neuroze

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
preko pretrage nisam nasla o neurozama.

Koliko imate godina, sta ste po zanimanju, sa kim zivite, da li imate nekih problema na poslu/u skoli/fakultetu/u porodici koji vas cine kontinuirano napetim, koje simptome imate, kad su se prvi put pojavili, koliko cesto se javljaju, sta pomaze (ako ista pomaze), da li i koje lekove pijete, da li konzumirate alkohol i narkotike, da li ste se vec javljali lekaru (psihijatru, te da li u porodici ima slicnih bolesti, simptoma, ili psihijatrijski lecenih clanova porodice?


26
mozda s roditeljima, nisam sigurna. ne valja ni da sam s njima ni da nisam. nemam para. imam plan ali nisam sigurna da je dobar. plasim se da ne propadnem.
nista-*Student?, azuriram jedan sajt za pare
valjda ne/valjda ne/onako da ali nemam resenje
ne znam izrazeno je sto se ponekad puno cackam ali smatram da je to analogno pushenju cigareta
pomaze.. ne znam kad sam zadovoljna. ne znam sta pomaze, snaga volje.
ponekad alkohol, ali nisam duze vremena, osim u crkvi prilikom pricesti.
jesam psihijatru ali nikad duze. isla kod psihologa sa 16-17 godina jedno vreme.
nemam psihij. lecenih clanova blize familije, koliko znam, osim sto ponekad prsnu
plasim se prostitucije, mada se ne plasim, ali ne verujem u monogamiju.
verujem u vradzbine pomalo, ali ne potpuno.

*ispade da je normalan onaj koji ima idealan brak, ne veruje u vrazdbine i ne pusi...gde su ti ljudi? pokazite mi jednog?
 
WithdrawnWater:
Interesantan nacin komunikacije...ali, ja stvarno ne mogu da komuniciram na ovom nivou. Zao mi je.

aha, i ja imam slicnu nevolju.... moje misljenje je da je moj problem nedostatne komunikacije sa "?" uzrokovan time sto uvek pusim samo marlboro.
 
Prihvatam da mozda samnom nije nesto u redu kad me zivcira ovakav nacin komunikacije nekoga ko bi trebalo po difoltu da ima i vise pameti i vise pismenosti - i eto: sta cu.......takva sam. Navikla na prokletstvo ponasanja i komunikacije pripadne zrelosnoj dobi odredjenih godina. Pa me ovaj drugi nacin - nemusti jezici bez velikih slova, znakova interpunkcije, gramatickog smisla, i potpunog rasula misli nabacanih na gomilu tek gomile radi - stvarno uzasava i nervira.
Ko sto rekoh - prihvatam mogucnost da nesto samnom nije u redu i da imam prevelika ocekivanja. A mozda je sve to zbog toga sto ja - ne pusim? :shock: A ni alkohol ne konzumiram. Nisam ni na lakim drogama. I izbegavam glupost i povrsnost kolko god mogu. Pa se onda poneki zale da 'smaram'. Mozda su u pravu. Ipak - ne nameravam da se menjam: propusiti necu, propiti takodje. A da ucim nemuste jezike - malo sam prestarela. Nemam ni preke potrebe: moja mlada klijentela izmedju 12 i 26 godina veoma je sposobna da oformi smislene prostoprosirene recenice i uoblicene paragrafe iz kojih se moze nazreti sustina, to je mozda zbog toga sto im ciloj nije nemusti monolog sa sobom samima vec dvosmerna komunikacija, odnosno dijalog. Tako da - odustajem od pokusaja da razumem sta '?' pise - prosto sam zalutala ovde jer je tema bila naslovljena kao nesto sto se tice oblasti mog 'delanja' . To je zaista sve.
 
"cackanje" je masturbacija
.i ja pisem bez svega toga,ne pijem ne pushim ne drogiram se pa ipak mislim da su mi postovi bar povremeno smisleni.
 
Vragolasta Amfibija:
"cackanje" je masturbacija
.i ja pisem bez svega toga,ne pijem ne pushim ne drogiram se pa ipak mislim da su mi postovi bar povremeno smisleni.

hvala, amfibijo, covek se uci dok je ziv :).
a samo o tome sto "cackanje" smatra "analognim pusenju", WW moze disertaciju da nacini....:).

