Koja je mreza po vama bolja 063 ili 064

bolja je-zato!

svaka na svoj nacin, razliciti korisnicki paketi, nekima vise odgovara jedna, nekima druga, mislim da pravi odgovor ovde neces naci, jer sve zavisi od samih korisnika... generalno mislim da nemozes porediti tako nesto (u globalu)...
ja licno koristim 064 prepaid...ne zato sto mislim da je bolji ili ne, nego sam jednostavno navikao na taj broj, ne koristim nikakve popuste i dodatne usluge ,cak ne saljem ni sms...i meni cool...hehe :)
 
Koritim obe mreze i konstatujem sledece:
063 ima bolji prijem po Beogradu od 064.
Redovno mi se desava sa 064 karticom da mi samo stigne izvestaj o propustenim brojevima dok sam bio nedostupan (a telefon ukljucen).
063 trenutno ima akciju 5 minuta u mrezi za 20 dinara, sto izadje na 25 sa svim porezima i lopovlucima. Fenomenalna stvar i jako sam srecan zbog ove usluge. Takodje je minut u mrezi na 063 7.5 dinara.
Korisnicki servisi su podjednako neraspolozivi, i podjednako nemaju pojma o pitanjima mimo onih elementarnih.
Sto se prijema tice, nema nekih posebnih razlika u unutrasnjosti... na jednom brdu nema 063 domet, na drugom 064 nema... sve se svodi na isto.

064 ima povoljniji roaming.

Suma:

Trenutno mi je povoljnije da koristim 063 i forsiram ga koliko mogu, iako 064 koristim za posao i ne mogu potpuno da ga izbacim iz upotrebe. Opet, pitanje je koliko ce trajati ove akcije snizavanja cena u mrezi, tako da i to treba imati u vidu.
 
Nemam pojma sta da ti kazem... ja igrom slucaja koristim intenzivno i 064 i 063 karticu... moji utisci su drugaciji... 064 u centru grada ne moze da uspostavi vezu, pa da si bog... jednostavno tako se meni zalomilo... mozda je neki problem sa mojom 064 karticom, bas cu da je zamenim za 64vorku, pa da uporedim...
 

Back
Top