Ko je zapravo Diocles ?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
http://en.wikipedia.org/wiki/Dioclea

Dioclea is also the Latin name of a medieval Serbian state, see: Duklja.

Sta kaze? Serbian state !
pa cak i na "latinskom" :) jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Tesko je biti hrvat u Crnoj Gori, ha ? :)
Ajde sada budalo, fino pricaj hrvatski, a nemoj vise da se blamiras ovuda sa "maternjim jezikom" pastircino maloumna.

Sta je bilo? blizi se referendum...
prpa sine, prpa
znas i ti i Fadil i Ruzhdi da se 70% Crne Gore izjasnjava kao srbi i da posije referenduma pakujete kofere i pravac Skadar ;)
 
БРАВО БРАВО

Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
 
ХЕРЦ:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dioclea

Dioclea is also the Latin name of a medieval Serbian state, see: Duklja.

Sta kaze? Serbian state !
pa cak i na "latinskom" :) jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Tesko je biti hrvat u Crnoj Gori, ha ? :)
Ajde sada budalo, fino pricaj hrvatski, a nemoj vise da se blamiras ovuda sa "maternjim jezikom" pastircino maloumna.

Sta je bilo? blizi se referendum...
prpa sine, prpa
znas i ti i Fadil i Ruzhdi da se 70% Crne Gore izjasnjava kao srbi i da posije referenduma pakujete kofere i pravac Skadar ;)

Teško je biti Hrvat i u Hrvatskoj...
 
ХЕРЦ:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dioclea

Dioclea is also the Latin name of a medieval Serbian state, see: Duklja.

Sta kaze? Serbian state !
pa cak i na "latinskom" :) jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Tesko je biti hrvat u Crnoj Gori, ha ? :)
Ajde sada budalo, fino pricaj hrvatski, a nemoj vise da se blamiras ovuda sa "maternjim jezikom" pastircino maloumna.

Sta je bilo? blizi se referendum...
prpa sine, prpa
znas i ti i Fadil i Ruzhdi da se 70% Crne Gore izjasnjava kao srbi i da posije referenduma pakujete kofere i pravac Skadar ;)
i da bude tako kako ti prizeljkujes oni imaju mjesto u ponosnoj Bosni jos ponosnijih Bosnjaka
 
ХЕРЦ:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dioclea

Dioclea is also the Latin name of a medieval Serbian state, see: Duklja.

Sta kaze? Serbian state !
pa cak i na "latinskom" :) jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Tesko je biti hrvat u Crnoj Gori, ha ? :)
Ajde sada budalo, fino pricaj hrvatski, a nemoj vise da se blamiras ovuda sa "maternjim jezikom" pastircino maloumna.

Sta je bilo? blizi se referendum...
prpa sine, prpa
znas i ti i Fadil i Ruzhdi da se 70% Crne Gore izjasnjava kao srbi i da posije referenduma pakujete kofere i pravac Skadar ;)

Samo da te upozorim da je taj tekst postavio pristrasni srpski naucnik Kamenko Pasuljkovic!
To treba da imas u vidu.

p.s.
Oli ti doc da me proceras iz Crne Gore ?
Ili ces, ka srpska muska droljica da samo prijetis iza nick-a?
 
Bravo,bravo,svaka ti čast i čest !Sad si mu vala ućero do balčaka,vidiš kako nervno rastrojenom Dukljaninu rade živci,jer je na mjestu osta bez teksta !

Ovo što si postovao,nijesam ni ja znao,vjeruj mi !

Pa lijepo mu je kazao onaj ustaša: "Vi ste svi Hrvati !",a on u neznanju poče da vrda s nekim Vlasima, koji su tobože se izjašnjavali ka Srbi i Hrvati :lol: :lol: .Vidiš tako to ide kad bitanga počne da objašnjava nešto stručno ! :lol: :lol: :lol:
 
Ma daaaaaaaaaaaaaaa, Slobodan Milosevic je glavni i odgovorni urednik wikipedie, i sve i jedne enciklopedije u svijetu, sve je to jedna velika zavjera kojoj je cilj da se i kinezi proglase srbima i da budemo najbrojnija nacija na svijetu.

