Филолошки факултет

Шта студирате?

  • неолатинске језике и књижевности

  • германске језике и књижевности

  • словенске језике и књижевности

  • општу књижевност са теоријом књижевности

  • оријенталну филологију и књижевности

  • општу лингвистику

  • библиотекарство и информатику

  • неохеленистику или хунгарологију или албанологију


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Треба Вам лектор? Професор српског језика са искуством, магистар филолошких наука, врши повољно онлајн лектуру и коректуру свих врста текстова - семинарских, дипломских, мастер, магистарских радова, рукописа, књига, превода, онлајн издања и слично.
Можете контактирати са мном путем тел. 064/482-22-25.http://www.pitajtelektora.com
 
Yo yo yo
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaže da li postoji razlika u testu iz engleskog ako se prijavljujemo za anglistiku i ako se prijavljujemo za ostale jezike. Tj. da li neko ko npr. polaže prijemni za grčki jezik mora da radi grammar, reading, listening i writing kao ovi englezi. Da li je za nas nešto redukovano (barem ovaj writing) ? :think:
 
Poslednja izmena:
Имам 26 година и желим да упишем историју уметности у Београду 2018. Мој проблем је што сам била тешко болесна од 2008. (Сада је све ОК) па нисам могла да се школујем ,сада сам победила битку. Само сл год ја ћу имати 27 година па нећу моћи да студирам на буџету. Да ли је неко имао искуства са бруцошем од 27 год? И колико кошта година самофинансирања?
 

Back
Top