Sta zene misle o muskarcima?

bojank

Početnik
Poruka
31
Danas sam se dopisivao sa jednom devojkom, trenutno smo u fazi muvanja...ne bitno...
pocelo je neko koskanje...i ona mi kaze da sam perverzan, fin na prvi pogled...na sta sam ja odgovorio: da me ne poznaje tako dobro da bi mogla da mi sudi...ispravila se i rekla da misli na celokupan muski rod u globalu...
Odgovorio sam joj da nismo svi isti i da nas ima razno raznih...stize odgovor citiram od reci do reci
...
"Naravno da niste isti, ima crnih, smedjih, visokih, niskih..sve razlicite face, ali samo da bi vas razlikovali jedne od drugih..ostalo je sa minijaturnim odstupanjima isto!"
...

Iz prilozenog se moze videti da nas one u opste ne cene i da nas razlikuju samo po fizickom izgledu, a rema nama se ophode kao prema predmetima...
Da li je to moguce, odnosno da li je to stvarno tako???
 
Upravo sam se setila onoga:

"Neke devojke misle da su svi muškarci isti.
Nije li to malo previše iskustva?!"

Naravno da ne. Ako ti se ne sviđa to što je ona rekla, obrati pažnju na to da si i ti sam napisao: "... Iz priloženog se može videti da nas ONE uopšte ne cene...", dakle ti si proširio sliku na ceo ženski rod, kao što je možda i ona zbog par muškaraca koji su se loše poneli prema njoj.
Sve u svemu, da, postoje devojke koje tako misle, neke moje drugarice ... pardon poznanice... su skroz u fazonu "Pa šta ako sam se kr.e.sala sa njim a upoznali smo se pre pet minuta, baš me briga što sam ga iskoristila kad ga ne poznajem.", ali naravno ne sve.
Kao što nisu ni svi muškarci isti, i razlikuju se po fizičkom izgledu.

A da nisi hteo da pokažeš kako i mi imamo tu stranu za koju se obično vi optužujete
 
E pa vidis, kao sto si i sam rekao, niko nije isti i svi ljudi su razliciti. Moje misljenje je da su i klonovi (ako postoje) ipak razliciti. Dakle, nemoj ni ti njeno misljenje uzimati kao opsteprihvaceno, vec samo kao njeno. A ona mi deluje dosta nezrela. Izvini sto to kazem, ali eto, tako JA vidim, sto ne znaci da ce i drugi misliti :)
 
Kriva je i jedna i druga strana.Desava se svakodnevno - jer sve trpamo u isti kos - mislim i na misljenje muskaraca o devojakama i na obrnuto.To je jedna od nasih najvecih gresaka koje nikako da se isprave.Dovoljno je da jedna strana pomene i onda krene ko lavina...................... 8-) Ne sumnjam da ce se i ovde radnja tako razviti do kraja :roll:
 
Ma ja mnogo volim muskarce,prvenstveno kako razmisljaju.Zene znaju da budu previse povrsne,bakcu se oko nekad nebitnih stvari,dok muskarac puca pravo u srz stvari.Ako kazes da te boli glava,zena odma razvija teoriju pa sta bi to moglo biti,pa te tesi,pa ovo pa ono, a muskarac ti da aspirin,znaci ne balavi bezveze nego oma se fokusira da problem resi.Godinama sam proucavala muskarce i mislim da sam u velikoj meri skontala i veliki deo njihovog nacina razmisljanja i prihvatila.I mnogo mi je lepo.....
 
bojank:
Danas sam se dopisivao sa jednom devojkom, trenutno smo u fazi muvanja...ne bitno...
pocelo je neko koskanje...i ona mi kaze da sam perverzan, fin na prvi pogled...na sta sam ja odgovorio: da me ne poznaje tako dobro da bi mogla da mi sudi...ispravila se i rekla da misli na celokupan muski rod u globalu...
Odgovorio sam joj da nismo svi isti i da nas ima razno raznih...stize odgovor citiram od reci do reci
...
"Naravno da niste isti, ima crnih, smedjih, visokih, niskih..sve razlicite face, ali samo da bi vas razlikovali jedne od drugih..ostalo je sa minijaturnim odstupanjima isto!"
...

Iz prilozenog se moze videti da nas one u opste ne cene i da nas razlikuju samo po fizickom izgledu, a rema nama se ophode kao prema predmetima...
Da li je to moguce, odnosno da li je to stvarno tako???


Prijatelju ta je isfrustrirana njoj treba psihijatar a ne decko.
 
girl in love:
Upravo sam se setila onoga:

"Neke devojke misle da su svi muškarci isti.
Nije li to malo previše iskustva?!"

Naravno da ne. Ako ti se ne sviđa to što je ona rekla, obrati pažnju na to da si i ti sam napisao: "... Iz priloženog se može videti da nas ONE uopšte ne cene...", dakle ti si proširio sliku na ceo ženski rod, kao što je možda i ona zbog par muškaraca koji su se loše poneli prema njoj.