WW,
a sta lepo da ti kazem... ja tebe "najbolje obozavam" :). nemoj da me vuces za jezik, pls :)
 
Indigo: 'cackanje' i 'pusenje' ima svojih dodirnih tacaka. Posebno u odnosu na to koga cackas a kome pusis.
A sto se tice masturbacije i cigareta - e tu su vec stvari drugacije: masturbacija je veoma zdrava i od toga se 'ne susi kicma' a pusenje veoma nije i od istog se dobja rak (daleko daleko cesce no ako ne pusis!)!!!

(Da li me neces vise najboljije voleti kao pasionirani duvandzija posle ovoga?!?! :shock: :lol: )
 
WithdrawnWater:
Indigo: 'cackanje' i 'pusenje' ima svojih dodirnih tacaka. Posebno u odnosu na to koga cackas a kome pusis.
A sto se tice masturbacije i cigareta - e tu su vec stvari drugacije: masturbacija je veoma zdrava i od toga se 'ne susi kicma' a pusenje veoma nije i od istog se dobja rak (daleko daleko cesce no ako ne pusis!)!!!

(Da li me neces vise najboljije voleti kao pasionirani duvandzija posle ovoga?!?! :shock: :lol: )

ROFLMAO :)

ZNALA SAM da ce iz ovoga da izadje nesto pametno :). WW, i dalje te "najbolje obozavam", samo da znas :), nije mudro omrznuti one koji ti ukazuju na to da tvoji poroci nisu dobri za zdravlje...
no, ima jos nesto: meni je, nekad, davno, trebalo mnogo vremena da jasno kazem da NECU, da necu na taj nacin da komuniciram, da necu na taj nacin da radim (u profesionalnom smislu), bez mnogo daljnjeg objasnjavanja i rastezanja... i zato vrlo postujem ljude koji su to stekli dovoljno rano :).

poz :)
 
'ROFLMAO' ?!? :)

Kojim sad pa ti jezikom govoris, machijiom? Zvuci kao maciji odgovor iz crtanog filma! :):):)

A sto se tice obozavanja, vala jes' : sto kaze narod 'koga ti je moliti nije ti ga ljutiti!' a ja zaboravih da mi mozes zatrebati za ovo zuba u ustima, pa opalih po pusachima! :)

A sto se NECU tice...da, dve godine svakonedeljnje psihoterapijske edukacije ucini svoje! A i nesto inadzijskog genetskog materijala!:)

Poz!
 
WithdrawnWater:
'ROFLMAO' ?!? :)

Kojim sad pa ti jezikom govoris, machijiom? Zvuci kao maciji odgovor iz crtanog filma! :):):)

A sto se tice obozavanja, vala jes' : sto kaze narod 'koga ti je moliti nije ti ga ljutiti!' a ja zaboravih da mi mozes zatrebati za ovo zuba u ustima, pa opalih po pusachima! :)

A sto se NECU tice...da, dve godine svakonedeljnje psihoterapijske edukacije ucini svoje! A i nesto inadzijskog genetskog materijala!:)

Poz!

heheh, kako rekoh, covek se uci dok je ziv, a ja cu ti reci sta je ROFLMAO, ako neces nikom pricati :)))
ovo je definicija (wikipedia):

--------
(chat) ROFLMAO (ROTFLMAO) - An extreme form of ROTFL; Rolling on the floor laughing my (par nezgodnih atributa koji nisu za stampu) ass off.
--------

Sad jos da se pomolim da je dr veceras dobre volje..... LOL
 
indigo:
heheh, kako rekoh, covek se uci dok je ziv, a ja cu ti reci sta je ROFLMAO, ako neces nikom pricati :)))
ovo je definicija (wikipedia):

--------
(chat) ROFLMAO (ROTFLMAO) - An extreme form of ROTFL; Rolling on the floor laughing my (par nezgodnih atributa koji nisu za stampu) ass off.
--------

Sad jos da se pomolim da je dr veceras dobre volje..... LOL

Mnogo ste mi drage :) ali temica ipak ide pod kljucic! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top