Grupa D (Urugvaj, Kostarika, Engleska, Italija) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
:zcepanje:

pQ5zWiA.jpg



luis-suarez-mountings.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja cak mislim da Urugvaj i nije u tolikom deficitu zbog neigranja Suareza , imaju oni jos na klupi Forlana i recimo mladog i izuzetno talehntovanog Abela Hernandeza.

Mada generalno mislim i sa Suarezom i bez njega da je Kolumbija ipak blagi favorit tu , jer Urugvaj je ostvario dobre rezultate i 2 vredne pobede koje su ih odvele dalje , dok igrom bas i nije mnogo impresionirao , dok Kolumbija stvarno igra vrhunski , imali su i rezultate i igru.

No Urugvaj zna da igra na rezultat , poslednji mec u kvalifikacijama Urugvaj je dobio 2:0 kao domacin , takodje utakmica se igra ja mislim u Sao Paulu, znaci na jugu Brazila i relativno blize Urugvaju , pa verovatno ce Urugvajci imati i vecu podrsku sa tribina , jer ipak Montevideo je mnogo blizi Sao Paulu nego recimo Bogota ili Medeljin.
 
Poslednja izmena:
Suspendovani urugvajski reprezentativac Luis Suarez napustio je Svetsko prvenstvo u Brazilu i vratio se u domovinu.
Kako prenosi BBC, Suareza ja na pisti vojne baze u koju je sleteo avion kojim je doputovao - sačekao lično predsednik Urugvaja Hose Muhika.

Poznati nemački proizvodjač sportske opreme Adidas saopštio je da do kraja Mundijala više neće koristiti reklamu u kojoj se pojavljuje Luis Suarez, pošto je Urugvajac suspendovan na četiri meseca jer je ugrizao Italijana Đorđa Kjelinija.
Od sponzorskog ugovora sa Suarezom odustao je i "888poker", koji je nedavno potpisao sa njim sporazum, ali ga je prekinuo zbog ujedanja Kjelinija.

http://sport.blic.rs/brazil-2014/ve...vojnu-bazu-u-Urugvaju-docekao-ga-i-predsednik
 

Back
Top