Jos jedan vikend

mammy

Poznat
Poruka
8.057
Jos jedan vikend je prosao, I sta mi je donio...nista...spremanje, ribanje, peglanje, dosadjivanje...i duboki uzdah...kud ide ovaj zivot?
Da li sam ja neorganizovana ili to muce sve ljude...toliko toga sto hocu da vidim, toliko toga sto hocu da iskusim, isprobam, dozivim...a vrijeme prolazi i ne desava se nista...sutra ponovo posao, kuvanje, spremanje, i ponovo 1000 planova....nerealizovanih...
Da li vas muci isto?
Sta vam znaci vikend?
Koliko ste zadovoljnji onim sto (ne)uradite vikendom?
 
Subota - radim subotom. Nedelja - prala ves, peglala, sredjivala kosu, nokte, razmisljala sta da obucem sutra. Imam samo tu nedelju, i sve obaveze koje ne stignem da obavim tokom sedmice, ja ostavim za nedelju. Ne stizem toliko toga, pre svega da se vidim sa nekim dragim ljudima... I tako stalno, do neke Nove godine ili letnjeg odmora, a sve to brzo prodje i opet u krug. A kao sto kazes - vreme prolazi. Da, definitivno me muci isto.
 
Vikend mi znaci prvenstveno odmor i relaksaciju, setnje, izlasci uvece, ispijanje kafice sa prijateljima u gradu preko dana. Na rucak odemo u neki restorancic, tako da i kuvanje odpada. Za sada mogu samo da kazem: ziveo vikend!
 
welcome to my world....blah....vikend mi ne znachi nishta posebno...ume da bude dobar....a vetjina mi prodje u beskorisnom lenstvovanju...kao i ostatak mojih dragocenih dana....moje vreme vredi koliko i 200 stajskog djubriva
 
divlja u srcu:
Moras malo da se opustis za pocetak! ;-)

Vikend mi je bio prelep.
Mogu samo da uzdahnem:

Ahhhhhhhhhhh..........:cool:
Ti me svojom srecom ubijas u pojam :mad:
:lol: :lol:

Meni je vikend ovih mjeseci izgubio znacenje, ne radim, nema predavanja na faksu, svi su mi se dani stopili i kad se prepustim pesimizmu, svi su besmisleni...
U ostalim situacijama hvatam se za slamku svakodnevnice i pokusavam da ne razmisljam i ne iscekujem nista..
Pokusavam da, kako ono kazu, uzivam u trenutku.
 
HeBePoBaTaH_:
Sam ko panj satima, svi me ostavili u etapama, sukcesivno. Samo akvarijumske ribe, TV sa Oljom Bećković i ja. Ne mogu da gledam 500 puta isti film. OOooOOOOooOOO, kakav dan.......

čoveče, sve više mi se sviđaš..počinješ da zvučiš ko mi, ostali smrtnici:mrgreen:
 
HeBePoBaTaH_:
Sam ko panj satima, svi me ostavili u etapama, sukcesivno. Samo akvarijumske ribe, TV sa Oljom Bećković i ja. Ne mogu da gledam 500 puta isti film. OOooOOOOooOOO, kakav dan.......


E, na dobrom si putu. To je pocetak krize suocavanja sa samim sobom, steta sto jedno par dana ne mozes skroz da provedes sam. Moglo bi posle ludila i cudo da ti se dogodi. :wink:
 

Back
Top