Evo jednog zanimljivog sajta pogledajte

  • Začetnik teme Dj_kerozine
  • Datum pokretanja
p0z jos jednom:)Sto se tice lodinga on ga dugo cita jer je serv na kome sam regovao sajt za dz(free) tako da je veoma los i sporo dize stranu :lol: !!!!
tako da morate mal......... duze da sacekate:)(jeb ga sta ce se kad se nema para za sajt:))Aj probajte jos neki put pa mi recite:)Hvala:)
 
usao sam.
sta ne dignes stranu malo? imas gomilu belog prostora svuda.
ne znam... nesto mi udara u oci ali ne mogu da pokazem na sta. Ej, imas gresku
C:\Documents and Settings\MaNiMi\Desktop\great!\BirthOfidea 800x600.jpg

to ti znaci da kada kliknes ides na link koji je sacuvan samo kod tobe a ne na serveru.
izvini brate ali imas gomilu gresaka. kada kliknem na Our Art nista ne radi. linkovi otisli svojim putem.

Zasto ti u stvari linkovi koji trebaju ici na http://www.kerozinesmindlab.tk/ idu na www.zvecana?

ajd vidit cu jos.
pozdrav
 
verujem za ucitavanje,jer i ja imam 56k modem+je neki j*beni Lucent kao...al radi kao lud.ne mogu da stavim progress jer nije flash hego je obican html preload:)bar mislim tako:>pa fora je da bude belo,jer ispada kao da je ono neki papir kOji stoji na necemu(stoljnjaku recimo:>)E TO,TO ZA OUR ART jeste bug,ali ne mojom krivicom,jer je na DZABA.Com-u limit za "tezinu"fajla 400 kb,a one slike imaju vise...e da,...ono za zvecan...ne znam kako da objasnim...sajt je hostovan na dzaba.comu,i original ime sajta je www.zvecan.dzaba.com,ali na dot.tk imas da regujes samo ime sajta npr kita.tk koje ce da vodi na zvecan.dzaba.com,ne mog uda se setim kako se to kaze:>aj tako...
 

Back
Top