Cime razbiti zid izmedju dvoje

gost0707:
Sve je u redu samo je zid izmedju dvoje na neki nacin podignut i obe strane shvataju da postoji. Mora se od necega poceti i kako razbiti zid koji se stvorio, bez velikog talasanja.

Tesko da ces bez velikog talasanja da srusis i najmalecniji zidic...Ako je dotle doslo, stvarno trebaju drasitcnije mere, mozda i taj cekic, bager ili slicno...
 
:)Razgovorom, definitivno i to sto pre! Ja sam tri godine bila u vezi sa predivnim deckom, ali poceli smo da se udaljujemo. Kako ni jedno od nas dvoje nije imalo hrabrosti, snage, volje i cega sve jos da zapocne ozbiljan razgovor na temu spasavanja nase veze posle godinu dana obostranog mucenja raskinula sam s njim. Dalje se nije moglo, a nazad vise nisam videla. Ne volim ga vise, ali ne znate koliko se kajem sto tu vezu nisam uspela da spasim. Nikad vise nisam srela nekog tako svestranog, obrazovanog, pazljivog, nekog vrednog cuvanja
 
pusti da ide i budi kreatvan, nemoj da joj dosadjujes i ostavi ne zavrseno neka ona zavrsi budi spontan ne navaljuj; ako treba da se desi desice se naravno nemoj da stojis skrtstenih ruku. sve je to iskusenje. nemoj da joj teras kontru i nemoj mnogo da se igras sa njom. samo se opsuti i zeli.i veruj . ako verujes i zelis doci ce veruj mi.
moje iskusenje je trajalo dva meseca.
 

Back
Top