Štrajk

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa sad, kako se uzme.
imam drugaricu iz trece, oni imaju casove po pola sata, i ona zavrsi dva sata pre mene pa dodje u dvoriste moe skole da mi vadi mast jer znam da ce biti tamo ;(((((((((
strajkuje 10 gimnazija u beogradu. (!!!)
ali pretpostavljam da ce morati sve to da nadoknade :ahahaaa: radne subote, bla, bla.
:twisted:
 
Pa najbolje je kada su skraceni casovi :roll: ali stvar je u tome,da sam ja cula,da oni koji strajkuju {oni koji uopste ne idu u skolu} ce imati skraceni zimski raspust...mada kako su krenuli,izgleda da ga uopste nece ni imati :roll:
 
Da, ubedljivo je najbolje kad su chasovi po pola sata....Nishta se ne nadoknadjuje....
Nasha shesta nikad nece shtrajkovati....Nama padne krov sa shkole,mi i dalje idemo....
 
ma sesta ako bude strajkovala...bice super..
A najveca fora je dok sam ja isla u moju OS nikada nije strajkovala,a sada kada sam otisla skraceni su im casovi :( smrc
 
laura87:
Deveta strajkuje....ove nedelje sigurno ne idemo.....a posle kad krenemo sve da odradjujemo :cry: :evil:

Sad su nasli da strajkuju kad sam ja zavrsila !!! Nije fer !!!
U prethodne 4 godine nisu strajkovali NI JEDAN JEDINI DAN !!! Ali ne sumnjam da ce se to odradjivati, sve dok je Viktora i dragog mu Simica.
 
Sve to zavisi od toga kojoj stranci pripada direktor. Npr. moja skola ne strajkuje zato sto je direktorka na strani Kostunice. Dok neki profesori drze cas samo po 30 minuta. Tako vam je to u ovoj zamlji SRBIJI........
 
Girl next door:
pa sad, kako se uzme.
imam drugaricu iz trece, oni imaju casove po pola sata, i ona zavrsi dva sata pre mene pa dodje u dvoriste moe skole da mi vadi mast jer znam da ce biti tamo ;(((((((((
strajkuje 10 gimnazija u beogradu. (!!!)
ali pretpostavljam da ce morati sve to da nadoknade :ahahaaa: radne subote, bla, bla.
:twisted:
nije bash tako...moja gimnazija shtajkuje, pa je keva moje drugarice otishla kod direktorke da joj je*e mater shto oni shtrajkuju i shto ce deca sve to da odradjuju.bla bla...i na kraju joj direktorka kaze da je vec pre shtrajka dogovoreno da se nece odradjivati i da je takva procedura!!! :D ne bi ni oni shtrajkovali da znaju da ce morati da chame u shkoli svaku bozju subotu do kraja polugodja!!!!
 
E...i nama se raspust zavrshio...sutra krecemo u shkolu, ali su chasovi po pola sata! Samo da ne nadoknadjujemo...Nismo mi krivi za shtrajk - necemo ni da ispashtamo....Ali izgleda da nas niko nishta ne pita...Shmrc!
 
Shta...nece se nadoknadjivati...?
Pa to nije fer prema nama koji smo sve vreme ishli i to bez skracenih chasova........Bash ih briga......Imali su skoro 15 dana duzi raspust....shmrc....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top