Ево ти прави одговор!:)
Оптужујеш њу за генерализацију, а сам је такође чиниш!
 
bojank:
Danas sam se dopisivao sa jednom devojkom, trenutno smo u fazi muvanja...ne bitno...
pocelo je neko koskanje...i ona mi kaze da sam perverzan, fin na prvi pogled...na sta sam ja odgovorio: da me ne poznaje tako dobro da bi mogla da mi sudi...ispravila se i rekla da misli na celokupan muski rod u globalu...
Odgovorio sam joj da nismo svi isti i da nas ima razno raznih...stize odgovor citiram od reci do reci
...
"Naravno da niste isti, ima crnih, smedjih, visokih, niskih..sve razlicite face, ali samo da bi vas razlikovali jedne od drugih..ostalo je sa minijaturnim odstupanjima isto!"
...

Iz prilozenog se moze videti da nas one u opste ne cene i da nas razlikuju samo po fizickom izgledu, a rema nama se ophode kao prema predmetima...
Da li je to moguce, odnosno da li je to stvarno tako???

A jooooooj.....a vi muskarci bas razmisljate o devojkama kao o zenskim osoba sa kojima treba da se ophodite sa puno paznje i postovanja,...ajde bre i vi ste isti..isto tako razmisljate o devojkama,..kao o prdmetima..samo daj da se kresne nesto i sve je ok...ma ajd cuti tamo..Vi ste sve poceli.
 
Ma ne misle sve zene tako, ima i onih koje su drugacije, otprilike 5%...

Muskarcu su svi isti isto onoliko koliko i zene, samo zene vecinu obrazovanja sticu gledajuci serije kao Sex $ grad! Pa zato imaju takvo naservirano misljenje...
 
Aleksej_BASO:
Ma ne misle sve zene tako, ima i onih koje su drugacije, otprilike 5%...

Muskarcu su svi isti isto onoliko koliko i zene, samo zene vecinu obrazovanja sticu gledajuci serije kao Sex $ grad! Pa zato imaju takvo naservirano misljenje...


E to si dobro rekao. Serija Sex i grad je ultra debilno retardirana. I kad bi ja tako nesto gledao znao bi da me bog mracno kaznio i da sam u predvorju pakla iz kojeg nema izlaza.
Kao one sve pricaju o tipovima i samo im je to u glavi kao da nemaju drugih obaveza.
Zato se i placaju takve serije da ljudima odvracaju paznju od njihovog jadnog zivota.
Isto sta je Julia Roberts da dobije 20 miliona dolara za film, ili fudbal, a to je zato da bi ljudi isli na utakmice i tamo se ispraznili. I onda niko ne dira vladu. Ali kad talibani prvu bombu postave na fudbalsku utakmicu onda ce se ljudi poceti buniti.
I sav fus i sund ode u p.m.
 
bojank:
Danas sam se dopisivao sa jednom devojkom, trenutno smo u fazi muvanja...ne bitno...
pocelo je neko koskanje...i ona mi kaze da sam perverzan, fin na prvi pogled...na sta sam ja odgovorio: da me ne poznaje tako dobro da bi mogla da mi sudi...ispravila se i rekla da misli na celokupan muski rod u globalu...
Odgovorio sam joj da nismo svi isti i da nas ima razno raznih...stize odgovor citiram od reci do reci
...
"Naravno da niste isti, ima crnih, smedjih, visokih, niskih..sve razlicite face, ali samo da bi vas razlikovali jedne od drugih..ostalo je sa minijaturnim odstupanjima isto!"
...

Iz prilozenog se moze videti da nas one u opste ne cene i da nas razlikuju samo po fizickom izgledu, a rema nama se ophode kao prema predmetima...
Da li je to moguce, odnosno da li je to stvarno tako???
Ma pusti je vish da je neka budala... i nemoj sad da se pacerishesh i mislis kako su sve zene iste i da sve tako razmisljaju... samo pusti budalu, to bar nije tesko.
 
Hellen:
Ево ти прави одговор!:)
Оптужујеш њу за генерализацију, а сам је такође чиниш!


Naravno.....ne znam odakle vam potice ta generalizacija...uopste...Ja bih rekla samo iz neiskustva...ikakvog...zivotnog, ljubavnog , seksualnog.....Da i kod jedne osobe od vas dvoje postoji ikakvo iskustvo ne bi ni doslo do ovakvog pitanja...i znali bi da se SVI razlikuju , manje - vise.....Dovoljno je bar 3-4 moje koleginice ili drugarice da pogledam (ne samo fizicki) i vidim kako smo totalno razlicite osobe ....sto vazi i za muskarce....

Drugo....postoji i taktika...koju svako ima...Sasvim je moguce da je -prozivala-....Ja sam ponekad to radila....da vidim reakciju....Ta recenica -svi ste isti- u prevodu ti je -ti bi samo sex zar ne? A na tebi je da odreagujes.....odgovoris...negiras..potvrdis....To je deo upoznavanja.....
I..da...rekla ti je da si ti kao -fin- ..a iznutra -perverzan- ...Hmmm....pa sta je tu lose?U drustvu fin, kulturan....a u krevetu.....wow....Sta tu ima lose....???? ;-)
 
el ti uvidjash kako si glupo sve to napisao.....prvo osudjujesh zhene shto globalizuju i generalizuju.....a potom u sledetjoj rechenici ti njih stavljash u isti kosh....mogutje je da si tu greshq namerno napravio....mada chisto sumnjam....ajd sad....lepo prochitaj shta si napisao.....i shta si pitao tom temom.....pa natrag na razmishljanje
 

Back
Top