Brada na muskarcima

shiba

Zainteresovan član
Poruka
110
kad god vidim chris cornell-a automatski me asocira na sve muskarce sa bradicama, bilo da je neka vrsta goatee, anchor, balbo ....

cini mi se da vecina muskaraca koje sam upoznala sa nekom od ovih vrsta bradica je nesigurno, i bas ovakvim izgledom se trude da prikriju svoje nedostatke.

za mene je sad tip sa takvom bradicom slab, nesiguran, ili pa lazov.

znam da je cista predrasuda ali jos se nije pojavio taj koji ce da je razbije.




http://www.beardshampoo.com/BeardTypes1.html
 
I bleeeeeee.....ala ste negativni....Meni se to isto nikada nije dopadalo a sada sam eto bas ja sa nekim ko ima ....Mislim da to zavisi od osobe ....i ...kako mu stoji..Ovaj moj ima u stilu Zeljko Joksimovic ....i ..i ako njega i ne volim....mislim da i njemu ..i mom decku..bas extra stoji ....I...ne mora nikakav psihicki razlog da se iza toga krije....Nekima jednostavno...dobro stoji....;-)
 
Brada i lula su atributi iskompleksiranih muškaraca? Stvarnooo?

O.K. Lula jeste malo retro, ali što brada?

Mislim... ja i inače ne volim bradonje jer mi je lice osetljivo ali nisam znala da su oni iskompleksirani
 
meni je lula ok..ima jedan matorac neprestano ga vidjam sa lulom...bash je super...ne znam otqd vam to za nesigurnost i lulu....za bradicu isto tako ne znam...mozhda nekom jednostavno dodje da malo promeni...pa kao pusti bradicu...meni se lichno ne svidja...al dovodim u pitanje njenu simboliq
 
Bradu nose sakrivači. Uglavnom.
Oni koji imaju lepe crte lica ali nepravilno raspoređene, tako da im brada umanjuje estetske nedostatke.
Ne znam za lulu, ne bih se sa tim složio. Lep je miris duvana i dobra je za one koji vole da dugo duvane.
Ona od 3 dana je ok. brada, to praktikujem iz lenjosti i lakšeg brijanja.
Jareće brade su folirantske def.
 
Moj muškarac je lepši bez brade,...ponekad mu oprostim onu od par dana, jer volim da me njome grebucka po ramenu.
Ali neki jednostavno lepše izgledaju sa bradom. Da li time nešto sakrivaju ili se osećaju sigurnije,...baš me briga.8-)
 
Aphroditi:
Moj muškarac je lepši bez brade,...ponekad mu oprostim onu od par dana, jer volim da me njome grebucka po ramenu.
Ali neki jednostavno lepše izgledaju sa bradom. Da li time nešto sakrivaju ili se osećaju sigurnije,...baš me briga.8-)

bitno da na njemu dobro izgleda...onako shmekerski...a ostalo je nebitno.....;-)
 
HeBePoBaTaH_:
Bradu nose sakrivači. Uglavnom.
Oni koji imaju lepe crte lica ali nepravilno raspoređene, tako da im brada umanjuje estetske nedostatke.
Ne znam za lulu, ne bih se sa tim složio. Lep je miris duvana i dobra je za one koji vole da dugo duvane.
Ona od 3 dana je ok. brada, to praktikujem iz lenjosti i lakšeg brijanja.
Jareće brade su folirantske def.



upravo tako.
 
joooooooooooooooooj,kakva nebuloza ova tema!:shock:
znaci bradati su nesigurni i lazljivi? i sta,kad se obriju,automatski to prestaju da budu:-? :?: :!:

elem,jedino zajednicko sto mogu da pripisem svim bradonjama koje znam je da su TOTALNO OPUSTENI LIKOVI,onaj stav "yebe mi se za sve bash i mrzi me da se brijem"8-)

ma,ja glasam za bradice i tacka:razz: :!:
 

Back
Top