Vasa najgora nocna mora

Ja imam koshmarchice... Ali i veoma lepe snove. Jedan koshmar mi je bio kakko idem sa nekim ljudima da planinarim, ulazimo u kolibu, i oni svi pomru. I odjednom pochinje da me juri po zidovima jedna maska koju imam, i ja odlazim kuci, i tamo me juri... Kad sam se probudila, 5 min nisam mogla da ustanem iz kreveta... :roll: Sanjala sam da me juri da me ubije jedan nash poznanik svuda po zgradi... :roll:
 
Khhmm... ja nisam imao nikad te tripove u snovima, mislim te vrste... to umro mi neko, ubio nekog, ubio me neko itd... :roll:
Josh me niko nije ubio u snovima, a mnogi su pokusali... mwahahaha :twisted: Ne al ozbiljno, stalno imam potrebu da se suprotstavljam tim... cudesima koja proganjaju kroz snove. Valjda zato sto sam i po prirodi inatdzija... jebemliga...
 
ja ne znam shta je s vama, al ni ja nisam sanjao da ubistva i ta chuda.
najgore je bilo da me je neko jurio i to je to (:
a ovo mora da znachi da ste svi vi prikriveni pesimisti, a da sam ja, znachi JA - optimist (:
no dobro, ne preterujmo.
 
Najgora nocna mora....
Jednom sam sanjala da su svi...ali bash svi moji prijatelji (ukljuchujuci moju sestru) poginuli jer je explodirala bomba dok su oni bili u shkoli.
Anyways ja sam morala da identifikujem tijela...i uh...zaista uzasan san...
 
Dah_andjela:
Najgora nocna mora....
Jednom sam sanjala da su svi...ali bash svi moji prijatelji (ukljuchujuci moju sestru) poginuli jer je explodirala bomba dok su oni bili u shkoli.
Anyways ja sam morala da identifikujem tijela...i uh...zaista uzasan san...
Jer si uspela da je identifikuješ (sestru)?
 
staaaaalno sanjam. najgori san ni ne smem da ispricham. bio je tako uzhasan jer kad sam legala nisam bila bash u najboljem, khm, stanju.
uglavnom sanjam neshto shto se dogodilo u malo izmenjenoj verziji ili neshto shto mozhe da se dogodi. dakle, realni snovi... neshto shto je mogucje. nekad se i desi.
 
bleach:
staaaaalno sanjam. najgori san ni ne smem da ispricham. bio je tako uzhasan jer kad sam legala nisam bila bash u najboljem, khm, stanju.
uglavnom sanjam neshto shto se dogodilo u malo izmenjenoj verziji ili neshto shto mozhe da se dogodi. dakle, realni snovi... neshto shto je mogucje. nekad se i desi.
Kako se osećaš kad ti se stvarno desi ono što si sanjala?
 
M.C.:
Kako se osećaš kad ti se stvarno desi ono što si sanjala?
nikako. provalim tek posle mnogo vremena jer dodje do zabune da sam ja sigurna da se neshto desilo, a nije josh. pa se desi. a ja posle izgubim osecjaj za vreme kada se to desilo.
nemoj pogreshno razumeti, nisu to ne znam kakvi predvidjachki snovi.
uglavnom i zaboravim shta sam sanjala... tek posle mi se sklope kockice u glavi.
 

Back
Top