Grupa A (Brazil, Hrvatska, Meksiko, Kamerun) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    42
  • Anketa je zatvorena .
Danas na nebu iznad Hrvatske.....

Pilot.jpg


Pilot brigadir Ivan Selak u MIG-21 BIS.



Nadam se da ćemo dati gol ali mislim da to neće biti dovoljno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Onaj gol Nejmara je totalno bespotrebno primljen i nije smeo da se des Hrvatima , kao prvo njih trojica nisu uspeli da iscupaju loptu jednom igracu koji je bio na zemlji sto je neshvatljivo a kao drugo pustili su Nejmara da se doseta do zone sute i da sutne.........niko nije prisao da mu izadje na taj sut.

Imam utisak da Hrvatska nekako deluje mlako i sporo , fali im zustrine i agresivnosti pre svega u odbrani.

Nego najvise od svega me je iznenadila pozorisna atmosfera na tribinama, znaci svi sede kao u pozoristu , ocekivao sam neku pesmu , plesove, bubnjeve . koreografiju , ocekivao sam karnevalsku atmosferu a ne pozorisnu , a on karnevalske atmosfere nema ni K.
Verovatno oni pravi navijaci i pravi ljubitelji fudbala tamo nisu imali para za karte.
 
Iako je utakmica Brazila i Hrvatske na rasporedu tek večeras u 22 sata, FIFA je na svojoj internetskoj stranici već objavila rezultat.

Nije poznato radi li se tek o tehničkoj pogrešci, isprobavanju sistema rada ili FIFA zna nešto više što nikako nije smjelo procuriti u javnost.

Ako je suditi po onome što je objavila FIFA, Hrvatska ima razloga za slavlje. Nekoliko minuta na službenoj stranici krovne svjetske nogometne federacije stajao je konačni rezultat utakmice Brazila i Hrvatske 2:2.

Da se to večeras i dogodi, nitko se s naše strane ne bi previše bunio. Vrijedi dodati kako je u nekoliko minuta pogreška ispravljena.

Izvor: Net.hr


Sad mi je jasno zašto su danas u kladionici igrali na tačan rezultat 2: 2 ili na jedno polu vreme x
 

Back
Top