Rekordi

Steffan

Poznat
Poruka
9.330
Vasi licni rekordi u bilo cemu... evo recimo moj rekord u spavanju je 17 sati... e dobra stara vremena... :D bez sna mislim da sam bio nesto malo vise od 50 sati... 52 mislim... najvise sklekova 30... to je bas malo.. moracu taj rekord da popravim uskoro... :D
 
Pa..ne secam se tacno koliko...ali sam u osnovnoj skoli najvise skocila u dalj, tj. u pesak...od svih decaka i devojcica u celoj skoli....cini mi se oko 4.5 m..pa su svi obesili vilice (pogotovo muski...he, he..kada su videli) ..pa me je tu video trener atletike i konfiskovao u svoj klub....a onda su krenuli ostali rekordi.....;-), stafeta, prepone.......pa ..ko me stigne..pricace..he, he...
 
U je koliko ja imam rekorda...
Evo pomenucu samo neke npr. skok u vis iz mesta preko konopca koji je stajao na visini od 1.20m... i skok u dalj iz mesta mislim da je bilo negde oko 3.20m
A rekordi vezani za teretanu i vezbanje necu da pominjem :)
Ako se setim jos neceg zanimljivog napisacu...
 
Ja sam bio najbrzi u skoli i najvise sam skako u dalj i iz zaleta i iz mesta.. :D ali nazalost ne secam se koliko.. mislim da je bilo bolje da sam trenirao atletiku nego fudbal, ali tada sam na to gledao kroz novac i kako cu jednog dana sto vise love da unovcim.. :lol: steta jer u principu bas sam atletski gradjen.. :mrgreen:
 
Steffan:
Ja sam bio najbrzi u skoli i najvise sam skako u dalj i iz zaleta i iz mesta.. :D ali nazalost ne secam se koliko.. mislim da je bilo bolje da sam trenirao atletiku nego fudbal, ali tada sam na to gledao kroz novac i kako cu jednog dana sto vise love da unovcim.. :lol: steta jer u principu bas sam atletski gradjen.. :mrgreen:


he, he......aj' kad kazes.....ja ti verujem.....;-)
 
Bliznakinja:
Moj rekord u pricanju preko telefona je 7,5 sati bez prestanka :p

WOW?!?! hahahahaa svaka cast.. :lol: stvarno rekord vredan svake pohvale!! Bravo!!! :D Da li si u horoskopu bliznakinja ili imas sestru bliznakinju? Mislim da su blizanci velike pricalice.. :D sa kim si pricala toliko i o cemu ako nije tajna? :mrgreen:
 
Najvise rekorda imam u ne spavanju, po par dana bez sekunde spavanja. Zatim u ostajanju u vodi, kad smo isli na ronjenje na dah u vodi smo ostali samo ja i jos jedan lik...a svi ostali se smrzavajuci izasli (bilo nas je ukupno sestoro). Tu sam zasluzila divljenje muskog dela tima. Zatim u plesu, jedno vece sam plesala 10 sati bez prestanka.
 
Steffan:
WOW?!?! hahahahaa svaka cast.. :lol: stvarno rekord vredan svake pohvale!! Bravo!!! :D Da li si u horoskopu bliznakinja ili imas sestru bliznakinju? Mislim da su blizanci velike pricalice.. :D sa kim si pricala toliko i o cemu ako nije tajna? :mrgreen:

O hvala,hvala :D Prvi put da je neko to pohvalio,obicno dobijam komentare "ti si za ludaru" i slicno :lol: (ni ne krivim ih :p).
Imam seku bliznakinju,ne moram da budem bliznakinja u horoskopu da imam dugacak jezik :)
Pricala sam sa ortakom,zezali smo se,ne secam se vise ni o cemu smo pricali,znam samo da je taj dan pozdravio kevu kada je kretala na posao :lol:
 
Nina2:
Najvise rekorda imam u ne spavanju, po par dana bez sekunde spavanja. Zatim u ostajanju u vodi, kad smo isli na ronjenje na dah u vodi smo ostali samo ja i jos jedan lik...a svi ostali se smrzavajuci izasli (bilo nas je ukupno sestoro). Tu sam zasluzila divljenje muskog dela tima. Zatim u plesu, jedno vece sam plesala 10 sati bez prestanka.

