pomoc oko worda...

majke mi inco ti si najpametniji covek koga sam dosada upoznao.ako odgovoris na ova dva pitanja cenicu te do kraja zivota:
1.na kompu sam imao win98 pa sam menjao u xp i od tada nece da mi rade igrice.tako je sa svakom igricom,a imama pentium 4,nvidia gforce mx440,probao sam sve,da skidam drajvere ali nista
2.kako da postavim anketu na sajt
nadam se ne samo tvom vec i odgovoru svih ostalih koji posete ovaj topic
 
tacnije ranije je bilo problema sa openGLom u XP nvidia kombinaciji (bas kao i sa refresh rate-om) ali je to sredjeno...
ako hoces neki odgovor moras dati malo vise informacija.... kada dolazi do izbacivanja iz igre, na samom pocetku ili kasnije
 
na pocetku,pitao sam nekog komsiju,koji se kao dobro razume,i on kaze da je xp pogresno instaliran.skinuo sam sa neta igricu (tvmenager) i to ne iskljucuje,a ostale iskljucuje...i ponavljam na pocetku........
 
Pretpostavljam da si te igrice reinstalirao posle instalacije XP-a?

Ako koristiš neku od onih tastatura koje izgledaju kao komandna tabla aviona proveri njihov drajver ili probaj da ih isključiš, video sam par slučajeva gde je to bio problem (iz nekog, meni nepoznatog, razloga dolazi do konflikta pa čak ni directX test za 3D nije radio, tj dobiješ poruku da je test prekinut pritiskom na neki taster)
 
Pretpostavljam da si te igrice reinstalirao posle instalacije XP-a?

Ako koristiš neku od onih tastatura koje izgledaju kao komandna tabla aviona proveri njihov drajver ili probaj da ih isključiš, video sam par slučajeva gde je to bio problem (iz nekog, meni nepoznatog, razloga dolazi do konflikta pa čak ni directX test za 3D nije radio, tj dobiješ poruku da je test prekinut pritiskom na neki taster)

Mozda je to....
Ali kada ukljucim Hitman 2, trazi mi da promenim rezoluciju...
A sa nascar thunder2003 trazi da imam neke novije drajvere...
 

Back
Top