Nokaut faza - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Cinjenica je da ovo poslednje nema veze s penalom. Ono u prvom je mogao Proensa da svira bez problema. Ali je isto tako mirne duse mogao da svira i indirekt na penalu u prvom poluvremenu za Meksiko.

U svakom slucaju, prerano su se Meksikanci zatvorili, da su igrali bar do 80. kao sto su igrali prvih 60 mozda bi i proslo. Celih poslednjih pola sata samo sam razmisljao o tome da bunker protiv Holandjana ili Svaba jednostavno ima male sanse. Na kraju uvek nekako umuljaju gol. Zao mi ih je, ali tako moze da se igra protiv nekih raspalih Hrvata, ali ne i protiv Lala.
 
Možda je sporan penal ali ono u prvom pol. je bio penal i to baš na njemu a sudija nije svirao ništa tako da,to je to !

Nije isto kada sudija svira penal u prvom poluvremenu i na samom kraju utakmice, bolje da je svirao ono prvo a ne ovo drugo. Mada Meksiko je igrao bunker nakon sto su poveli a tako kukavički i defanzivno ne možeš igrati protiv Holandjana. Njima moras dati barem 2 ili 3 gola ako hoces da ih pobedis u vecini slučajeva.
 
Штета за Мехико, жао ми Очое, одбранио је Свемир до оног гола Снајдера, али шта су мислили да прођу Холандију са 1:0. С друге стране, екипа која је демолирала Шпанију заслужије да иде до завршнице, иако се нису видели у првом полувремену.
Овако видели смо 3 гола, набијамо просек, вечерас обарамо рекорд из ЈАР.

Испаде Фан Хал геније увео Хунтелара, овај "асистирао" Снајдеру, пан после реализовао пенал.
 
Штета за Мехико, жао ми Очое, одбранио је Свемир до оног гола Снајдера, али шта су мислили да прођу Холандију са 1:0. С друге стране, екипа која је демолирала Шпанију заслужије да иде до завршнице, иако се нису видели у првом полувремену.
Овако видели смо 3 гола, набијамо просек, вечерас обарамо рекорд из ЈАР.

Испаде Фан Хал геније увео Хунтелара, овај "асистирао" Снајдеру, пан после реализовао пенал.

Nema sta da ispada genije kad na SP sa klincima pere sve redom... genije je odavno nema sta nije osvojio a opet cini mi se da je podcenjen...
 
Штета за Мехико, жао ми Очое, одбранио је Свемир до оног гола Снајдера, али шта су мислили да прођу Холандију са 1:0. С друге стране, екипа која је демолирала Шпанију заслужије да иде до завршнице, иако се нису видели у првом полувремену..

pa nisu ni u prve tri utakmice :lol:

sve su zabijali u drugom poluvremenu... Holandeze treba paziti do poslednjeg minuta :rtfm:
 
Pa nije baš podcenjen kad ga je United angažovao,doduše angažovali su i Moesa pa umal da ispadnu iz lige al opet ..

Ma znam vodio je i Barsu i Bajern sad ce i Junajted ali kad sam rekao podcenjen mislio sam ne cene ga koliko bi trebalo, niko ga ne stavlja u isti rang sa Fergusonom, Murinjom, Kapelom, Gvardiolom a trebalo bi, bar po mom misljenju, jer je ta klasa, zna posao...
 

Back
Top