Tisina debilcino, samo sam posmatrao jedno vrijeme koje gluposti pises, a ujedno sam se i divio napretku Crne Gore gdje su cak i u mentalnim institucijama poput tvoje uveli pristup internetu. Ne brini se ti, popricat cu ja sa tvojim doktorom, i reci cu mu da si ti jedinstven slucaj koji je stvorio imunitet i da su ti potrebni novi lijekovi.

Sta kaze ovaj Vispak ? Bosna ponosna ? Decko izgleda da tebi jos nisu odredili dijagnozu, ti si jos tezi slucaj od Dioclesa, on je samo zbunjen, a ti definitivno bolestan.


p.s. da Diocles, da ti odgovorim i na drugo pitanje, protjerat cu te u p.m. shabane iskompleksirani.
 
ХЕРЦ:
Ma daaaaaaaaaaaaaaa, Slobodan Milosevic je glavni i odgovorni urednik wikipedie, i sve i jedne enciklopedije u svijetu, sve je to jedna velika zavjera kojoj je cilj da se i kinezi proglase srbima i da budemo najbrojnija nacija na svijetu.

Tisina debilcino, samo sam posmatrao jedno vrijeme koje gluposti pises, a ujedno sam se i divio napretku Crne Gore gdje su cak i u mentalnim institucijama poput tvoje uveli pristup internetu. Ne brini se ti, popricat cu ja sa tvojim doktorom, i reci cu mu da si ti jedinstven slucaj koji je stvorio imunitet i da su ti potrebni novi lijekovi.

Nesrecnice ispranog mozga, svaku svoju tvrdnju sam potkrijepio dokumentima, polemisi sa cinjenicama koje sam iznio, prije svega !

Nijesam ti ja kriv sto zivis u drzavi koja ima najlazljiviju istoriju na svijetu,
u drzavi koja je bajke i mitove proglasila za zvanicnu istoriju,
a sakrila prave cinjenice.
U drzavi koja proizvodi na taj nacin duhovne bogalje.

Nijesam ti ja kriv sto su te lagali u skoli do besvijesti !

Imas gomilu dokumenata koje sam postavio, pa ih demantuj ako mozes.
 
Pa onda treba srbima da se poklonis jer su ovim obmanuli citav svijet i milione ljudi na Balkanu koji se danas predstavljaju srbima i ima ih jednako koliko svih ostalih zajedno (a 50 puta vise od "crnogoraca"). Hahahah ti vjerovatno trdis da Kinezi poticu od Tajvanaca a ne obratno hahahh, koji si ti smjesan i bolestan tip pa to je nevidjeno. Ja taman kad pomislim da si glup u granicama, ti me ubjedis da glupost nema granica. :)

Ti si podkrijepio cinjenice nekolicinom dokumenata koje su pisali "crnogorski" izdajnici i separatisti, a tvrdis kako citav ostali svijet zivi u zabludi koju su kreirali magicni i nepostojeci srbi. Jaooooooo sine nesrecnice, pa ti si opasan po okolinu i bliznje sebi hahahahaha :)

Idi nesreco i lijeci se, nemoj da se brukas ovuda vise....nije tebi lako....nimalo :)
 
ХЕРЦ:
Pa onda treba srbima da se poklonis jer su ovim obmanuli citav svijet i milione ljudi na Balkanu koji se danas predstavljaju srbima i ima ih jednako koliko svih ostalih zajedno (a 50 puta vise od "crnogoraca"). Hahahah ti vjerovatno trdis da Kinezi poticu od Tajvanaca a ne obratno hahahh, koji si ti smjesan i bolestan tip pa to je nevidjeno. Ja taman kad pomislim da si glup u granicama, ti me ubjedis da glupost nema granica. :)

