Da li su sve zene *****?

tucala si se sa strane,bilo jedno vece,zasto je to glup izraz?avanturica,da li bi se ti osecala kao da si drolja?

jok.

zato sto mi je izraz avanturica na nivou pacenika koji sex smatraju necim toliko neverovatnim da su se eto upustili u avanturu.

mozda pacenik jeste grub izraz,al ako taj izraz koristi odrasla osoba onda drugacije ne mogu da kazem.za tinejdzere koji 'otkrivaju' seksualnost jos i da shvatim ,al za odraslog mogu da kazem samo pacenik.
 
Zasto se kaze da su zene ***** ako se tucaju sa strane ili avantura na jedno vece?

Moje postovanje svim zenama:hvala:

bilo puno tema na temu žene...i tad sam napiso i opet ću...po čemu kad muškarac jebbe sve što dovati on je jebbač, što bi trebalo da bude nešto pohvalno, on je kao muškarčina, faca, a žena koja isto tako ima pravo da joj se jebbe ko i nama muškima i jebbe joj se, i treba da joj se jebbe, ona kad menja često partnere ondak je kurrava...misim to nije pošteno i to mogu da kažu muškarci koji nisu imali sreće sa ženama, tj. koji su zbog svog nekog razloga, svoje neke krivice, neodgovornosti - izgubili ženu, ispustili je iz ruku, pobegla im je...
 
bilo puno tema na temu žene...i tad sam napiso i opet ću...po čemu kad muškarac jebbe sve što dovati on je jebbač, što bi trebalo da bude nešto pohvalno, on je kao muškarčina, faca, a žena koja isto tako ima pravo da joj se jebbe ko i nama muškima i jebbe joj se, i treba da joj se jebbe, ona kad menja često partnere ondak je kurrava...misim to nije pošteno i to mogu da kažu muškarci koji nisu imali sreće sa ženama, tj. koji su zbog svog nekog razloga, svoje neke krivice, neodgovornosti - izgubili ženu, ispustili je iz ruku, pobegla im je...

a kako to leba ti ispustio iz svoje ruke?dovidjenja,dovidjenja,znas ja je nisam cuvao,bio sam kriv itd...................
 

Back
Top