Grupa C (Kolumbija, Grčka, Obala Slonovače, Japan) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
Ovde Grke otpisujem oni ljudi stvarno nista neigraju nit imaju igracki kadar za neku igru al eto vec 10 godina igraju na velikim takmicenjima iako se samo brane i jedan iz prekida uvaljaju...a ove tri stvarno neznam ko ce proci...nekako sam ranije razmisljo Obala Slonovace i Kolumbija...Ali kad vidim kakve igrace ima Japan :eek:...A bojim se da ce se Kolumbijci bez Falkaa raspasti...
 
Nemojmo da se zavaravamo Kolumbija je jaka i bez Falkaoa , , tu su im Baka , Teofilo Gutierez , Ramos iz Herte , Dzekson Martinez, Dzejms Rodrigez , Kuardado , Guarini , Agilar , Edvin Valensija, Jepes, Zuniga, Zapata, Perea..........imaju strasan tim.

Obala Slonovace ima izuzetan napadacki potencijal , sa Drogbom, Zervinjom, Dumbiom , Bonijem, Kaluom.........mozda su pozadi malo tanji ali dobro.

Grcka , iskreno ja ne razumem zasto oni forsiraju toliko tu defanzivnu igru , imaju sasvim dobre napadace Samarasa, Mitroglua, Gekasa, takodje u veznom redu imaju Fecfatidisa , jednog od najbrzih igraca na svetu..........svakako morali bi malo da se otvore ako misle da prodju dalje.

Japan , jedna veoma dobra ekipa , sa Kagavom, Hondom, Nagatomom , Endom.........izuzetno disciplinovani i uigrani , veoma brzi i tehnicki potkovani , sad jedini problem im je sto su uglavnom svi niski i sitni , pa su slabiji od duel igri i mogu da imaju problema sa visokim loptama.

Po meni ovo je jedna izuzetno kvalitetna grupa , ujednacena , moguce je cak da ce posle 3 kola sve 4 ekipe imati isto broj bodova , pa ce gol razlika , vise datih golova ili tako neki detalj odlucivati ko ide dalje , po meni ovo je mozda i najinteresantnija grupa na prvenstvu.
 
Grci podsjecaju na Srbiju, spori i neorganizovani.

Mi smo se sa ovom Kolumbijom nosili i to sa duplo mladjim timom. Sad bi ih otresli. Nisu nista posebno samo se to ne vidi jer Grcka kao da i ne postoji na terenu. Videce se kad se padnu sa nekim jacim koliko su slabi. Ovo je uz Meksiko - Kamerun najslabija utakmica.
 
Obala Slonovace - Japan 2:1. Verujem da je retko ko odgledao do kraja. :)

Ja sinoc reko` da do Argentinaca danas gledam samo Obalu i Japance jer sam cenio da je utakmica popodne. A niko juce nije pomenuo kad se uopste igra, nigde nisam cuo ili mi je promaklo.

Jutros ustanem, ono javljaju rezultat :eek:

Kad su igrali uopste, kad je pocelo?
 

Back
Top