Gde drzite ljubimce?

NICS

Iskusan
Poruka
5.705
Kuca je za njih i samo to veliko dvoriste.
Stan u zgradi (zatvor).
p.s.
Izvijavam se SAMO administratioru morao sam da kazem na malom vredjanju ali volim da kazem sta mislim. Jer sam prietio da ste mnogo postali uvredljivi u posledne vreme.
 
Poslednja izmena od moderatora:
sta napisa? :roll:
znas sta,ja psa drzim u stanu od 80 kvadrata, zivim u prizemlju i imam bastu.moj pas je mali i ne vidim da mu nesto smeta.redovno ide u dve-tri setnje od po sat vremena i nekoliko kracih,jak je,zdrav i veseo...i sta sad?zasto ne smem da ga drzim u stanu? :roll:
mislim,ne drzim dansku dogu :roll:
 
NICS:
Kuca je za njih i samo to veliko dvoriste.
Stan u zgradi (zatvor):
p.s.
Izvijavam se SAMO administratioru morao sam da kazem na malom vredjanju ali volim da kazem sta mislim. Jer sam prietio da ste mnogo postali uvredljivi u posledne vreme.

Niko ti ne brani da kažeš šta misliš, ali to još uvek ne znači da treba da vređaš ljude koji ne misle kao ti.
I nismo "postali uvredljivi u poslednje vreme" već se trudimo da ovo bude lepo i prijatno mesto za razmenu saveta, iskustava, mišljenja... a ne još jedan poligon za prepucavanja, vređanja i promociju nevaspitanja.
PS Dobronameran savet je da prilikom pisanja pripaziš ne samo na način izražavanja već i na pravopis i "gutanje" slova
 
Poslednja izmena:
Ja imam mačke, ali pošto je moj stan u prizemlju, one slobodno izlaze i ulaze kroz prozor, tako da njihovo kretanje nije ograničeno. Zato, nažalost, i ne žive dugo, ali niti mogu, niti hoću da im zabranim kontakt sa prirodom i spoljnim svetom.
 
Ima svoju kućicu sa dobrom izolacijom, okrečenu u belo,sa crvenim crepom i mesinganom pločicom iznad vratai svoje malo dvorište i svoje drvo i svoju česmu u dvorištu... Ima i drveni krevetac za kera u kućici (inprovizovan) i...

.... pošto mu to nije dovoljno, uvek u 8:00 otvori vrata i skoči u moj krevet, probudi me i mazi se samnom..
 
Slažem se, pse i mačke NIKAKO ne treba puštati u stan.
Ljudi moji to su ŽIVOTINJE, nikada neznaš kada će da im se promeni ćud
i da skoče na tebe. Naročito su opasne one male što se noću prikradu do tebe i
za grlo.
Pošto imam kuću od 1.500 kvadrata ja sam za moje pse izgradio u dvorištu stan od 150 kvadrata pa im redovno dolazim u posetu i svi smo zadovoljni. Jedino mi je malo tesno pa ne ostajem dugo.
 
www neša:
Slažem se, pse i mačke NIKAKO ne treba puštati u stan.
Ljudi moji to su ŽIVOTINJE, nikada neznaš kada će da im se promeni ćud
i da skoče na tebe. Naročito su opasne one male što se noću prikradu do tebe i
za grlo.
Pošto imam kuću od 1.500 kvadrata ja sam za moje pse izgradio u dvorištu stan od 150 kvadrata pa im redovno dolazim u posetu i svi smo zadovoljni. Jedino mi je malo tesno pa ne ostajem dugo.


Svi ti verujemo.
 
www neša:
Slažem se, pse i mačke NIKAKO ne treba puštati u stan.
Ljudi moji to su ŽIVOTINJE, nikada neznaš kada će da im se promeni ćud
i da skoče na tebe. Naročito su opasne one male što se noću prikradu do tebe i
za grlo.

Pošto imam kuću od 1.500 kvadrata ja sam za moje pse izgradio u dvorištu stan od 150 kvadrata pa im redovno dolazim u posetu i svi smo zadovoljni. Jedino mi je malo tesno pa ne ostajem dugo.
Potpuno si u pravu !!! Eto, moj tigar, koga držim u jednosobnom stanu, ima običaj, naročito noću, da se došunja iz predsoblja i nekako mi čudno fiksira vrat, dok na jastuku gledam TV Dnevnik, svadbu od 48 sati ili Olju Bećković !!! Šta da radim ?!? :(
 
krvolok:
Potpuno si u pravu !!! Eto, moj tigar, koga držim u jednosobnom stanu, ima običaj, naročito noću, da se došunja iz predsoblja i nekako mi čudno fiksira vrat, dok na jastuku gledam TV Dnevnik, svadbu od 48 sati ili Olju Bećković !!! Šta da radim ?!? :(


Pa uzmi televizor i stavi ga ispred tigra da gleda, samo pazi:

Svadba=ženidba - pobećiće u mišju rupu.
TV dnevnik - biće bolestan mesecima ako ne i godinama.
Olja - crćiće u najvećim mukama. Bolje uzmi toljagu, to je humanije.
 
www neša:
Pa uzmi televizor i stavi ga ispred tigra da gleda, samo pazi:

Svadba=ženidba - pobećiće u mišju rupu. Time ga još jedino USPEŠNO plašim !!! :lol:
TV dnevnik - biće bolestan mesecima ako ne i godinama.
Olja - crćiće u najvećim mukama. Bolje uzmi toljagu, to je humanije.
A da li da mu dozvolim da gleda onu Šveps - reklamu, " ujed zadovoljstva ", kada se u to udubi, dobije nekako ČUDAN izgled ?!? :shock:
 

Back
Top