Ignore lista :)

raindog

Domaćin
Poruka
3.811
eto ja sam danas otkrila od ove krste sebi napraviti fino mesto za odmor

i zaista mi se mnogo dopada ova opcija :D

ne znam bash da li je tema u skladu sa pravilnikom ali ko su vashi favoriti za ovu listu ?

kod mene za sada vode:
1.simmke
2.Aleksej _Baso

hehe, mislim da ce lista opasno da se produzhi , ali ima vremena...
 
Možeš slobodno i mene da staviš, iako ti nisam odavno poslao ni jednu poruku. : )
Stavljanje likova u ignore listu, a koji ti i ne šalju poruke.... hm?? Zbogom pameti. ; )
 
A kako se prave one javne grupe.
Kojeg god clana da posetim svima pise nije nije član nijedne javne grupe.
A ja ne znam gde se to prijavljuje u te grupe.

Ili je to josh jedna opcija ovako funkcionalnog foruma, nije ne moze da se koristi :?
 
a kakve to javne grupe

e mozda je to da ste vi svi clanovi jedne grupe sad cu da rpobam da doprnesem

taj ignor je samo za mail, ha?

ma to je sve loshe, loseh...ipak je bio bolji onaj komunizam koji mi je stvarao zavisnost
 
vidi limunadu al se razgoropadila

sad i stihove redja

zato shto nemash love ribo. zato ne mozes na more.

e nisam doprinela mrzi me da listam ono, nisam pouzdana, a uskoro cu bankrotirati zbog neta.....mada kupicu akcije zhitoprometa za 60 dinara!!!
 
?:
vidi limunadu al se razgoropadila

sad i stihove redja

zato shto nemash love ribo. zato ne mozes na more.

e nisam doprinela mrzi me da listam ono, nisam pouzdana, a uskoro cu bankrotirati zbog neta.....mada kupicu akcije zhitoprometa za 60 dinara!!!

:) e ne mogu se ni nasmijati ko covjek,valja nesto reci bezveze,da ne bude prekratka poruka...
 
a pa nije poenta u pp za ignor listu
nego jednostavno da ne vidish nechije postove na forumu
meni ovi likovi svojom neotesanoscu, postovima punim fasistoidnih izjava uzhasno smetaju
da mogu banovala bi ih bez razmishljanja, al ne mogu

tako da je ova opcija da ne vidish tu kolichinu idiotizma i razno raznih uznemirujucih sadrzaja idealna

hvala krsto josh jednom
 
raindog:
a pa nije poenta u pp za ignor listu
nego jednostavno da ne vidish nechije postove na forumu
meni ovi likovi svojom neotesanoscu, postovima punim fasistoidnih izjava uzhasno smetaju
... da dodam u ovu kategoriju nepismene, pa glupe, pa površne egomanijake što propagiraju ljubav i humanost. and last, but not least - one pokvarene. 8-)

See no evil, hear no evil... :arrow:

P.S. Phhh... zaboravila dupeuvlakače. Mišljenje obično nemaju, ili ga imaju ali ne daj bože da ga saopšte - da se ne zamere nekom od lokalnih idiota...
 
TOM@X:
Koga mrziš i ne treba da glediš na forumu, samo.... kako ćeš znati ko i šta piše o tebi ako ga ne vidiš?? ; )

Eto, da se jednom složim sa gorepomenutim... 8-)

Mislim da je IGNORE sasvim suvišno... kad vidim PP od neke nezanimljive pojave, ja ga ponekad brišem i bez čitanja.
(mada obično pročitam, zlu ne trebalo... nepopravljiv sam optimista, možda neko bolje zvuči u PP nego na javnom kanalu).
:-|
 
meni smeta ta kolichina nasilje u nechijim postovima

kad neko kazhe:
"To treba jebati tako da joj se smuci kita za narednih deset godina. Nabij joj glavu u wc solju i karaj je u bulju dok ne pocne blejati ko kobila."

ili "picha kurvinjska treba je ubiti od batina..."

i to govori detetu od 17 godina, koje pita shta da radi sa svojom simpatijom

ja bi lichno tog nekog stpala u kavez i ne bi ga pushtala u civilizaciju, a kamoli da ovde iznosi svoje mishljenje i savetuje decu
 

Back
Top