tih filmova da sam pobjegla mami u krevet i ususkala se kod nje....
 
najvise sam se odseko kad sam sanjao da me keva oshishala dok sam spavao pa se onda probudio i poceo da je jurim stolicom po dvoristu da je ubijem....
jos se secam da sam posle toga refleksno potegao rukom kroz kosu, da proverim jel na mestu :D
 
ako cjemo tako, da znash da mi je to tada bio prvi put.
prvi srednje (:

uf, kako sam se tada zhestoko borio za peticu iz 'teorije forme'...... a uz to me pubertet drmao... a profesorka, iako sredovechna, dobro se drzhala.... khmm. svashta se sanja u takvim situacijama. podsvest je chudo (:
 
ne sanjam nishta, zato nemam ove godine nijednu desetku ):

jao, shta bih dao da sanjam uveche 12-og kako kreshem onu babu iz arhitektonskih konstrukcija.
onda ujutro izadjem na ispit i dobijem deset (:
a onda 22-og da sanjam da kreshem profesora nacrtne. on je gej inache, prijalo bi mu (:

brate, ja sam pregoreo. pogle' shta pricham.
idem ja :lol:
 
ja stalno sanjam,ali trenutno ne mogu da se setim onog najgoreg sna,ali evo cega se secam kao dosta ruznih snova:
jos davno sam sanjala da mi je umro tata,i da ce i mene i mamu zive sahraniti.dolazimo na sahranu a tamo tri kovcega jedan pored drugog poredjani po velicini.stavljaju nas unutra,zatvaraju mi kovceg dok ja placem i vicem kako necu da umrem.
jednom sa sanjala da sam vojnik na nekom frontu u drugom svetskom ratu i da su oko mene na sve strane raskomadana tela.vezano za drugi svetski rat,nedugo posle tog sna,sanjala sam da su me nacisti uhvatili i kako me stavljaju na vesala i u trenutku kada padam vidim kako ispred mene sedi hitler i smeje se :roll: :roll: :roll: .......jedamput su me jurile orke,i htele da me pojedu...
strasno...stalno sanjam....iako cesto snjam gluposti,mnogo puta sanjam i bas lepe snove,i ne bih volela da se nicega ne secam kada se probudim.
 
Hm,ja sam skoro sve snove zaboravila sem jednog......koji je najcudniji,i najbolesniji...
Prvo sanjam mog {koji je uginuo :(} psa u ucinonici,i u istoj toj ucionici puuunooo ljudi iz moje skole sa kojima pricam,zezam se,i tako...onda,pored ucionice se kao nalazi neki bazen,gde nas par kupa..ali u nekim trenucima kada treba da se skace u bazen {koji je inace u jednom delu normalan,pa kao ima neku uzbrdicu,pa je onda popet ravan} ispod je rupa...onda u donjem delu samo vidim druga i drugaricu {koji bukvalno nikada rec nisu progovorili} kako su zagrljeni uz zid,i na njih {niz nizbrdicu u bazenu} ide crveni jugo {?!?!?!?!?!?!}...i onda ja izlecem iz bazena,i trcim u zbornicu gde im vristim da pozovu hitnu pomoc,i posle kada ponovo ulazim,nema vode,ali je sve u rusevini...onda je na ivici bazena kompjuter,i ja gledam neke slike sa tim drugom i vadim njegovu sliku iz ekrana {?!?!?!?} koju ljubim....i onda moj "drug" i ja nalazimo kao one kese za umrle...i kad treba da ih otvorim budim se...
Pri tome mi je skola totalno deformisana...
Ali neposredno posle tog sna mi je uginu pas {kojeg sam sanjala},onda taj tadasnji drug mi je sadasnji decko i dosta dugo smo zajendo...verovatno je sve nesto znacilo....
Ma bolestan san,sta reci... :roll:
 
par puta sam sanjala kako sam na samrti i kao idem i pozdravljam se sa svima koje volim,sve radim poslednji put i tako to...ti snovi me bas izbedace...a ne volim ni kad sanjam da je neko umro al onda se bar u podsvesti tesim kako mu produzavam zivot pa mi bude lakse...
 

Back
Top