izdaja ljubavi

girl in love

Obećava
Poruka
84
Postoji jedan decko koji me mnogo voleo, najduze, najiskrenije, najneznije, najlepse... nego sto je iko ikada i sto verovatno hoce iko ikada u buducnosti.
Ja sam njega volela, i volim ga i dalje, ali sasvim drugacije... Nikada nisam mogla da budem sa njim, iako mi je savrseno odgovarao (ovo "savrseno odgovarao" je bas ruzno, nije on dzemper, ali kapirate poentu), skoro isto smo razmisljali, slagali se u interesovanjima, zavrsavali jedno drugom recenice, bio mi je i fizicki privlacan,...
I tako mi smo se jednom poljubili, i ja sam tada videla da to definitivno ne stima... I ostalo je na tome... Posle smo se jos jako dugo vidjali, ali smo na kraju prestali jer je on tako odlucio...
Ovo je bilo davno, ne treba mi nikakav hitan savet, samo me interesuje da li se nesto slicno jos nekome desilo? Zasto nisam mogla da budem sa nekim ko to "zasluzuje" mnogo vise od drugih sa kojima sa bila?
 
Zato shto nisi normalna [bez uvrede].
Shta to nije shtimalo, molim???
Mogla si bar da probash. Iz gore navedenog ja sam skontao da si ti skoro zaljubljena bila u njega.
Rekla si:
skoro isto smo razmisljali, slagali se u interesovanjima, zavrsavali jedno drugom recenice, bio mi je i fizicki privlacan,...

Shta je josh trebao da bude???
Big Lale?!

I dabome da nije hteo da se vishe vidja sa tobom. To je najpametnija stvar. Eto sad imash
double loss!
 
Voli voli samo raspali po ljubavi.

Meni se jaednom desilo da se cura nije znala ljubiti i ja sam to trpio dva tri dana i onda sam prekinuo. Svidjala mi se ali prevelika je to stvar da bi presao preko toga. A sto se tice ljubavi. Nisam nikad nijednu uspeo zavoleti.
Probavao sam. Pio tablete za ljubav ali ne ide. Mozda i ne znam kako se to radi. Da li ima vezba nekakva za to?
 
Meni se desila slicna prica, s' time da sam ja i pocela da se zabavljam sa njim...i prekinula nakon mjesec dana, ne znam ni dan-danas zasto je to tako bilo...povrijedila sam ga, znam, ali bila sam i iskrena prema njemu...jednostavno on je bio drug, kako da se sexam sa drugom? Kako da se zabavljam s' drugom? Neka blaga fizicka privlacnost jeste postojala, ali, ipak...drug je drug. Ne znam kako bolje da objasnim.
 
Pa, ako te nije dovoljno fizicki privlacio, kraj price. Znam i ja neke ljude sa kojima se divno kapiram, smejem, uzivam, super su osobe, ali nema hemije. I to je to. I onda bude ono preispitivanje: pa sta mi je, sto ne bih probala, da nisam izbiracica, ovo ono. Ali kad ti se neko stvarno svidja, tu nema takvih dilema. You just go for it.
 
E ja sam se jednom poljubio sa devojkom koja je imala jezik ...otprilike kao djon :lol: ...jos usput je onaj gadni ukus i miris duvana...stvarno ne bas lep poljubac... Nismo spavali ....ali verovatno zbog nekih drugih stvari a ne zbog toga...

Ne znam devojko kakve ti igrice igas, ali ako ga zelis...ko sto se vidi da ga zelis...pricaj sa njim...ne sa nama...
 
girl in love:
Postoji jedan decko koji me mnogo voleo, najduze, najiskrenije, najneznije, najlepse... nego sto je iko ikada i sto verovatno hoce iko ikada u buducnosti.
Ja sam njega volela, i volim ga i dalje, ali sasvim drugacije... Nikada nisam mogla da budem sa njim, iako mi je savrseno odgovarao (ovo "savrseno odgovarao" je bas ruzno, nije on dzemper, ali kapirate poentu), skoro isto smo razmisljali, slagali se u interesovanjima, zavrsavali jedno drugom recenice, bio mi je i fizicki privlacan,...
I tako mi smo se jednom poljubili, i ja sam tada videla da to definitivno ne stima... I ostalo je na tome... Posle smo se jos jako dugo vidjali, ali smo na kraju prestali jer je on tako odlucio...
Ovo je bilo davno, ne treba mi nikakav hitan savet, samo me interesuje da li se nesto slicno jos nekome desilo? Zasto nisam mogla da budem sa nekim ko to "zasluzuje" mnogo vise od drugih sa kojima sa bila?

Čitam post i srce mi sve jače lupa... Prosto ne mogu da verujem.IDENTIČNA, ali IDENTIČNA situacija se meni dogodila.
Ona i ja smo se odlično slagali, pao je poljubac... i ništa... ona je bila na kraju duge veze tada doduše... ali ni posle toga se ništa nije dogodilo... Ni meni nije jasno zašto... Još dugo smo ostali u kontaktu, a onda ja više nisam mogao da izdržim, i počeo sam maksimalno da je izbegavam, u svakom mogućem pogledu...
Iskreno, ni ti mi nisi jasna. Posle samo jednog poljupca znaš da to nije to?!? Da to DEFINITVNO ne štima?!? Kao da ste bili ne znam ni ja koliko zajedno, pa to definitivno ne štima! Koliko argumenata si navela u prilog tome da treba da budete zajedno, a koliko protiv? Ja ću ti reći: mnogo jakih ZA i jedan mali protiv! Ne mogu da verujem da je poljubac presudio mogućoj vezi koja je, po tebi, imala toliko veliki potencijal! A sigurno su mnogo manje vredni tvoje ljubavi, manje privlačni, itd. imali prolaz kod tebe! Da li si se ti ustvari UPLAŠILA? Jer samo to može da bude logično objašnjenje tvog postupka!
 
