JESENJA SEMA

me_me_me

Početnik
Poruka
36
Da li neko zna kakva ce biti jesenja sema RTV PINK? Iako je to jedna od gorih televizija, jako me interesuje da li ce prikazivati drugi serijal THE O.C., jer je ta serija gotovo jedina dobra, cak odlicna, serija na Pink-u. Cast izuzecima. Takodje bi voleo da znam za Prijatelje i Simsonove.

P.S. ZASTO FORUM NA WWW.RTVPINK.COM NA RADI VEC...........DUGO!?? Iznenadio bi se ako bi neko znao odgovor! ;-) ;-)
 
Sad sam video na Pinku, kakva ce biti jesenja sema, ali samo deo..
davace se prijatelji, ali ne znam da li od pocetka, ili kako, Dzoi, i neka serija Gilmore girls...za ovo ostalo ne znam, ali bice ponovo..
 
Kako si video na pinku? Gde? Nepouzdano znam da jesenja sema pocinje 26-og Septembra. U Tv novostima(broj iz prve nedelje avdusta) najavili su sledece serije: FRIENDS, SIMPSONS, THE O.C. , DESPERATE HOUSEWIFES, LAS VEGAS, SIX FEET UNDER, CROSSIN' JORDAN.....i jos neke.....
 
Ma bila je na novoj. Nista posebno. Ja nisam skoro ni gledao to. pet domacica, sve potpuno razlicite....tako , pet univerzalnih a i razlicitih karaktera od placljivice do droljice.....nothin' new...recimo, klasicna americka sapunica....maybe i'm wrong...who knows
 
Ja sam videla na InfoTopu kada su najavljivali neke nove stvari... Gilmore Girls, 2 ipo coveka (sa Carli Sinom u glavnoj ulozi) i Treca smena valjda... Nove serije... I naravno, Simpsonovi... Za ostalo, ne znam...
A 26. pocinje neka nova informativna emisija...
 
Ovako:
Sema pocinje od 26. septembra.
Do 19.30 ce biti Pinkov dnevnik.
Nove emisije su: Piramida, Bravo show, Top story, Zenska prica, Sve za ljubav, Mozgalica (nesto slicno Slagalici), Da se najezis, novi serijal Nikad izvini..
Od serija: 3. sezona Mjesovitog braka, novih 20 epizoda Ljubav, navika, panika, Idealna veza (nova serija), Viza za buducnost, Ljubav u zaledju..
To su sve domace serije, ali za strane se nista ne pominje osim da ce ponuda i filmova i serija biti impresivna...
 
Prokleti skandal! Ja stvarno ne znam da li postoje gluplje novine od skandala. strasno. Kako da saznamo koje ce strane serije prikazivati.........neznanje me ubija :confused: :confused: :confused: ........Jedno je sigurno friends n simpsons i nadam se o.c.
 
Viza za buducnost je ona sarajevska humoristicka serija. nije toliko losa, ali nista posebno. Ima interesantnih likova. juce je bila premijera trece sezone O.C. na fox-u, utisci su odlicni. Mnooogo je interesantno, ne znam ustvari da li neko zna sadrzaj druge sezone. Tek da nagovestim, neko ce biti upucan...i to gadno.....sorry :-D :-D

THE O.C.: It's nothing like where you live
And nothing like what you imagne.
 

Back
Top