Preventiva od kradje mobilnih???

vmarko

Zainteresovan član
Poruka
169
Ukrali su mi samsung e 800 prije par mjeseci,pa sam presao na svoj prvi mob nokia 3210,nervira vise,sad kupujem samsung e 720,pa me zanima da li postoji neki fazon kao privjesak da se stavi na mob.a drugi dio da se drzi pri sebi i kad se razmaknu na primer 20 metara,ili nije vazno da pocne da pisti.Mislim da sam za nesto takvo cuo,ako me razumjete o cemu pricam.

Ili ako neko zna nesto slicno,ili bilo sta,dodje mi da stavim C4 u njega i kad se razdvoji od mene da novog vlasnika pretvori u parčiće.heehh
 
tesko, ali postoji mogucnost za symbian telefone (e720 nije symbian telefon) da se ubaci prog, koji kad se promeni kartica i ne unese se tacna sifra automatski kaze ovo je vlasnistvo toga i toga kontaktiraj te ga... blokira telefon a tebi salje informacije putem SMS-a e-mail (zavisi sta si stavio) celiju u kojoj se telefon nalazi
 
Mirko BGD:
tesko, ali postoji mogucnost za symbian telefone (e720 nije symbian telefon) da se ubaci prog, koji kad se promeni kartica i ne unese se tacna sifra automatski kaze ovo je vlasnistvo toga i toga kontaktiraj te ga... blokira telefon a tebi salje informacije putem SMS-a e-mail (zavisi sta si stavio) celiju u kojoj se telefon nalazi
Jel mozhesh nekako da mi nabavish taj prog ili da mi dash bar ime.... Unapred hvala...
 
Master_Chief:
kad bih znao ime na engleskom za tu stvarchicu odmah bih je nashao...ovako mi treba vishe vremena...

p.s:imao sam do sada 4 mobilna telefona od godine 2000 od kad sam dobio prvi mob i nijedan od spomenuta 4 nisu ukradena,josh uvek se aktivno koriste.

Meni su ukrali e 800 prvi dan kad sam poceo raditi u Budžaku,jedno od naj gorih naselja u Banja Luci,
nemam pojma na engleskom,zato i pitam na forumu,jer ne znam koje kljucne rijeci da upisem u pretrazivac,mozda ce neko znati!!
 
Jedina prava preventiva je ne vaditi ga iz unutrašnjeg džepa. Kakvi programi, kakve gluposti !? Šta očekuješ, da se lopov prvo raspita da li imaš "anti lopov program" na telefonu ? Pa ako imaš on će kao da odustane ? :) Dakle, ili Blue tooth slušalica ili Hands free, a fontele u džep.
 

Back
Top