Dobra vožnja

Mikol

Zainteresovan član
Poruka
251
Pozdrav svima!
Bio bih vam veoma zahvalan kada biste mi preporučili neku dobru vožnju (tj trkanje). Ali ne neku tipičnu kao npr. Need for Speed (koje mi brzo dosade), već neku otkačenu, sa dosta lomljave i (što pa da ne) pucanja i uništavanja protivnika. Sećam se da sam daaaaavno igrao Dethkarz i baš mi se dopala.
Naglasio bih da mi igra treba za PC a ne za Play station i šta ti ja znam. Svaku dobru igru takvog tipa čiji sam opis našao na net-u nije bila za PC!
P.S. Može da bude i neka starija...
 
Au brate mnogo trazis al ajde da ti pomognem.Probaj midtown madnes imas i trke samo ima jedan problem kod nje.Naime ova igrica je zasticenja za nase trziste i uvek ima problema sa grafikom.Ja sa igrao u klubu kod ortaka i bas je cool ali ako nadjes ovde kod nas ali da valja javi mi privatnom porukom.


poz



MISKE
 
Recimo Carmageddon 2 i, eventualno 3, ako ti smeta losija grafika. Mnogo je otkacena igrica. Mozes da prelazis mape trkanjem, unistavanjem drugih kola i gazenjem svih zombija. Trebalo bi uskoro da izadje 4. deo. Poz :D
 
MISKE_87:
Au brate mnogo trazis al ajde da ti pomognem.Probaj midtown madnes imas i trke samo ima jedan problem kod nje.Naime ova igrica je zasticenja za nase trziste i uvek ima problema sa grafikom.Ja sa igrao u klubu kod ortaka i bas je cool ali ako nadjes ovde kod nas ali da valja javi mi privatnom porukom.
poz
MISKE

Midtown madness sam igrao ranije, i koliko se secam, dopala mi se. Probacu da je nabavim ponovo pa cu da ti javim.

I dobro, hajde, ne mora bas da budu sa pucanjem. Recimo samo da trazim neke netipicne trke.

Igrao sam (takodje davno) odlicnu igru "TrackMania", i sada sam video da je izasao nastavak pod nazivom "TrackMania Sunrise". Potpuno je luda voznja!!!

Za Carmagedon sam cuo da je dobra ali je nisam probao. Dobro si me podsetio.
 
Mikol:
Igrao sam (takodje davno) odlicnu igru "TrackMania", i sada sam video da je izasao nastavak pod nazivom "TrackMania Sunrise". Potpuno je luda voznja!!!

Igrica je suoer. Track maniju sam i ja igrao pre nekih godinu dana kad sam je skinuo sa neta ali je tad bila mala (mislim ne vise od 300MB fajl). Sad kad si napisao da se pojavio nastavak odmah sam ga potrazio na toretima i ima ga ali brate 800MB. Sta je mnogo mnogo je za takvu "sicusnu" igricu koju sam igrao u pauzi :) Sta su stavili da mi je znati kad je tako velika.
 
tab503:
Igrica je suoer. Track maniju sam i ja igrao pre nekih godinu dana kad sam je skinuo sa neta ali je tad bila mala (mislim ne vise od 300MB fajl). Sad kad si napisao da se pojavio nastavak odmah sam ga potrazio na toretima i ima ga ali brate 800MB. Sta je mnogo mnogo je za takvu "sicusnu" igricu koju sam igrao u pauzi :) Sta su stavili da mi je znati kad je tako velika.

Pa mislim da vredi!!!
Idi na npr:
http://www.gamespot.com/pc/driving/trackmaniasunrise/review.html (za opis)
ili na
http://www.nlgaming.com/pc/nl/asp/id_311/pc/nl/previewDisp.htm (slike iz igrice)
Izgleda odlicno, ali tek treba da probam. :-)
 
po onom smajliju koji je tuzan vidim da ti je zao sto destruction derby nije napravljen i za PC.
Ne bih da se ponavljam ali onda uzmi flatout. Bolju igru neces naci na tu temu. Od trka po prirodi do krsenja automobila u areni uz super fiziku i solidnu grafiku. (posto sam video da si se osvrnuo na neke druge igre a ovu si preskocio a mislim da je bolja os gore pomenutih)
 
tab503:
Ne bih da se ponavljam ali onda uzmi flatout. Bolju igru neces naci na tu temu. Od trka po prirodi do krsenja automobila u areni uz super fiziku i solidnu grafiku. (posto sam video da si se osvrnuo na neke druge igre a ovu si preskocio a mislim da je bolja os gore pomenutih)
Osvrnuo sam se na neke zato sto sam za njih cuo, a Flatout sam preskocio jer za nju nisam (cuo). To ne znaci da necu da je probam :-)
Pozdrav
 

Back
Top