Ti si podkrijepio cinjenice nekolicinom dokumenata koje su pisali "crnogorski" izdajnici i separatisti, a tvrdis kako citav ostali svijet zivi u zabludi koju su kreirali magicni i nepostojeci srbi. Jaooooooo sine nesrecnice, pa ti si opasan po okolinu i bliznje sebi hahahahaha :)

Idi nesreco i lijeci se, nemoj da se brukas ovuda vise....nije tebi lako....nimalo :)

Ja sam potkrijepio sa dokumentima koje su pisali "izdajnici":

Vladika Vasilje Petrovic
Vuk Karadzic
Relja Novakovic
Vladimir Corovic
dokumentima Matice Srpske
fotografijama
................................

To su sve izdajnicke cinjenice, koje su pisane pod uticajem Jevrema, CIA, Djilasa i Kominterne ???

Posto nemas nista da ponudis osim prazne glibave veljesrpske price i veljesrpske izmisljene istorije, mogu samo da te pozdravim.
Mrš fukaro !
 
Hahahahahah pa citava Crna Gora se kune u Njegosa koji se i sam izjasnjavao kao srbin, kao i kralj Nikola i svi ostali prije njega.

Sada mi odgovori samo na zadnje pitanje i zavrsili smo.

U kojoj si crkvi krsten?

Ne zanima me ni Njegos ni niko, ni prica na prvo pitanje, samo me zanima u kojoj si crkvi krsten? Da cujem....
 
Ej Herc, evo malo i Britannica :lol:


"Although the Serbs have come to be identified closely with the Eastern Orthodox tradition of Christianity, it is an important indication of the continuing marginality of Zeta that Michael, the first of its rulers to claim the title king, had this honour bestowed on him by Pope Gregory VII in 1077. It was only under the later Nemanjic rulers that the ecclesiastical allegiance of the Serbs to Constantinople was finally confirmed. On the death of Stefan Dusan in 1355, the Nemanjic empire began to crumble, and its holdings were divided among the knez (prince) Lazar Hrebeljanovic, the short-lived Bosnian state of Tvrtko I (reigned 1353-91), and a semi-independent chiefdom of Zeta under the house of Balsa, with its capital at Skadar. Serb disunity coincided fatefully with the arrival in the Balkans of the Ottoman armies, and in 1389 Lazar fell to the forces of Sultan Murad I at the Battle of Kosovo.
1994-1998 Encyclopaedia Britannica "


Svetom vladaju intergalakticke velikosrpske zavere :P Sledeci na redu za posrbljavanje su vanzemaljci sa Saturna, tatatatarammm :twisted:
 
Ja sam njemu prije par mjeseci citirao i jedan Mihailov edikt gdje se obraća svim "vladarima plemenite kervi serbskije za zdruzhenije vsiju zemlija serbskijeh" i skot mi nije povjerovao,odgovorivši mi priglupim komentarom kao i Vama : "To su laži,falsifikati velikosrpski,izmišljena istorija",a ja sam držao knjigu u rukama koja prikazuje sliku istog edikta snimljenog,nalik na "Miroslavljevo jevanđelje",samo što su ovome ivice bitno oštećenije.Nijesam imao skener !

Tele glupo,samo naprijed,uskoro ćeš možda i dokazati koliko je srpski narod "ništavan" ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
vuk_:
Ej Herc, evo malo i Britannica :lol:


"Although the Serbs have come to be identified closely with the Eastern Orthodox tradition of Christianity, it is an important indication of the continuing marginality of Zeta that Michael, the first of its rulers to claim the title king, had this honour bestowed on him by Pope Gregory VII in 1077. It was only under the later Nemanjic rulers that the ecclesiastical allegiance of the Serbs to Constantinople was finally confirmed. On the death of Stefan Dusan in 1355, the Nemanjic empire began to crumble, and its holdings were divided among the knez (prince) Lazar Hrebeljanovic, the short-lived Bosnian state of Tvrtko I (reigned 1353-91), and a semi-independent chiefdom of Zeta under the house of Balsa, with its capital at Skadar. Serb disunity coincided fatefully with the arrival in the Balkans of the Ottoman armies, and in 1389 Lazar fell to the forces of Sultan Murad I at the Battle of Kosovo.
1994-1998 Encyclopaedia Britannica "


Svetom vladaju intergalakticke velikosrpske zavere :P Sledeci na redu za posrbljavanje su vanzemaljci sa Saturna, tatatatarammm :twisted:

Naravno, te podatke je slao za Britanicu Dr Kamenko Pasuljkovic iz Brze Palanke.
 
