Nikiti-Sitonija apartmani

Nasla sam more apartmana u našim agencijama ali mi ne odgovara dužina boravka od 12 dana.Da li neko ima kontakt apartmana u Nikitiju i znate li kako se kreću cene od 05.-15.09.Hvala puno.
Inače, kakav vam je Nikiti

Bio sam u Neos Marmarasu a kroz Nikiti sam prolazio . Deluje mi ok.

Ako ti ne odgovara boravak od 12 dana idi na www.booking.com kucaj tamo Nikiti i broj dana koji ti odgovara.
 
  • Podržavam
Reactions: Tol
Nasla sam more apartmana u našim agencijama ali mi ne odgovara dužina boravka od 12 dana.Da li neko ima kontakt apartmana u Nikitiju i znate li kako se kreću cene od 05.-15.09.Hvala puno.
Inače, kakav vam je Nikiti

Zdravo.Nacisto kasnim sa informacijama, ali ko zna -ne moze da skodi. Cene u septembru su otprilike 30e- cetvorokrevetni studio ,35e cetvorokrevetni apartman ( blizu plaze). A dalje jos jeftinije. Vec nekoliko godina letujem u Nikitiju-tako da vise nisam objektivan-ove godine vec rezervisao Nikiti.:zroll: Za buduce putnike evo nekoliko adresa; http://www.adams-siesta.gr/ , http://www.doukanna-studios.gr/en/rooms-en.html , https://www.facebook.z:poz::rtfm:com/pages/Divinis-apartments-studios/250703188427802?fref=ts
 
Sad kad videh " 4 krevetni " apartman na gornjem linku u vili Divin- Nikiti , nekako odma mi stade jasno zashto su nekim ljudima generalno veoma veoma bitne mufte lezaljke na plazi ... mislim stvarno... , josh i lezaljke na plazi covek ako placa , bilo bi stvarno previshe .
Neka je guzva na plazi i u mestu , ali kao isklesano u kamen mora biti jasno da u apartmanu mora biti singl krevet za svakog . i podrazumeva se da ako se ide porodicno, klinci idu na jednu a odrasli na drugu stranu .
 
Ma ne , nismo se razumeli .
Ja samo kazem da je 4 krevetna soba u septembru u noname mestu vrlo skupo , kontra sveprustnom mishljenju da je generalno Grcka u septembru skoro pa badava .
Dolazim i indirekno do tog zakljucka jer bilo je pisanja ovde o turbo apartmanima na Skjatosu u shpicu za 56 eura sa sve room serviceom .
Sad neki mozda uspevaju da dobiju ekstra smestaj za male pare , ali u stvarnosti vecinu cekaju sobe nacickane double krevetima po ne maloj tarifi ( ko na gornjem linku ) i to u sasvim izvesnim kishovitim uslovima .
 
Za septembar na moru -ne mogu nista reci. Zbog posla i pocetka skolske godine za decu, letujemo iskljucivo u julu. Ta cena od 30e- 10% za ostanak od 10 dana + malo cenjkanja =25e. Sitonija je skuplja od ostatka severne Grcke, ali sta se tu moze. Dalje... Nikiti je naselje za miran porodicni odmor sa nekoliko predivnih plaza u okolini. Mislim da su cene smestaja visoke bas zbog polozaja mesta (raskrsnica puteva i blizina plaza).Ima mnogo lepseg smestaja ali po visim cenama (od 60e pa na vise.
 
U Nikiti sam boravio 5 puta. Poslednji put sam tamo bio 2012. Od 2006 mnogo se izmenilo. Kristalno čisto more zauzele su alge. Užasno je od centra desno.
Boravio sam u studio vlasnika restorana 3 steps, Christos Zafidirus
+30 697 4830330
Dva puta sam boravio u privat kući, na centru desno po do kraja, lowen brau kišobrani su ispred jedne kuće pre. Broj telefona treba da potražim kad stignem kući.
Sam ne bi predložio Nikiti već Metamorfosis, seli pre Nikitija. boravio sam u Amari hotel i bilo je odlično. Malo dosadi hrana, ali se moźe izdržati.
 
Desno od luke je nacisto losa plaza- mi tuda ne idemo ni u setnju, jer je i put los. Gde ode tamo (i to jos pet puta)? Jel' bar bilo jeftino. A algi nikad nije bilo ni pre ni posle toga. Pogledaj na slikama,Nikiti je veoma lepo sredjen,more je cisto ali uz sve to normalno ide i desant turista -posebno nas Srba.
 
Cao svima,
Zelela bih nekako da stupim u kontakt direktno sa vlasnikom vile Porto Nikiti Blue Green kako bih rezervisala apartman za septembar ako je to moguce. Da li neko ko je isao zna njegov mail? Ili bar kako se preziva, jer jedino sto znam je da se zove Vasilis.
 

Back
Top