muzika...............................

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima ali to sto se slusa su uglavnom stariji bendovi ili u krajnjem slucaju Negative, Partibrejkersi, (Starachki)Kraljevski Apartman (A jesu smesni al' ih volim oni su bre najharizmatichniji domaci bend i ja i moji volimo da ih zovemo Starachki Apartman zato sto im pevac ima 100 godina).
 
guitarrr_babe:
Stoorbak:
absonic:
pa pobogu,zar niko vise ne slusa pevace koji pevaju na srpskom?

Ako mislish na narodnjake onda to definitivno ne slusham! A i narodnjaci nisu vishe ono shto su nekada bili!!!!!!!! buaha
pz0

:o Ooooooooooooooo, Stoorbak, prijatelju, nema te odavno... :D :wink:

Nema na zalost buahahhhahha
Naravno da se slusha muzika na srpskom, evo na primer ja slusham trenutno May Result-Zacaran..... a moze i The Stone[ex Stone to flash]
 
Stoorbak:
guitarrr_babe:
Stoorbak:
absonic:
pa pobogu,zar niko vise ne slusa pevace koji pevaju na srpskom?

Ako mislish na narodnjake onda to definitivno ne slusham! A i narodnjaci nisu vishe ono shto su nekada bili!!!!!!!! buaha
pz0

:o Ooooooooooooooo, Stoorbak, prijatelju, nema te odavno... :D :wink:

Nema na zalost buahahhhahha
Naravno da se slusha muzika na srpskom, evo na primer ja slusham trenutno May Result-Zacaran..... a moze i The Stone[ex Stone to flash]
/me je videla gitaristu Stone i nalazi za shodno da to mora svima da isprica!!! Sto se mene tice: Zaklana celjad,Kraljevski Apartman,Vlada Jet Bend i ts. Nego Stoorbak,slusas Spirit of destruction?
 
Courtney:
Furerr:
Ima ali to sto se slusa su uglavnom stariji bendovi ili u krajnjem slucaju Negative, Partibrejkersi, (Starachki)Kraljevski Apartman (A jesu smesni al' ih volim oni su bre najharizmatichniji domaci bend i ja i moji volimo da ih zovemo Starachki Apartman zato sto im pevac ima 100 godina).
:D :lol: :lol: :D :lol: 103!!! :lol: :lol: :lol: ali,jesu dobri
Nego sta, ako nista drugo barem su na neki nacin originalni.
 
]/me je videla gitaristu Stone i nalazi za shodno da to mora svima da isprica!!! Sto se mene tice: Zaklana celjad,Kraljevski Apartman,Vlada Jet Bend i ts. Nego Stoorbak,slusas Spirit of destruction?[/quote]

Ne na zalost, ali gotivim Cobi's death, Rapid Forse, Kraljevski, Interfektor .......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top