A eto i objasnjenja.. Je l' vidis Ti Vuce Mandusicu kako je to lako? Nema sa 'Dukljanima' sale, ocas posla provale svaku velikosrpsku zaveru :lol: A to je zbog toga jer su se 'Dukljani' u davna vremena druzili sa vukodlacima, pa im je ostao istancan njuh, koji im odmah ukljuci neurone za lavez, pa kad krenu da laju... :P
 
Diocles:
p.s.
Oli ti doc da me proceras iz Crne Gore ?
Ili ces, ka srpska muska droljica da samo prijetis iza nick-a?

Ne mora niko da dolazi ima neko vec u Crnoj Gori.
A koliko ja vidim ti se krijes iza nekih dukljanskih nickova, mozda zato sto ti ime i nije hriscansko.


Kрст са куполе Саборног Храма Христовог Васкрсења у Подгорици

krst%20na%20vrhu%20kupole.jpg
 
vuk_:
Svetom vladaju intergalakticke velikosrpske zavere :P Sledeci na redu za posrbljavanje su vanzemaljci sa Saturna, tatatatarammm :twisted:

Брате, нисам ни знао да смо толико моћни! :grin: :grin: :grin: :grin:

Него, да се не смарамо више с Diocles-ом. Погубићемо живце. Има човек право да буде Црногорац, иако је Србин. Може да буде и Мандарин, ако му је по вољи.
 
Ljudi sto sam napravio plan. Mnogo je dobar. Nevidjeno. Posto smo uspeli ceo svet da ubedimo da Srbija postoji toliko koliko postoji, da je CG srpska i da je Bosna kao i eci deo Hrvatske bio srpski sada cemo na istu foru da ubedimo sve da smo mi praoci Amerikanaca. I Francuza. Sto da ne i Austrijanaca i Nemaca. Sve ce to na nas Dr Kamenko Pasuljkovic iz Brze Palanke da sredi i nasa Akademija nauka. I kad to uradimo onda cemo i neku paru lako da im izvucemo. Ameriku koju je inace otkrio Srbin Zivorad Pasuljkovic (to je askurdjel askurdjela Kamenka) preimenovacemo u Zivoradija. A jes lepse bem mu sve. I onda cemo polako da iskopiramo i Kinesku i Rusku istoriju i dokumenta tj. nas Dr. Kamenko i preimenovacemo ceo svet u Planeta Zemlja (nikako terra ili earth ili mir). Al smo opasni bem mu sve.
Kada bi shvatio koliko je to lako uraditi shvatio bi koliko si ustvari G.L.U.P.
 
Diocles:
Naravno, te podatke je slao za Britanicu Dr Kamenko Pasuljkovic iz Brze Palanke.

Играчино, документа су документа - али потпуно је несхватљиво и смешно да Ти измишљаш да документа која цитираш значе НЕШТО ШТО УОПШТЕ НЕ ЗНАЧЕ... а што се Британике тиче, вероватно нису знали да Ти постојиш па да Тебе питају шта да унесу...
Чини ми се да је неко рекао ДА ТИ НИСИ ПРИМЉЕН ОВДЕ НА ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ... е сада ми је јасно зашто - ТИ УОПШТЕ НЕ РАЗУМЕШ ШТА СУ ТО ЧИЊЕНИЦЕ И ДОКАЗИ... :roll: :roll: :roll: , што је потпуно неприхватљиво за човека који жели да се бави правним наукама.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top