Najvise mi se svidja ovaj rekord u plesanju! :D I ja kada krenem da igram vreme za mene stane.. :wink: hm.. cek da razmislim koliko sam ja najduze igrao.... od 11 do 5 ujutro... 6 sati... samo 6 sati!?!? Pa brzo je proslo sto jes jes.. :D i mogao sam sigurno jos toliko.... :P evo sad sam mrtav kao pas ali da neko pusti sada neku dobru muziku i da neka zgodna zenska zaigra.. ne da bih igrao nego... huh bolje da ne razmisljam vise o tome.. :mrgreen:
 
Zanimljivo je to da sam u zadnjih 5 godina najvetji u celoj skoli,i niko do dana danashnjeg ne moze da me prestigne...

Takodje mi je rekord da sam igrao Age Of Empiers II 8 sati bez ustajanja sa stolice...

Takodje najduze vreme na kompu je nekih 18 sati sa manjim prekidima.
 
Bliznakinja:

O hvala,hvala :D Prvi put da je neko to pohvalio,obicno dobijam komentare "ti si za ludaru" i slicno :lol: (ni ne krivim ih :p).
Imam seku bliznakinju,ne moram da budem bliznakinja u horoskopu da imam dugacak jezik :)
Pricala sam sa ortakom,zezali smo se,ne secam se vise ni o cemu smo pricali,znam samo da je taj dan pozdravio kevu kada je kretala na posao :lol:

Kao fora ne znas.. heheh :wink: ma ljudi misle da je to lako, da je to glupost.. cik njih da vidim da pricaju 7.5 sati bez prestanka, pola njih bi popadalo u nesvest a druga polovina bi izvrsila samoubistvo... :lol: ja sam najduze preko telefona pricao mozda 4-5 sati... sto za muskarca i nije tako lose zar ne? :D
 
Steffan:
Kao fora ne znas.. heheh :wink: ma ljudi misle da je to lako, da je to glupost.. cik njih da vidim da pricaju 7.5 sati bez prestanka, pola njih bi popadalo u nesvest a druga polovina bi izvrsila samoubistvo... :lol: ja sam najduze preko telefona pricao mozda 4-5 sati... sto za muskarca i nije tako lose zar ne? :D

Ma secam se ,ali ne svega..uglavnom nista specijalno :D Ja nisam ni izvalila da je proslo vise od 7 sati (jeste da se "malo" usijao telefon. :lol: ) :)
E nisi los,zaista :D

@Nina2 - Svaka cast,da imam na raspolaganju toliko vremena za ples bez sumnje bih igrala :) (obozavam da igram :) )
 
Master_Chief:
Zanimljivo je to da sam u zadnjih 5 godina najvetji u celoj skoli,i niko do dana danashnjeg ne moze da me prestigne...

Takodje mi je rekord da sam igrao Age Of Empiers II 8 sati bez ustajanja sa stolice...

Takodje najduze vreme na kompu je nekih 18 sati sa manjim prekidima.

hahahahaha e ovde sam apsolutni rekorder!!! 52 sata bez prestanka za racunarom!!! hahahahah :lol: to je bilo jedno pre 10-tak godina kada se tek pojavio internet kod nas.. moji otisli negde.. a ja sa ortakom malo na yahoo chatu pa malo neku online igru Subspace.. heheh "malo"... :lol:
 
Ne znam od kojeg bi rekorda krenuo...
Evo, recimo, da je za početak dobar rekord u broju prespavanih sati, a on iznosi 20 sati i postavljen je 1998. godine. :)
Zatim sam postavio rekord u broju sklekova u minuti, a on iznosi 54. Znam da deluje mnogo, ali verujte mi na reč. Postavio sam ga 1995. godine. Pre deset godina! Ko bi reko. :)
Ček da se setim u čemu sa još rekorder, pa ću da javim. ;)
 
Hvala Nina, hvala Bliznakinjo! :D Ej da li znate neku dobru diskoteku u gradu gde nema klinaca i gde dolazi "relativno" normalan svet? Pa ako ste zainteresovane da zaredjamo par noci i obaramo rekorde? :D
 
Steffan:
Hvala Nina, hvala Bliznakinjo! :D Ej da li znate neku dobru diskoteku u gradu gde nema klinaca i gde dolazi "relativno" normalan svet? Pa ako ste zainteresovane da zaredjamo par noci i obaramo rekorde? :D

Hahaha..sta podrazumevas pod klincima,ja se mozda ne uklapam u tu vasu pricu :D Ali ideja definitivno nije losa :D

@Nina2 - Kad prestanu da mi ogranicavaju vreme,oboricu i ja svoj rekord (koji je oko 5 sati bez prestanka ) :D :D
 

Back
Top