s kog drveta ste pali

struja

Veoma poznat
Poruka
14.689
evo jedan zanimljiv site, da razbijemo monotoniju
http://www.uputstva.net/zanimljivosti/drvo.htm

Ja sam:
SMREKA (Sigurnost) - obicno jako lepi, umeju da se udese, vole luksuz, dobrog zdravlja, absolutno nisu stidljivi, pokazuju tendenciju da gledaju na druge sa visine, samouvereni , odlucni, nestrpljivi, vole da uticu na druge, mnogo talenata, zdravo optimisticni, cekaju pravu ljubav, sposobni da donose brze odluke.
 
A ja sam s ovog pala :arrow:

ORAH (Strast) - nezavisni, čudni i puni kontradiktornosti, često egoistični, agresivni, velikodušni, obrazovani, neočekivano reaguju, spontani, neograničeno slavoljublje i ambicija, nisu fleksibilni, teški i čudni partneri, drugi ih retko vole, ali im se često čude, dobri stratezi, veoma ljubomorni i strastveni, ne prave nikakve kompromise.

Ih, bre,......ma ovo uopšte nije tačno......:shock:
 
He, znam ovo...
PLATAN (Vernost) - jaki, misicavi, odgovorni, uzimaju sve sto im zivot pruza, zadovoljni, optimisticni ,lakomi za novcem i priznanjima, mrze usamljenost, strastveni ljubavnici kojima nikada nije dosta, verni, uvredljiv, nestalni, pedantni i bezbrizni.
 
LIMUN (Sumnja) - ono sto zivot donosi prihvataju sa mukom, mrze svadju, stres i posao, ne vole dosadu i udobnost, blagi su i popustljivi, zrtvuju se za prijatlje, poseduju mnogo talenta, ali nisu dovoljno ambiciozni da ih poboljsaju, stalno jadikuju i kritikuju, veoma ljubomorni ali verni.


hm..da vidimo..prvo-neetacno..dosta dobro se nosim sa svim problemima
drugo..tacno-mrzim svadje i stres, ali volim posao
zrtvuju se za prijatelje..hm, nikad to nisam gledala tako..
poseduju mnogo talenata, ali nisu dovoljno ambiciozni...opet krivo..ambicija je bitan deo mog karaktera
stalno jadikuju i kritikuju:oops: ..tome sam sklona..priznajem
ljubomorna..nisam..nimalo;-)
verna..jesam..vise nego sto je za menne zdravo:roll:

ma nemam pojma..al limun je zdrav:-D
 
SMOKVA (Osecajnost) - veoma jaki, samovoljni, nezavisni , ne dozvoljavaju protivljenje ili svadju, vole zivot, familiju, decu i zivotinje, pravi drustveni leptirici, puni humora,vole besposlicarenje i dokolicu, talentovani za prakticno, inteligentni
 
TOPOLA (Nesigurnost) - deluju veoma dekorativno, nisu dovoljno sigurni u sebe, razumni samo kada je neophodno, potrebna im je podrska i prijatno okruzenje da bi se opustili i otvorili, vrlo probirljivi, cesto sami, jako nesigurni, umetnicke prirode, dobri organizatori, naginju filozofiranju, pouzdani u svakoj situaciji, veze shvataju ozbiljno
 
BREST (Plemenitnost) - prijatne figure, odeveni sa ukusom, kazu glasno sta im ne odgovara, naginju tome da ne oprastaju tudje greske, veseli, vole da vode, ali ne i da nekome pripadaju, verni i iskreni partneri, vole da donose odluke za druge, plemeniti, sirokogrudi, veliki smisao za humor, prakticni.


shteta.....bash sam zheleo da budem mushmula....mushmula mi je jedna od omiljenih rechi....sva je istripovana ko da je iz nekog centralnoafrichkog plemena...ma haossss........u je sad prochitah o brestu....ludlo...ispade da sam sav ko nacrtan....nije ovo tachno...ja sam sebichni skot koji mrzi ceo svet...
 
sta......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 
Ja sam:ORAH (Strast) - nezavisni, cudni i puni kontradiktornosti, ceto egoisticni, agresivni, velikodusni, obrazovani, neocekivano reaguju, spontani, neograniceno slavoljublje i ambicija, nisu fleksibilni, teski i cudni partneri, drugi ih retko vole, ali im se cesto cude, dobri stratezi, veoma ljubomorni i strastveni, ne prave nikakve kompromise.
ali ovo seskroz slaze sa horoskopskim znakom, te mozda i ima neke veze...
S obzirom na to da sam u horoskopu dupla skorpija, ovo je sve tacno :)))) :grin:
 
JELKA (Misterioznost) - puni ukusa, posteni, obrazovani, vole sve sto je lepo, puni osecaja, tvrdoglavi, egoisticni ali se brinu za svoje bliznje, prilicno zadovoljni, talentovani, mnogo prijatelja ali i neprijatelja, veoma pouzdani.

Meni je pogodilo! :razz:
 

Back
Top