Larra:
Pa, ako te nije dovoljno fizicki privlacio, kraj price. Znam i ja neke ljude sa kojima se divno kapiram, smejem, uzivam, super su osobe, ali nema hemije. I to je to. I onda bude ono preispitivanje: pa sta mi je, sto ne bih probala, da nisam izbiracica, ovo ono. Ali kad ti se neko stvarno svidja, tu nema takvih dilema. You just go for it.


Definitivno si mi procitala misli.Ako nema hemije - mista od veze - samo mucenje ;)
 
Pretpostavljam da si jos mlada. Strah nas uvek sputava. Mozda poljubac nije ispao kako si ti zamisljala u svojoj glavici, pa si se razocarala. Ali to je samo opravdanje za tvoj strah.
Evo ti predimenzioniran slucaj.
Bila sam peti razred i na moru sa skolom. Tamo sam svako vece vidjala jednog mnogo slatkog decka, iz Hrvatske. Gleda on mene, gledam ja njega. Jedno vece ostanemo sami i on mi kaze sve sto mu je bilo na srcu i resi covek da me poljubi. To je bio ovlas poljubac usnama, al' ja se pre toga nisam poljubila u zivotu. Bez obzira sto mi je bio presladak, od te veceri sam bezala od njega ko djavo od krsta, i osecala sam neprijatnost. Naprosto, nisam jos bila zrela za bilo kakvu intimizaciju.

A imam jos jedan slucaj u prvoj srednje sa drugom iz razreda. Ocigledno je bilo da smo se zatreskali jedno u drugo, a onda kada smo se konacno poljubili (mada je ovde bilo duze ljubljenje u pitanju i sve je bilo savrseno), vise nismo progovorili ni reci u skoli. Klinacke bolesti, bre!
Mozda jos nisi spremna ili je strah jaci od tvoje zelje za njim. Ti razmisli sta je. :wink:
 
Nista nije falilo poljupcu (tehnicki mislim, drveni jezik ili tako nesto).
I ne krivim ja njega uopste sto nece da se vidja sa mnom.
I kao sto sam naglasila nije u pitanju neki problem koji je aktuelan.
A nisam toliko mlada i nisam se uplasila...
Nije poenta u tome da ja sada zelim da budem sa njim ili tako nesto. Stvar je u tome sto i sama vidim koliko ima... pardon koliko je bilo razloga za i ne znam u cemu je stvar - pa znate sigurno kako je kada prosto NE MOZES da budes sa nekim, bez nekog objasnjenja. Pa trazim objasnjenje.

Hm... Verovatno je najlogicnije ono "Ljubav je ljubav, a strast je strast."
Mogla sam ja da na silu budem sa njim, onako bez veze, samo sto nisam htela jer sam znala da bih ga na kraju povredila jos vise?

Najgluplja fraza koju mogu da iskoristim je "bio mi je kao brat", mislim nije mi bio kao brat, ali verovatno se to upotrebljava bas u ovakvim situacijama.
 
girl in love:
Nista nije falilo poljupcu (tehnicki mislim, drveni jezik ili tako nesto).
I ne krivim ja njega uopste sto nece da se vidja sa mnom.
I kao sto sam naglasila nije u pitanju neki problem koji je aktuelan.
A nisam toliko mlada i nisam se uplasila...
Nije poenta u tome da ja sada zelim da budem sa njim ili tako nesto. Stvar je u tome sto i sama vidim koliko ima... pardon koliko je bilo razloga za i ne znam u cemu je stvar - pa znate sigurno kako je kada prosto NE MOZES da budes sa nekim, bez nekog objasnjenja. Pa trazim objasnjenje.

Hm... Verovatno je najlogicnije ono "Ljubav je ljubav, a strast je strast."
Mogla sam ja da na silu budem sa njim, onako bez veze, samo sto nisam htela jer sam znala da bih ga na kraju povredila jos vise?

Najgluplja fraza koju mogu da iskoristim je "bio mi je kao brat", mislim nije mi bio kao brat, ali verovatno se to upotrebljava bas u ovakvim situacijama.

Mozda nije imao onaj pogled u ocima, koji bi probudio strast u tebi ili onaj vreli dodir u paketu sa nestasnim prstima, koji bi da lutaju i istrazuju8-)
 
Strah od savršenosti... Jednostavno trebaš da prihvatiš činjenicu da ništa nije savršeno, bez obzira što to tako izgleda... To naučiš tek s godinama. Mada ima i žena i muškaraca koji to nikad ne nauče... Mada pošto žene tradicionalno gledaju romantičnije na svet, njih je veći broj koji se plaši tkzv. "savršenstva"...
 
Ona je pitala da li je jos neka devojka imala slicnu situaciju i zasto?
Verovatno joj je potrebno iskreno misljenje da bi sebi olaksala ( ako je iskrena)!

A forumasi ( mislim na likove) je prozivate i odgovarate na temu, koja uopste ne treba da vas se tice...
Koliko ima godina, da li se hvali i ostalo - u opste nije bitno...
 

Back
Top